Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (12289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.248
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
    yigit_ozen kullanıcısına yanıt
    Bu yüzden olabilir @yigit_ozen.

Gereksiz yere uzun süredir aynı şeyi söyleyip. Gereksiz dertlerini flood yaptığın için ; sıkıntı yapmaman gerektiği yönünde çözüm içeren bir mesaj attım sadece.

Ne alıp ne sattığın ile ilgilenen kimse yok. Kötü bir amaçla da yazmamıştım

edit: mention @yigit_ozen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acbold -- 15 Temmuz 2017; 0:42:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

Orijinalden alıntı: yigit_ozen

aldığımda kur 4,15 ti üzerine banka komisyonları vs 757 tl ye patladı. şimdi iade etsem euro 4,05 + yine banka komisyonları vs. durduk yere bir dünya zarara gireceğim. bunu gönderip 32 gb olanını istemek suç mu şimdi sonuçta biz 32 olarak aldık?

Bu ram siparişini verip 16 gönderdiklerini söyledi insanlar o zaman iptal etseydiniz.

Aradım müşteri hizmetlerini. Alan arkadaşlarıma 16 gb 3200 mhz gelmiş emin misiniz 4000 32 geleceğine dedim. Merak etmeyin eminim onlarda yanlışlık olmuştur size 32gb 4000 mhz gelecek dedi. Sıkıntı çıkmayacak çıkarsa da buradayız dedi. Ürün size bir gelsin eğer yanlış olursa o zaman bakarız dediler. Bende amazon güvencesiyle aldım. Ama yanlış ürün geldi işte. 3 kere ayrı ayrı zamanlarda aradım sordum corsairin sitesinde böyle bir ürün yok emin misiniz vs diye hepsinde emin olduklarını söylediler. Benim hatam MH'nin sözüne güvenmek mi şimdi?

• AADUUKET kullanıcısına yanıt
    Siz sayarken fark ettim, hepsine şahit olmuşum. Aynen şöyle okuyordum:

-bunu da hatırlıyorum onu da hatırlıyorum eee bunuda hatırlıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitman

quote:

Orijinalden alıntı: kaandeniz13

Xbox Wireless Controller EUR 39,00

https://www.amazon.de/gp/product/B01L7PQBL8/ref=ox_sc_sfl_title_15?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

http://www.hepsiburada.com/xbox-one-kablosuz-kumanda-joystick-kol-p-GAMEARAL118000

geçenlerde bi 30EUR görmüştü sanırım prime özel. ancak o kurtarır.

bu eski controller. amazondaki 2016 model. yüzeyi farklı ve wireless değil, bluetooth alıcısı var. üstteki tuşlar biraz daha kısa ve kulaklık girişi var.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

aldığımda kur 4,15 ti üzerine banka komisyonları vs 757 tl ye patladı. şimdi iade etsem euro 4,05 + yine banka komisyonları vs. durduk yere bir dünya zarara gireceğim. bunu gönderip 32 gb olanını istemek suç mu şimdi sonuçta biz 32 olarak aldık?

Bu ram siparişini verip 16 gönderdiklerini söyledi insanlar o zaman iptal etseydiniz.

Aradım müşteri hizmetlerini. Alan arkadaşlarıma 16 gb 3200 mhz gelmiş emin misiniz 4000 32 geleceğine dedim. Merak etmeyin eminim onlarda yanlışlık olmuştur size 32gb 4000 mhz gelecek dedi. Sıkıntı çıkmayacak çıkarsa da buradayız dedi. Ürün size bir gelsin eğer yanlış olursa o zaman bakarız dediler. Bende amazon güvencesiyle aldım. Ama yanlış ürün geldi işte. 3 kere ayrı ayrı zamanlarda aradım sordum corsairin sitesinde böyle bir ürün yok emin misiniz vs diye hepsinde emin olduklarını söylediler. Benim hatam MH'nin sözüne güvenmek mi şimdi?

evet sizin hatanız çünkü siz teknoloji ile ilgilenen birisisiniz ve corsairın öyle bir ürününün olmadığını biliyorsunuz amazon.de deki çalışanlar corsairın ürünlerini nereden bilsin siparişte ne yazıyorsa odur diyorlar çalışanların çoğu teknoloji ürünlerine hakim kişiler değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redamazhri -- 15 Temmuz 2017; 1:13:43 >

• AADUUKET kullanıcısına yanıt
    Garip bende hepsini hatırlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaSsErDoDo

Ben .de'den geçen sene AOC i2369vm modelini aldım. Kargo ve vergi dahil 123 Euro para ödedim. Yanlış hatırlamıyorsam tam 1 hafta içinde ürün elime ulaştı. Ürünü UPS ile gönderdiler. Vergiye tabi olan bir ürün olduğu için UPS'e ürünün gümrükten çekilmesi için vekaletname verdim. Almanya'dan İstanbul'a 2 günde gelen ürün gümrükten 3 günde ancak çıktı. Ürünü kendi kutusu ile gönderdiler. Ekstra hiçbir kutu yoktu. Sanırım bu ürünü korur diye düşündüler. Ayrıca ürünün üstünde yer alan, faturanın ve çeşitli belgelerin yer aldığı sarı poşet yırtılmıştı. İçi boştu. UPS belki daha sonra getirir diye bekledim getirmediler. Bu durumu .de'ye aktardığımda olayı anlamadılar. Biraz amatörce davrandılar. Bu yaşadığım durum .de'nin ülkemize hizmet vermeye başladığı ilk zamanlara denk geliyor. Geçen senenin Ekim ayı falan olması lazım. O zamandan bu zamana durum belki düzelmiştir. Çünkü .de ile günümüze kadar 3-4 görüşme yaptım ve son gelen her görüşmede verilen bilgi ve kalite artmıştı. Alacağınız ürünün burada garantisinin geçip geçmediğini öğrenin. Ben AOC marka aldığım için bildiğim kadarıyla 1 sene TR garantisi var. Sonraki garanti ile benim ilgilenmem gerekiyor. Açıkçası benim yaşadıklarım bu şekilde. Umarım bir faydası olur.

O sarı poşet ne öyle diyordum ben de, hiç dolu gelmedi de

• Garip Bedevi G kullanıcısına yanıt
    Şimdi size de boş gelmişse bu işin standardı bu olabilir. Açıkçası üzerinde invoice yazan poşeti öyle görünce sinirlendim. Neticede bir fatura gönderiliyor ve bu fatura üzerinde kişisel bilgilerimiz yer alıyor. Aslında bu cevabı vermeniz bir nevi mutlu etti beni. Acaba bana mı denk geldi derken bu durumdaki biriyle daha karşılaşmak rahatlatıyor insanı
  • Ryzen 1600 amazon stoklarına girmiş ama maalesef beyefendiler göndermiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06eray25

Fiyat iyi gibi acaba beden ve 30 Euro üstü prosedür nasıl oluyor ?

hocam kargo çok yüksek çıkıyor 10 dolar gibi bir şey olsa çok uyguna geliyor ama :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demongo

fazdan 12.5 tl lik işlemin ne olduğunu nasıl öğrenebilirim yokmu yardımcı olabilecek

Provizyon ödeme için rezervasyon gibi düşünülebilir, banka kartı ise size 1-2 hafta içinde iade edilir, kredi kartıysa bahsedilen sürede bloke kaldırılır. Eğer 2 hafta sonunda hala görünüyorsa bankanıza ödeme itirazı için başvurabilirsiniz. Diğer 12,5 TL'yi anlayamadım ama, bilen başka bir arkadaş yazarsa iyi olur.

• G502'yi 5 gün sonra kargoya vermişler ve Aramex :/ Neyse ulaşır İnşallah hayırlısıyla :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gift kart aldığım için 10 dolarlık 1 indirimim var.Bu indirimin son kullanma tarihini hangi malt menüden öğrenebilirim?
  • First Premolar kullanıcısına yanıt
    Hocam ne kadara aldınz g502 yi ve garantisi hakkında bilginiz var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Neurtal

Selam dostlar,
    6 Temmuz'da verdiğim siparişim 14 Temmuz 19.00 gibi Yurtiçi Kargo ile teslim edildi. Paket sağlamdı, zarar görmemişti.

Her şey dahil 1074$ tuttu, tekrar söyleyeyim. 2 saattir kullanıyorum ve oldukça memnunum üründen. İlerleyen zamanda güncelleme yaparak bilgi veririm.

MSI GL62M 7RE-621 15.6" Performance Gaming Laptop Intel Core i7-7700HQ GTX1050Ti 4G 8GB 128GB SSD + 1TB Win10 SteelSeries Keyboard

Hayırlı olsun sonunda bir modelde karar kılmışın hayret.

Bu arada üstten çekmişin bizim konuyu hiçbir şey çıkmamış, TN Panelin görüş açısı eksikliğine çok güzel örnek olmuş.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hiç aklımda yoktu, bir baktım 3900'e gelen harika fırsat. 7700HQ ve 128GB SSD'li 1050Ti'ı bu fiyata kaçırmak istemedim.
    Adam gibi 1060 indirimi olmadı kendi bütçemde (1200€), olanlar da ya Helios 300 ya da i5'li GL702'lerdi. Bu tercihimden memnun kaldım :)
  • kalemberbat44 K kullanıcısına yanıt
    bu ayakkabıdan bende de vardı işim gereği şantiyede kullandım 6 ayda pert oldu ama yağmur çamur dağ deniz ayakkabı banamısın demedi bi o kadar da rahat bi ayakkabı keşke ucuza bulsamda alsam.
  • .com tavsiye edebileceğiniz add-on var mı 5 doları aşmayacak işe yarar bir şeyler? :)
  • Kimsenin şahsını hedef almak istemiyorum ama bazı gerçekleri artık herkesin görmesi gerekiyor. Artık yazılan mesajlar, yapılan tartışmalar 3. sınıf magazin medyası seviyesine dönüştü. Şimdi geriye doğru 10 sayfayı tarasak acaba kaç adet ürün ve fırsat paylaşımı mesajı çıkar? Forumun asıl amacı bu iken diğer mesajların oranı git gide artıyor. İnanın bu tavırların kasıtlı olarak yapıldığını bile düşünmeye başladım. Fırsat paylaşımında bulunan arkadaşlara bırakın teşekkür etmeyi ya da mesajını beğenmeyi, tam aksine şevkini kıracak, hevesini kaçıracak ne varsa yapıyorlar. Her yazılan fırsat mesajına haksızca saldırıyorlar. Hatta utanmadan, sıkılmadan özel mesaj atıp fırsat paylaşılmamasını istiyorlar. Sırf bu yüzden öm. almayı kapattım. Sözün özü forumun gidişatı hiç de iyi değil arkadaşlar.

• İndirimdeyken 40$'a almıştım. Amerika üzerinden aldığım için sanırım garantisi yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.