Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11583. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.245
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş

1-2 arkadaşa gönderildi diğerleri silme iptal olmuş bizde arkadaşa aldık oda iptal
  • USB alabilirsiniz veya kablo tarzı.
  • Ben geekbuyingden paypalla alışveriş yapmaya çalışıyorum.Paypal amerika hesabı açtım.Adres, telefon hepsini onayladım ama ödeme yaptığımda bana iki türlü hata çıkıyor ya sorry we can’t complete your purchase at this time yazısı çıkıyor ya da direk hesap açılış sayfasına yönlendiriyor.Bilen varsa yardım edebilir mi?Kredi kartı ile de ödeme almıyor site.
  • Arkadaşlar bişi alırım diye 30 euro gift kart aldım fakat bişey bulamadım kayda değer bu gifti tekrar banka hesabımıza alabiliyor muyuz?

:/
  • hayır
  • konuyu 1 aydır takip ediyordum. 11 mayısta almış olduğum hummel çanta bugün teslim edildi
    Thermaltake Versa N23 idi sanırım o da 9 mayısta sipariş edilip 11 inde ups ile geldi.
    Viewsonic VA226 M-3 Superclear VA LED monitör 100 eu indirimde olan ürün de 9 unda sipariş edilip 17 sinde elime ulaştı.
    böyle bir paylaşımda emeği geçen herkese çok teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ru1ns

Windows 10 Pro key OEM lisans alacağım burda bayağa ucuz Türkçe dil desteği olup olmadığını nasıl anlayabiliriz? Yoksa farketmiyor mu?

https://www.amazon.de/Windows-Pro-Bit-OEM-Aktivierungsschl%C3%BCssel/dp/B01N9PZEFT/

ben ve bir kaç arkadaşım aldık, türkçe desteği var, keyler de sıkıntı yok.
    w10 pro kuracaksınız, zaten satan eleman mail yolu ile indirme linkini, nasıl yapacağınızı yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hezarfen07

quote:

Orijinalden alıntı: ru1ns

Windows 10 Pro key OEM lisans alacağım burda bayağa ucuz Türkçe dil desteği olup olmadığını nasıl anlayabiliriz? Yoksa farketmiyor mu?

https://www.amazon.de/Windows-Pro-Bit-OEM-Aktivierungsschl%C3%BCssel/dp/B01N9PZEFT/

ben ve bir kaç arkadaşım aldık, türkçe desteği var, keyler de sıkıntı yok.
    w10 pro kuracaksınız, zaten satan eleman mail yolu ile indirme linkini, nasıl yapacağınızı yazıyor.

Hocam hazır kurulu windowsu lisanslayabiliyor muyuz yoksa sıfırdan mı kurmak gerekiyor?

• Teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 18 Mayıs 2017; 18:6:55 >
  • hayırlı olsun, 120 white biraz daha düşerse alacağım bende.

bu arada 65 + kargo şeklinde değilmiydi fiyat 91 dolar civarı oluyordu sepetde?
  • Creative Sound Blaster Tactic3D Sigma gaming kulaklık €30.99'ya düşmüş 2013-2015 arası kullandım acaba tekrar alsam mı diye düşünmüyor değilim. vergisiz fiyatı €26.04
  • son ekranda böyle çıkıyor arkadaşlar, kur yüksek, ödemeler sıkışık ama fırsat çok iyi :(https://www.amazon.de/dp/B01LZFTCH2?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

anlamadığım şey toplam da 168 euro çıkıyor, ram stoklara girince +kargo yada gümrük eklenecek mi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hezarfen07 -- 18 Mayıs 2017; 18:19:54 >

• quote:

son ekranda böyle çıkıyor arkadaşlar, kur yüksek, ödemeler sıkışık ama fırsat çok iyi :(

anlamadığım şey toplam da 168 euro çıkıyor, ram stoklara girince +kargo yada gümrük eklenecek mi acaba ?

Hangi üründen bahsediyorsunuz acaba?
  • hocam 1 yıllık lisans mı yoksa ömür boyu olan mı ? Bir yerde bazı keylerin 1 yıl geçerli olup her yıl tekrar kurarak kullanılabildiğini okumuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garip Bedevi

quote:

son ekranda böyle çıkıyor arkadaşlar, kur yüksek, ödemeler sıkışık ama fırsat çok iyi :(

pardon hocam linki unutmuşum
    https://www.amazon.de/dp/B01LZFTCH2?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

32 gb ram adata olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hezarfen07 -- 18 Mayıs 2017; 18:26:50 >

• quote:

quote:

quote:

https://www.amazon.de/dp/B01LZFTCH2?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

64 gb ram adata olan

Aman hocam ne yaptınız, 64 gb değil 32 gb bu

Diğer arkadaşlar Türkiye'ye gönderilmediğini bildirdiler...

• Sennheiser kullanan var mı hiç ? Çok mu büyük acaba rahatsızlık veriyor mu
  • quote:

quote:

bu ürün hocam, linki atmayı unutmuşum. 32 gb ddr4 adata ram

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hezarfen07 -- 18 Mayıs 2017; 18:26:30 >

• De ye kızıp com gibi olamazlar derken, com un yaptığına bakın.Phanteks p400s temperli cam beyaz renk kasa aldım ürün geldi.Ve içinden p400 camsız modeli çıkmasın mı.Yani alt modellerden birisi.Bununla bitse iyi.İçinden 2 fan çıkması gerekirken 1 tane çıktı.Bu kadar mı hayır.Çıkan fan da nzxt marka bi falan.Kasanın üzerinde razer asus stickerları..Yani kullanılmış iade edilmiş bir ürün geldi.Ve şu an istediğim model de satışta yok:( Şoktayım resmen.Kutu dışardan doğru icindeki ürün 2.el baska model bi ürün.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

64 gb ram adata olan

Aman hocam ne yaptınız, 64 gb değil 32 gb bu

Diğer arkadaşlar Türkiye'ye gönderilmediğini bildirdiler...

anlaşılan benim yemek saatim gelmiş, şekerim düşünce böyle oluyor

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.