Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11244. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
19 Misafir - 19 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.271
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Dürbün gümrük tarafından yasaklı ürünler listesinde, yani gümrükte incelemeye girerse alman çok zor, Ankara Emniyet Müdürlüğüne başvurup ürünün yeminli tercüman ile tercüme edilmiş ve imzalanmış fatura ve özelliklerini sunuyorsun artık 2 hafta mı sürer 1 ay mı sürer izin veriyorlar bir daha almamak şartıyla. Takılmazsa zaten sıkıntı yok aklında bulunsun benimki takıldı belge alamadım ve geri gönderildi hala para iadesi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agamli

quote:

Orijinalden alıntı: cevresahibi

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B001BS0PQE/ref=pd_gwm_simh_16?pf_rd_p=4c4a25cf-c6c4-4012-b0e1-9d2b4bec587f&pf_rd_s=grid-17&pf_rd_t=Gateway&pf_rd_i=mobile&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_r=D1WGTXMF82EV2BRVWWDM&pf_rd_r=D1WGTXMF82EV2BRVWWDM&pf_rd_p=4c4a25cf-c6c4-4012-b0e1-9d2b4bec587f

bunun gibi deri bi canta almak istiyorum. x firmasi satiyor ama amazon yolluyor.

bu cantalar gelir mi. yada bunun gibi bi canta alan oldumu tavsiye var mi

Deri çanta türkiyeden alınabilir benzer fiyata, tergana falan bir bakın

bunu ornek olarak verdim. benzerleei bazen 30-40 eurolara dusuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• merhaba arkadaşlar, 05.04.2017 de sipariş ettiğim corsair void wireless kulaklığım bugün teslim edildi. Ürün tarihinde hiç bu kadar uygun fiyata inmemişti, uzun zamandır takip ettiğim bir üründü. 73,10+32,13=105,23€'ya geldi. Standart kargo seçmeme rağmen amazon.de UPS kargoyla 2 günde ulaştırdı sağolsun. Bu konuyu açıp bizlere yardımcı olan başta @MühendisMurat olmak üzere herkese teşekkürlerimi iletirim TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: JimmyJimmy

https://www.amazon.de/g...o0_img?ie=UTF8&psc=1

Arkadaslar bunu aldim. Bi kac bebek esyasiyla beraber.

Bunu ayri yolladilar.

Diger kargo vergi ustu oldu bu vergi alti. Bunun icin cekilen vergi geri yatar mi?

Canta cok hos gorunuyor. Tr de benzerleri 200 den basliyor.

Ayrı olarak yolladıkları ürün eğer 30eu altında ise vergi eklemiyorlar direk ürünün fiyatını çekiyorlar zaten.

• Xallez X kullanıcısına yanıt
    çok iyi olmuş o fiyat çok fazla.kesinlikle 90 ın altına inmeden alınmaması gerekir.benim görüşüm bu.razer ürünlerinden de uzak durun.chroma falan kullanmıştım çok sıkıyor.
  • İyi akşamlar. Ben bugün amazon a mesaj attım 5 dk sonra almanya numarasından aradılar. 😊

Bazı çocuk oto koltuğu ürünleri Türkiye ye gönderiliyor, bazıları gönderilmiyor. Concord marka olanlar gönderiliyor., cybex marka olanlar gönderilmiyor. Satıcılar amazon. Neden diye sordum. Bizde bilmiyoruz ama bu konuda çok şikayet geliyor dedi. Merkeze ilettik sorunuzu diye aradılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Seama61

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

satıcı rob-d diye garip bi satıcı amazon bile değil dikkat edin
  • Penanggalan kullanıcısına yanıt
    Amazon.de için maille sormuştum sadece Almanya, Avusturya, Belçika okullarını kapsıyomuş. Bizim öğrenci mail adresleri edu.tr uzantılı olduğu için tanımıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 222 euro ya HP laptop aldım Amazon.de'den, bugün hesaba girdiğimde 18 nisanda kargolanacağı, 3 mayıs gibi elime ulaşacağı yazıyor. Ürün halen stokda da mevcut.
    Doğru olmama ihtimali var değil mi? Çünkü bildiğim kadarı ile laptoplar UPS ile gönderiliyor ve UPS 3-5 günde ulaştırıyor, stokta olduğu içinde yarın veya cumartesi kargolanır diye düşünüyorum.
    Müşteri hizmetlerine sormadım çünkü çoğunlukla bilmiyorlar, tahmini teslim tarihlerinde ise başka önemli işlerim var, eğer doğru ise iptal edeceğim. Bende sizlere danışayım dedim.
    Daha önce başına böyle bir şey gelen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teddy-westside

222 euro ya HP laptop aldım Amazon.de'den, bugün hesaba girdiğimde 18 nisanda kargolanacağı, 3 mayıs gibi elime ulaşacağı yazıyor. Ürün halen stokda da mevcut.
    Doğru olmama ihtimali var değil mi? Çünkü bildiğim kadarı ile laptoplar UPS ile gönderiliyor ve UPS 3-5 günde ulaştırıyor, stokta olduğu içinde yarın veya cumartesi kargolanır diye düşünüyorum.
    Müşteri hizmetlerine sormadım çünkü çoğunlukla bilmiyorlar, tahmini teslim tarihlerinde ise başka önemli işlerim var, eğer doğru ise iptal edeceğim. Bende sizlere danışayım dedim.

Merhaba

10 nisanda recaro oto koltugu aldim bu sabah eve geldi. Amazonda 11 nisan kargolanacagi ve 26 nisanda elime ulasacagi yaziyordu.ups ile yollamislar. Urunu turkiyeden alsam bu surede gelmezdi valla helal olsun yine yeniden :)

• sabotage1907 kullanıcısına yanıt
    Hocam klavye mouse nedir
  • quote:

222 euro ya HP laptop aldım Amazon.de'den, bugün hesaba girdiğimde 18 nisanda kargolanacağı, 3 mayıs gibi elime ulaşacağı yazıyor. Ürün halen stokda da mevcut.

Aynı ürünü 9 nisanda aldım. Bu ürünle birlikte aldığım mouse ve araç içi tutucu kargolanmış yolda fakat laptop hala hazırlanıyor şeklinde görünüyor. Müsteri hizmetlerini aradığımda ürünün başka bir ülkede olduğunu oradan almanyaya geleceğini almanyadanda bana göndereceklerini söyledi süre veremem dedi.

• -Black Dark- kullanıcısına yanıt
    Dijital kod değildi aldığım. kutulu 6 dvd vardı içinde.
  • 100-150 euro arası hangi monitörü tavsiye edersiniz beyler, ilk sayfadaki ürünler hariç
  • quote:

Hocam ürünün linkini paylaşabilir misin? Halen indirimde mi?
  • amazon.de'den Krups'un aşağıdaki espreso makinesini satın aldım. Şu anda ürünün gördüğü en düşük fiyat (279 EUR)

https://www.amazon.de/EA8150-Kaffeevollautomat-Display-CappuccinoPlus-D%C3%BCse-schwarz/dp/B00OT1CO0U
  • Penanggalan kullanıcısına yanıt
    Corsair K70 RGB Lux Brown Switch Mekanik Gaming Klavye, mouse ise RAZER Mamba
  • Gene ödemeniz reddedildi maili aldım. Çıldırıcam artık. Siparişi veriyorum. Hesabımdan önce 3.87 çekiyor. Para provizyonda bekliyor. Sonra 1 saat sonra ödeme reddedildi maili geliyor. Euro olarak almaya çalışıyorum acaba o yüzden mi sorun oluyor ya?
  • Xallez X kullanıcısına yanıt
    sanal kart ise, kartın limit sıfırlama süresini uzatın hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobra11_38

sanal kart ise, kartın limit sıfırlama süresini uzatın hocam.

evet sanal kart ama zaten limit sıfırlama süresi her ekstre döneminde yenile şeklinde ayarlı hocam
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.