Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.290
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: DoktorOKB

weeea2 'den kalem alışverişi yapmış bulunmaktayım kargo ilginç bir şekilde bedava ve fiyatlar oldukça makul bence. Zebra Delguard ile Tombow Mono Graph aldım 2'si toplam 34 tl gibi bir rakam tuttu.

Tombow Mono Graphhttps://www.amazon.com/gp/product/B00JAYRRIK/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Zebra DelGuardhttps://www.amazon.com/gp/product/B00NN3Z4EI/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Pardon hocam unutmuşum :)

Sağ altta OTHER SELLERS kısmına göz atın, Amazon var onları seçmelisiniz bu aldığınız satıcıdan kargo kaç günde gelir ? belirsiz, orijinal mi gelir ? o da belirsiz...

• quote:

Orijinalden alıntı: VBaranX

çok uzun zamandır takibinde olduğum Razer Mamba Tournament Edition Chroma mouse sayenizde keepa uygulamasından gelen uyarı sayesinde aldım..

Saat 22:00 adetli olarak indirime girdi. Kaptık bir tane. İlk sayfayı oluşturan ve emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.

Fiyat bilgisi soracak arkadaşlar için edit.

59.90€

Ancak üye girişi yapmama rağmen 59.90€ olarak gözüken fiyat ödeme ekranında karşıma 74€ olarak geldi. Tüm vergiler hesaplanmış final fiyatı ürün sayfasında göremedim. Amazon.de müşteri hizmetleri ile görüştüm. Gördüğünüz hiçbir fiyat final fiyat değil dediler. En son ekranda 30€ üzeri için vergi öderseniz dediler. Bende tüm forumu okudum diye geziyorum ama şaşırdım açıkcası. Üye girişi yapınca adres Tr için final fiyat görmüyor muyuz ürün ekranında??? Yoksa bu anlık indirim olduğu için mi böyle oldu arkadaşlar ??? Tecrübeliler cevaplarsa sevinirim. İlk sayfayı defalarca okudum nereyi atlıyorum okurken bilemedim...

İlk sayfada en başa eklendi.

-Amazon.de üzerinde Bitmeden Yakala adlı indirimler maalesef bize yaramıyor sebebi ; normalde bir ürünü hemen hemen vergi dahil aynı fiyata alırken bu şekilde indirim olduğunda ürün fiyatı sabit kalıp üstüne bir daha vergi çıkartıyor bu bir yanlışlık o yüzden alacağınız ürün en son ekranda absürt fiyatlara yükseliyor fakat bir türlü düzeltilemedi, sizde bunu YARDIM bölümünden Amazona yazıp istekte bulunabilirsiniz.

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Ben monitörü vergi dahil 77€ a aldım, yani 310 TL civarı kur farkı vs ile. 310 liraya 19 inc uyduruk TN panel bile zor bulunuyor. Bence gayet iyi bir fırsattı. Büyük ihtimal hata vardi fiyatta hatta, 5 saat boyunca 100€ dan 75€ e kadar kademe kademe düştü, sonra 105€ e fırladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam öneri üzerine satın aldım eğer bir aksilik gelirse zaten mutlaka yazarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

çok uzun zamandır takibinde olduğum Razer Mamba Tournament Edition Chroma mouse sayenizde keepa uygulamasından gelen uyarı sayesinde aldım..

Saat 22:00 adetli olarak indirime girdi. Kaptık bir tane. İlk sayfayı oluşturan ve emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.

59.90€

Ancak üye girişi yapmama rağmen 59.90€ olarak gözüken fiyat ödeme ekranında karşıma 74€ olarak geldi. Tüm vergiler hesaplanmış final fiyatı ürün sayfasında göremedim. Amazon.de müşteri hizmetleri ile görüştüm. Gördüğünüz hiçbir fiyat final fiyat değil dediler. En son ekranda 30€ üzeri için vergi öderseniz dediler. Bende tüm forumu okudum diye geziyorum ama şaşırdım açıkcası. Üye girişi yapınca adres Tr için final fiyat görmüyor muyuz ürün ekranında??? Yoksa bu anlık indirim olduğu için mi böyle oldu arkadaşlar ??? Tecrübeliler cevaplarsa sevinirim. İlk sayfayı defalarca okudum nereyi atlıyorum okurken bilemedim...

-Amazon.de üzerinde Bitmeden Yakala adlı indirimler maalesef bize yaramıyor sebebi ; normalde bir ürünü hemen hemen vergi dahil aynı fiyata alırken bu şekilde indirim olduğunda ürün fiyatı sabit kalıp üstüne bir daha vergi çıkartıyor bu bir yanlışlık o yüzden alacağınız ürün en son ekranda absürt fiyatlara yükseliyor fakat bir türlü düzeltilemedi, sizde bunu YARDIM bölümünden Amazona yazıp istekte bulunabilirsiniz.

Fazladan alınan vergi sonradan iade edilmiyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Kırtasiye ürünlerinde böyle satıcılardan almak daha mantıklı. Hem ürüne kıyasla çok yüksek olan bir kargo parası ödenmiyor (aliexpress veya ebay gibi bedava takipsiz kargoyla asyadan yolluyorlar), hem de satıcılar japonyada pentel vs. firmaların merkezinden tedarik ettikleri için bol ve ucuz oluyor, sıkıntı çıkması durumunda yenisini bile yolluyorlar.

• Evga kart alacaklar kararsızlığa düştüyse buraya bakabilirler,
    http://www.guru3d.com/articles-pages/evga-geforce-gtx-1070-sc-superclocked-gaming-review,1.html

The force is strong with the SC Gaming edition as it offer really nice aesthetics and runs totally silent whilst keeping that GPU nicely chilled at the 70 Degrees C marker. Though the GeForce GTX 1060 will be interesting to see in relation to perf/price, we do admit that the price performance ratio of the GTX 1070 so much better then what the GTX 1080 offers at its sales price. The combo of the GPU with GDDR5 memory at 8 Gbps still offers plenty of horsepower.

The EVGA GeForce GTX 1070 SC Gaming ACX 3.0 is selling at a price of $439.99 however in Europe starts at roughly € 539,- The prices in the EU are steep alright. If you feel that is a the right amount of money for you to spend, then hey .. it's a quality super-fast product with a proper design and heaps of memory. You will absolutely not regret your purchase. Highly recommended.

Kartta Backplate var.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Teşekkürler gerçekten çok iyi, zamanında 615 TL'ye ASUS Expedition 1050 Ti için çok iyi diyorduk yeni f/p kralı bu olmuş hem ROG Strix hem 470.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D12

quote:

quote:

59.90€

Fazladan alınan vergi sonradan iade edilmiyor mu?

Ben o topa girmem, kimseye kesin gelecek diyemem gelmezse suçlu ben olurum.

• 11 mayısta gönderilecek??? Stokta olan bir ürüne neden böyle bir gönderi tarihi koyarsın ki? Bir de verilen tarihten önce kargoya verilme şansı var mı?
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freakenstein -- 4 Nisan 2017; 0:39:53 >
  • quote:

Teşekkürler gerçekten çok iyi, zamanında 615 TL'ye ASUS Expedition 1050 Ti için çok iyi diyorduk yeni f/p kralı bu olmuş hem ROG Strix hem 470.

Aynen hocam f/p mükemmel oldu Hem Rog Strix hem OC modeli ayrıca kartın youtube oyun testlerine baktığımızda hem performans hemde soğutma açısından hiç bir sıkıntısı olmadı görülüyor.

Üstelik kartı alan kullanıcılar kartla rahatlıkla overclock yaparak örnek Gpu 1.350 Mhz Memory ise 7800 Mhz hızlarına getirilerek neredeyse RX480 performansına ulaştırılmış.

Şanslıymışım bu indirimi kaçırsam cidden üzülebilirdim kart ihtiyacı olan düşünmesin bu fiyata 1080p de ultra keyfi zor bulunur.

Bence en iyi modellerden biri. GTX 1080 versiyonu bile 74 derecede ve maksimum %40 fan hızında çalışıyor. Hele bu fiyata kaçmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Merhaba Sanal Kart da cvv yani o 3 karakterli şifreyi kullanıyor :s Halk Bankası Panelinden iptal etme gibi bir seçenek göremedim.

Arkadaşım sen şifreleri karıştırmışsın. Buraya mesaj yazmak yerine müşteri hizmetlerini ara bir zahmet. Onlar da sorununu çözemiyorsa o kartı da, bankayı da...
    Neyse olumsuz yaklaşmayayım, hemen sorununu çözerler.
  • mersin123 kullanıcısına yanıt
    Ben her hangi bir şeyi karıştırmadım.Kredi kartı ile yapılamayan ödeme sanal kart ile oldu.Sanal kart da Kartın arkasındaki cvv 3 karakterli kod vardı.

İlginiz için teşekkür eder iyi günler dilerim
  • Corsair sabre rgb mouse DİP FİYAT 50 EURO
    https://www.amazon.de/Corsair-CH-9303011-EU-Optische-Multi-Colour-Performance/dp/B01BIWPD46

Not: TR piyasasından 25 tl daha ucuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi requiemm -- 4 Nisan 2017; 1:33:46 >
    Arkadaşa yazdım zaten 1080P hatta genelde 1280x1024 Csgo oynadigim icin bana 1050ti bile fazla ama bu fiyattan 1070 alır keyfime bakarim. Ryzen mi Kaby Lake mi kararımı verip 1070 alcam 2 gün içinde inşallah tekrardan 428€ olmaz.

Csgo max 3 çekirdek desteklediği icin intel kat kat fazla performans veriyor ama diğer taraftada 8 çekirdekli canavar var ne yapsam bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wispe -- 4 Nisan 2017; 1:36:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Ben her hangi bir şeyi karıştırmadım.Kredi kartı ile yapılamayan ödeme sanal kart ile oldu.Sanal kart da Kartın arkasındaki cvv 3 karakterli kod vardı.

İlginiz için teşekkür eder iyi günler dilerim

Artık meseleyi iyice ayrıntılı izah etmek şart oldu. Siz yurt içinde herhangi bir internet sitesinden alışveriş yaparken ödeme anında bütün kart bilgilerini girdikten sonra(sizin bahsettiğiniz 3 haneli cvv şifresi dahil) "3d güvenlik şifresiyle ödeme yap" seçeneğini seçerseniz cep telefonunuza şifre gelir, açılan pencerede şifreyi girer ve ödeme işlemini tamamlamış olursunuz. İsterseniz bu seçeneği seçmeyip direk ödemeyi yaparsınız. Ancak bazen güvenlik gerekçeleriyle bazı siteler ya da bazı bankaların bazı kartları 3d güvenlik şifresiyle ödeme yapmayı sizin için zorunlu hale getirebilirler. Bunu tamamen müşteriyi ve kendilerini korumak için yaparlar. Sizin yapmanız gereken sanal kartınızda tanımlanmamış ama fiziki kartınızda tanımlı olduğu için Amazondan alışveriş yapamadığınız bu kartın 3d güvenlik önleminin kaldırılmasını istemek. Mesele bundan ibaret. Umarım yardımcı olabilmişimdir. İyi geceler.

Edit: imla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersin123 -- 4 Nisan 2017; 1:39:45 >

• Mutfak için bıçak setini amazondan almaya gerek var mı? Hoş gümrükten geçer mi bilinmez

Bu arada amazon.com dan 4 parça lodge dökme demir emayesiz tava aldım. Şu an kargoda. Nette bulamadım. Mağazaya da gitmek istemedim. 4 parça 370 tl tuttu 3 ü 26-30 cm lik biri cezve gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoktorOKB

weeea2 'den kalem alışverişi yapmış bulunmaktayım kargo ilginç bir şekilde bedava ve fiyatlar oldukça makul bence. Zebra Delguard ile Tombow Mono Graph aldım 2'si toplam 34 tl gibi bir rakam tuttu.

Tombow Mono Graphhttps://www.amazon.com/gp/product/B00JAYRRIK/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Zebra DelGuardhttps://www.amazon.com/gp/product/B00NN3Z4EI/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Pardon hocam unutmuşum :)

Sayın DoktorOKB, kargonuz geldiğinde, bu amazon dışı satıcıdan memnun kaldıysanız bizleri bilgilendirirseniz sizin gibi daha ucuza ve kaliteli kırtasiye alışverişi yapma imkanına kavuşmuş oluruz.
    Şimdiden teşekkürler.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.