Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11079. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.229
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Hz.Heisenberg

Corsair MM800 RGB Mousepad 40 Dolar!

https://www.amazon.com/...r=8-1&keywords=mm800

Değer mi bu paraya, kullananlardan bir yorum alabilir miyiz eğer varsa?
  • boras06 kullanıcısına yanıt
    $89.99 + $94.53 dan bahsediyoruz hocam bu kasa Türkiye de 350 liraya satıldı kaldı ki amazon.com yerine amazon.de yi tercih etmeniz daha iyi olurdu 94 euro gibi bir fiyattan geliyor.
    Kasa olarak mid tower bir kasa her türlü yeterli olacaktır size
    sorunuz tam olarak nedir daha detaylı sorabilirseniz eğer.
  • boras06 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim o kasayla zalman z3 plusun allahı bir ancak okadar söylüyorum sana :D zalman z3 plusu mediamarkt da incelemiştim fazla bir esprisi yok zaten sende varmış fan kontrolcüsü var felan ama bu kasa tamamen kalite kokan bir kasa acayip derecede şık ha beyazı var bende bütün masam falanda beyaz benim ama siyahıda aynı işlevi görür yan duvarı akrilik olan bir sürü kasa var böyle tüm duvarı temperli cam olan 100 dolar altı sanırım başka kasada yok yani aldığına pişman olmazsın diye düşünüyorum. Ekleye bileceğim tek bir eksi yanı var üst kısımda 28 cm radyötör yeri yok eğer sıvı soğutma alacaksan radyatörünü öne takman gerekecek üstte ve arkada tek fan monte edebileceğin yer var ha diyorsan fazladan bir 100 dolarda sıvı soğutmaya veremem bende Hyperx 212 var çok rahat sığıyor hayet memnunum yani ihtiyacın varsa düşünmeden al
  • amazon dan Türkiye ye kargolar durdurulmuş siparişler iptal ediliyormuş bu konuda bir bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperturgay

Geçen hafta herşey dahil 190 Euro Dip fiyat olarak paylaşmıştım. 60 Euro daha düşmüş fiyat

Logitech G Saitek Pro Flight Yoke X56 Rhino
    169 EURO - %30 İndirim + Vergi toplam 128 EURO DİP

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Items: EUR 142
    Postage & Packing: EUR 0,00
    Import Fees Deposit EUR 29
    Total: EUR 171
    Promotion Applied: -EUR 42
    Order Total: EUR 128
    https://www.amazon.de/Logitech-Saitek-Pro-Flight-Rhino/dp/B01M8M8CWB/

kaçırdık ya çok iyi fiyatmış

• tnakresss T kullanıcısına yanıt
    Daha dün siparişinizi kargoladık diye mail attılar.

Büyük ihtimalle asılsız söylemler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İptal ettim.Fiyatta biraz avantaj sağlamıştım o yüzden aldım ancak yine de 450 tl seviyesinden yükseğe mal olacaktı.Ayrıca beyaz isteğimi engelleyemedim.Yalnız com da beyaz aşırı pahalı, de de gönderimi yok, tr de stok yok. Hepsinde takipteyim umarım gönderim açılır.Şu an için acelesi yok dün biraz gaze gelmiş bulundum.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Amazon amerikadan mart 10da sipariş ettiğim köpek traş makinesi bugün yani mart 21de teslim oldu :)

Carrier aramexti

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Skechers Performance Men's Go Flex Aviator Walking Shoe
    https://www.amazon.com/gp/product/B01B2MMYW6

-Ayakkabının duruşu çok zarif, Vortex veya AirMax tarzı kaba/büyük durmuyor yer kaplamıyor, tam bahar+yazlık bilek ayakkabısı.

-Her zamanki gibi hafif, rahat, ayakta var mı yok mu belli değil.

-Gel infused modellerinde içindeki jel zamanla işlevini yitiriyor yakınmaları çok fazlaydı, Gogamat tabanları da bunlara göre biraz sertti ilk defa GoFlex + Gogamat denedim normal Gogamattan daha yumuşak daha esnek bundan sonra favorim bu, ikisinin ortası olmuş resmen.

-US11-29cm beni gene kurtardı, EU numarasına bakarak alsaydık gene yanlış olacaktı.

-Total olarak TR'de 354 TL'ye satılan ayakkabıyı 26.8 + 14.6$'a bedavaya almış olduk, memnun kaldık, öneririz.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Hayırlı olsun ayağında paralansın eh artık los angeles yarışlarına katılırsın bu gofret ile.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    -us11-29 beni kurtardı dediğiniz ne oluyor hocam tam olarak. Ayak boyunuzu tam olarak ölçüp öyle mi aldınız yani yoksa yarım numara filan büyük mü istediniz

• quote:

Orijinalden alıntı: hashus_42

quote:

Orijinalden alıntı: ogzkrs

quote:

Orijinalden alıntı: hashus_42

Corsair K70 Lux RGB Cherry Mx Brown Dip! 133,99$ + 39,56$https://www.amazon.com/gp/product/B01ER4B7YM/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

brown anahtar tercih etmiyorum cnm sağ ol

Neden tercih etmiyorsunuz merak ettim.

g710 plüsü kullanıyorum. kırmızı veya şeffaf anahtar denemek isterim. tşkler.

• quote:

Orijinalden alıntı: AlmostFly

-us11-29 beni kurtardı dediğiniz ne oluyor hocam tam olarak. Ayak boyunuzu tam olarak ölçüp öyle mi aldınız yani yoksa yarım numara filan büyük mü istediniz

Evet, 29cm'e karşılık geleni bulmak daha sağlıklı oluyor, EU numaralar değişebiliyor ama US 11 numara değişmiyor ona güveniyorum hep.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnakresss

amazon dan Türkiye ye kargolar durdurulmuş siparişler iptal ediliyormuş bu konuda bir bilgisi olan varmı?

yok öyle bişey.
  • Oppsional O kullanıcısına yanıt
    Abime aldım. Şiparişi tamamladıktan sonra ürün sayfasına gittim hem fiyat 260 olmuş hem %30 indirimi kaldırmışlar.
  • Cango69 kullanıcısına yanıt
    Sağolasın, onun için Performans ayakkabısı lazım bu narin.

Skechers Performance Men's Go Run Forza Los Angeles 2016 Running Shoe
    https://www.amazon.com/Skechers-Performance-Forza-Angeles-Running/dp/B01C7XW6R2

zamanında bunu abime almıştık, Limited Edition(TR'de yok) şekil olarak yakından çok güzel duruyor, benim numara uygun fiyat olsaydı alacaktım ama maalesef.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Donanımcı Aras

quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

anladım, yani hocam 3 adet 25ser euroya alınacak ürünüm varsa 75 euro yapıp vergiyi odemek daha iyi oluyor bariz herhalde..

yani 3 ayrı 25er euro siparişte vergiden yırtsak bu sefer 3x kargo ucreti daha çok tutacaktır sanırım?

amazon.de aslında 50euro üstü kargo ücretsiz uygulamasından ziyade
    10 euroya kadar pahalı kargo
    20 euroya kadar daha ucuaz kargo
    30 euroya kadar adaha da ucuz kargo gibi bişiy yapsa daha iyi cevap vermiş olurdu.

Şöyle de enteresan bir iş var aslında Murat hocama da danışayım;

6 parça ürün aldım tıpkı sizin gibi kargo ücreti çıkmasın diye.

Ürünlerden biri geçen gün kargolandı i parcel ile... Diğerleri ne zaman gelecek bilmiyorum ancak böyle tek tek gönderimlerde amazon.de'nin aleyhine olmuyor mu?

Adamlara daha masraflı olacak?

Ürün bizim 10lu priz. Yani 20 euro bile değil. Geriye kalan ürünlerle birlikte iki parça kargo gelince, bir parça ürünün kargo bedeli amazon.de'den mi karşılanıyor bu durumda?

Dostum yapacak bir şey yok, Amazon.de'nin zaten kargo firmaları ile anlaşması vardır, bizim gördüğümüz kargo ücretlerinin aynısının Amazon'dan çıktığını sanmıyorsunuz herhalde ? o zaman her gönderi zarar olur.

Tabii ki farklıdır ancak 5 eurodan da fazladır tahminen (sonuçta buradaki yurtiçi kargoya da bi ödeme yapıyorlardır)

Enteresan...

Sağolun hocam teşekkür ederim... Bu arada ilk ürünü alırken içlerinden bir tanesi için gönderim 1-2 ay sürer diyordu. Tabii ana sayfadaki yorumunuza göre "muhtemelen" kısa sürede kargolanır diye düşündüm. hoş daha 1 hafta oldu satın aldığıma ancak 6 üründen 1'i kargoya verilmiş. Sorun olur mu sizce?

O kadar yardımseverler ki, rahatsız etmek de istemiyorum amazon.de'yi. Neticede 30 marta kadar elinize ulaşır yazmışlar. Arayıp sormanın anlamı yok

• Beyler kelepir gaming laptop var mi?

• quote:

Sağolasın, onun için Performans ayakkabısı lazım bu narin.

Skechers Performance Men's Go Run Forza Los Angeles 2016 Running Shoe
    https://www.amazon.com/Skechers-Performance-Forza-Angeles-Running/dp/B01C7XW6R2

zamanında bunu abime almıştık, Limited Edition(TR'de yok) şekil olarak yakından çok güzel duruyor, benim numara uygun fiyat olsaydı alacaktım ama maalesef.

Güzelmiş ayakkabı ama biraz pahalı sanırım.

• 500 liraya geliyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: abuzerov

vergi iadesidir

vergi iadesi Kredi kartına iade edilmiyor mu?
    hesaba yatıyorsa arada bir bakmak lazım,

bonusları direkt olarak görebileceğimiz yer var mı nereye tıklamalı?

yoksa illa alışveriş ekranında son ekrana gidip mi görülebiliyorlar
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.