Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11071. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.280
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Valla bi bloody aldim ve direkt pisman oldum. Makro kullanabilmek icin ayri para ode, bilmemneyi actirmak icin para ode bilmemne sniper acmak icin para ode. Bu ne ya ben bisey aliyosam ya herseyini ac yada app ler gibi uygulama ici satin alim sunup durma.
    Bi sefer bozuldu yolladim sifir gonderdiler gelen daha kotuydu.
    TL8 di sanirim aldigim. Bloody mi aman kalsin. Gider microsoft alirim daha iyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • daha önce defalarca ürün aldım ancak ilk defa başıma böyle birşey geldi. başka bir gümrükçüye verildi konusuyla karşılaşan oldumu

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pain

arkadaşlar güzel nike futbol şortları kaçırmayın derim. birde puma krampon.
    Fiyat 5-8 euro ya kadar düşüyor.
    https://www.amazon.de/g...00_s00?ie=UTF8&psc=1 sepette 5,24 (nike şort)
    https://www.amazon.de/g...00_s00?ie=UTF8&psc=1 sepette 6,47 (nike şort)
    https://www.amazon.de/g...00_s00?ie=UTF8&psc=1 sepette 7,56 (nike şort)
    https://www.amazon.de/g...00_s00?ie=UTF8&psc=1 sepette 21,01 (puma krampon )

Şu tarz indirimlerde bedenimi bir türlü yakalayamıyorum ya hep ya daha küçük yada daha büyük bedenlere isabet ediyor.

• halil_tuyun48 kullanıcısına yanıt
    Hp 7 ms sizin dediğiniz samsung monitör hem 4 ms hem de freesync desteği var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14 Mart'da aldığım G403 yolda bakalım inşallah sıkıntısız ulaşır
  • daha önceki sayfalarda bahsi geçen burton sırt çantasını almak istedim ve gönderimi kapatılmış. patır patır kapanıyor hepsi
  • drilldozer D kullanıcısına yanıt
    O cantayla platonik ask yasiyorum resmen hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JimmyJimmy -- 20 Mart 2017; 13:55:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurkiBurks

Arkadaşlar merhaba,

Aklıma takılan bir nokta var yardımcı olabilirseniz sevinirim. Geçtiğimiz cuma günü anne-babaya ayakkabı aldım amazon.de'den. Henüz kargo yola çıkmadı, muhtemelen ücrette çekilmedi karttan. Şu an mevcut siparişi değiştirmeden üstüne ürün ekleme yapabiliyor muyum? Ürünleri iptal edip almaya kalkınca eski fiyattan pahalıya geliyor o nedenle onu yapamıyorum. Müşteri hizmetleri bu konuda yardımcı olabilir mi acaba?

İlk sayfada yazıyor, Amazonda böyle bir şey mümkün değil sistemlerinde yok.
  • Surface ve ps4 ne zaman indirime girer bilgisi olan varmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yapı kredi euro kurunu nasıl hesaplıyorsa artık 11 tl fazla almış hangi bankanın kart avantajlı amazon.de siparişlerinde tavsiye alabilir miyim? deli ettiler
    Enpara kullanıyorum , benim yaptığım hesap ile cekilen meblağ arasında 5-10 lira fark oluyor hep. Bu farkın Euro'nun Dolar'a çevriminde olusucagını da sanmıyorum. Bu aralar 5-10 tl aşırı gözüme carpmaya basladı bende de.
  • TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Milyonlarca ürün diyo, istediğim şeyler var hepsi türkiyeye gönderim kapalı...
    Aynı şekilde bendende 77 Euro karşılığı 8 lira fazladan çekti az önce.

• dronebey kullanıcısına yanıt
    Hocam tanıdık gümrükçü mü var :)
    ilk defa görüyorum..
  • Lelouch Lamparogue kullanıcısına yanıt
    ben daha önce sipariş vermedim hiç bilmiyorum nasil oldugunu.Enparada makas orani çok düşük fakat ziraat de akşam ve haftasonlar 0.15 gibi fark koyuyor ziraat bankasi.bu du 100 euro da 15 lira fark oluşturuyor. .Ben 400 euroluk alişveriş planliyorum bana fazladan 60tl ye felan denk gelecek.
    Siparişi verdikten sonra bizden parayi tl olarak mi çekiliyor yoksa euro olarak mi çekiliyor? Ve paranin ne zaman çekileceğini de bilmiyormuşuz yani hafta sonu felan çekerlerse bu fark artiyor bunu ayarliyabiliyor muyuz.Ben 400 euroluk alişveriş için enpara hesabi mi açayim yoksa gift kart mi alayim?
    Yada hesapdaki döviz hesabindan direk euro olarak ödeme şansim var mi ?
    Teşekkürler.
  • ARAMEX gumrukten sanki islem olmamis gibi hizli gecmisti ama gumruk kesmisler. 20 dolardan 0.11$ iade oldu.

amazona İ PARCEL istiyorum diyebilirmiyiz

• zfr cn kullanıcısına yanıt
    önceki siparişlerde en fazla 3-4 tl fark oluyordu. bu sefer bir gariplik var.
  • 5 dolarlik referans kod rica edebilirmiyim?
  • _Warknife_ _ kullanıcısına yanıt
    Bu kodları neye göre alıyoruz ve isteyene nasıl veriyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iisskkoocc

Bu kodları neye göre alıyoruz ve isteyene nasıl veriyoruz?

hocam ilk sayfada anlatimi var :) bende bilmiyodum simdi gordum
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.