Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir Kullanıcı, 11 Masaüstü Kullanıcı
260.140
Cevap
2.989
Favori
13.339.736
Tıklama
Giriş
    1461 Mesaj
    2 yil kadar once amazon.com dan acurite marka meteoroloji satin almistim. Adaşımin ilk sayfada (ups) bshsettiği ilk mail geldi doldurup gondermistim. Ertesi gun bu evragin kabul edilmedigini soyleyip israrla noter tasdikli vekalstname istediler. Yoksa mali alamazsiniz dediler. Mecbur yaptirdim. Tabi 100 TL de gitti. Merak ediyorumda bunubyaptirmak zorundamiydim gercekten yoksa ups bana oyun mu yapti. Sonucta gumruk vergisini odemistim Amazon'a. Tekrar boyle birsey basima gelse yani ups vekalatname istese ne yapmaliyim . Zira Amazon.uk den bir siparisim var. Satici Amazon vergisini odedim. Bu konuda hakkinda aydinlatirsaniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Aynı şeyi görürseniz şaşırmayın diye yazıyorum. Teslim Tarihi yarın yazıyor *mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdo4 -- 28 Aralık 2016; 23:19:04 >
    ASUS Maximus VIII RANGER ║ i7 6700K @ 4.7 Ghz ║ Corsair H100i V2 ║ Corsair Dominator Platinum 16GB DDR4 3200MHz ║ EVGA RTX 2080 Super XC Ultra ║ Crucial MX500 1TB SSD ║ EVGA SuperNOVA 850W P2 Platinum ║ Creative Sound BlasterX G5 7.1 Sound Card ║ Sennheiser HD 598 SR Headset ║ Corsair K70 LUX RGB ║ Logitech G900LG 27GL850 1440p 144hz Nano-IPS G-SYNCCorsair 760T Arctic White Full-Tower
  • Yüzbaşı
    873 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: travers

Aynen alayı aynı. Gidip daha farklı markalara bakmak lazım.

Kendi alışverişini yapmaya başladığımdan beri Timberland alırım..O zamanlar böyle outdoor,goretex falan bildiğimiz yok elbette.

Bir tane 2005 yılında ve bir tane 2014 yılında aldığım var,ikisinide hala kullanırım.Onun öncesinde de zor bela lise yıllarında aldığım vardı ama yılını net hatırlamıyorum.

2005 yılında aldığımı artık son 2-3 senedir köpeğimi gezdirirken kullanıyorum,yağmur/çamur/kar çok şükür daha su almadı.Girdiğim alanlada mecburiyetten çamur deryası,malum ülkede insanların dolaşabileceği alanlar kısıtlıyken hayvanlarla o alanlara girince virüs taşıyor muamelesi görüyorsunuz.
    2014 yılında aldığımı ise günlük kullanımda yoğun yağmur yada kar yağdığı zamanlarda kullanıyorum ve aynı memnuniyetim devam ediyor.

Bu arada bahsettiğim klasik diye tabir edilen model,mevcut satış fiyatına ne zaman/nasıl ulaştı bilmiyorum ama dşu anda alacak olsam bu ürünü tekrar düşünmemi gerektirecek tek şey fiyatı olurdu,11 sene sonunda bana kiri ve yapısının bozulması dışında kullanım sağlayan başka bir markaya gerçekten denk gelmedim

Hatta şuraya hemde kendime not olarak bir foto bırakayım,tabii ayakkabı tutkunu olarak her zaman bakımlarına çok dikkat ettiğim içinde belki perforsmansı bu derece iyi olmuştur.

• Yarbay
    5051 Mesaj

Ups seni kandırmış, ben çıktı alıp doldurdum ve resmini çekip yolladım, kabul ettiler.

|
    |
    motomurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    658 Mesaj

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01G7DKZOE/ref=ya_st_dp_summary?th=1&psc=1

Bi çılgınlık yapıp turuncu olanı aldim 59 euroya :)

Suanki indirimi çok güzel eşime mor olani almıştım ayağından çıkarmıyor bende turuncuyu aldim kdv düşünce 50 euro almak isteyenler değerlendirsin.

|
    |
    Sê7êN SKY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: WinKy

60hz oldukdan sonra urun kacsa ne olur. Kiyin paraya en az 100hz monitor alin. Buna bu parayi verip paranizi cope atmayin.

27" Acer predetor 165hz IPS 4Ms G-Sync forever der tek gecerim.

Acizane oneridir.

Hocam, bunu alacak adamın 2K 165fp'de oyun oynayabilmesi için kaç tane ekran kartını SLI yapması lâzım, ondan da bahsedin. İtiraf ediyoruz cihazın mükemmelliğini. ))

Nereden bileceksin hak sandığın şeylerin koca bir yalan olduğunu? Ve nereden bileceksin yüz çevirdiğin şeylerin aslında hakkın ta kendisi olduğunu?!...
  • Yüzbaşı
    690 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: motomurat

2 yil kadar once amazon.com dan acurite marka meteoroloji satin almistim. Adaşımin ilk sayfada (ups) bshsettiği ilk mail geldi doldurup gondermistim. Ertesi gun bu evragin kabul edilmedigini soyleyip israrla noter tasdikli vekalstname istediler. Yoksa mali alamazsiniz dediler. Mecbur yaptirdim. Tabi 100 TL de gitti. Merak ediyorumda bunubyaptirmak zorundamiydim gercekten yoksa ups bana oyun mu yapti. Sonucta gumruk vergisini odemistim Amazon'a. Tekrar boyle birsey basima gelse yani ups vekalatname istese ne yapmaliyim . Zira Amazon.uk den bir siparisim var. Satici Amazon vergisini odedim. Bu konuda hakkinda aydinlatirsaniz sevinirim.

Ben geçen hafta paintten doldurup gönderdim kabul etmişler

• Yüzbaşı
    968 Mesaj
    Konunun bana bilançosu 1800 tl. Laptop hariç herşey 2 ay içinde. Umarım herkes alabilmiştir. Teşekkürler Murat ve konu ahalisi

Hocam teslimi yok Türkiye ye

|
    |
    MmN20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam o islemi bende yaptim. Fakat gumruk memuru kabul etmiyor dediler ve noter onayli vekalatname istediler. Eger mecbur degilsem cok sert cikarim bunlara.

|
    |
    emre1393 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: kamehame

Merhaba kodunu kullandım gitti ikinci alışverişimi yapıcam mastercard indirimi yapıyor 10 euro bu mastercard indirimi ne zamana kadar geçerli bir defaya mı mahsus?

Var mi mastercard avantaji

Taşıma su ile değirmen de dönmez ki. Dışa bağımlı olmadan kendi iç dinamiklerimizle herşeyin üstesinden gelmemiz lazım artık. Ben niye Almanya'daki insanları kendi insanımıza tercih etmek zorunda bırakılıyorum. İnanın ağrıma gidiyor. Bizim distribütörler bu müşteri de beni tercih etmesin ne olur ki modunda. Anlamıyorlar ki artık görünürde bir kişi arkasında bin kişi olduğunu. Hepimiz aynı teknedeyiz ya hep birlikte refaha kavuşacağız ya da hep birlikte batacağız.

Bu arada Vektron bir senedir EVGA ve Corsair'in çoğu ürününü ithal etmiyor. Sanırım bunların da ayağı bir çukurda. İnşallah batarlar filan demiyorum hatalarından ders alıp daha iyi hizmet versinler istiyorum. Çok eski bildiğim bir firmadır Vektron. Umarım sorunumu aklı selim bir şekilde çözerler. Bu arada bu yorum biraz fazla konu dışı oldu o yüzden diğer arkadaşlar kusura bakmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 28 Aralık 2016; 23:26:18 >
    |
    |
    HATUKAY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1461 Mesaj

Bu arada alti ustu meteotoliji istasyonu 140$ lik bir cihazdi.

|
    |
    Kingkaan34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

Orijinalden alıntı: Sê7êN SKY

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

Orijinalden alıntı: Sê7êN SKY

quote:

Orijinalden alıntı: m1xer

1.olanı tavsiye ederim 3 arkadaşım daha bu modelden sipariş verdi

Aklım kalmadı değil bu modelde,güzel kampanyaya denk gelirsem diye sepette bekliyor hala :)

link alabilir miyim

https://www.amazon.de/gp/product/B01G7DKIIW/ref=ox_sc_sfl_title_6?ie=UTF8&smid=A160EKG78YENXU&th=1&psc=1

Link bu ama satıcı değişmiş,sanırım fiyat değişikliğide bu yüzden,satıcının amazon olduğu farklı numara/renkler var ama.

@Denetleme.1314

Diğer üründe yukarıdaki sebepten dolayı gönderilmiyor olabilir ama ''Bu ürün Türkiye adresine teslim edilemiyor'' yazan ama satıcının amazon.de olduğu ürünlerde sorun yok,biraz önce tekrar denedim.

https://www.amazon.de/gp/product/B01G7DFR92/ref=ox_sc_sfl_title_7?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

teşekkür ederim link için. siz nekadara almıştınız hocam ?

Ben bunlardan almadım ama üstteki 2 gündür 58-60€ bandına iniyor ve gün içinde değişiyor,diğer üründe takip ettiğimden beri fiyat değişikliği olmadı.
    |
    |

• Yarbay
    2237 Mesaj
    amazon karttan parayi cekmeden urun teslim ettigi oldu mu acaba

Jack Wolfskin'ler yağmur suyu geçirmemesi lazım.

Kar suyu olabilir de yağmur olmamalı...
    |
    |
    tunlab kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: MmN20

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01G7DKZOE/ref=ya_st_dp_summary?th=1&psc=1

Bi çılgınlık yapıp turuncu olanı aldim 59 euroya :)

Suanki indirimi çok güzel eşime mor olani almıştım ayağından çıkarmıyor bende turuncuyu aldim kdv düşünce 50 euro almak isteyenler değerlendirsin.

Renk zevk meselesi tabiki ama model rakiplerindeki özelliklerle karşılaştırınca bu fiyata yanına yaklaşan bile yok,güle güle kullanın.

@Denetleme.1314 Biraz önce yazdım gönderildiğini,arkadaşta aldığını yazmış zaten de siz neden yada neye dayanarak ısrarla ''göndeirlmediğini'' söylüyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sê7êN SKY -- 28 Aralık 2016; 23:31:49 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Denetleme.1314

• Binbaşı
    1009 Mesaj
    61 euroya aldığım g900 italyadan geliyor ups ile. Evrak doldurmak zorunda falan mı kalacağım ? Bahsedilen konu nedir acaba

Galatasaray SK - Since 1905
  • Yüzbaşı
    385 Mesaj

teslim ediiyor :)
    |
    |
    Denetleme.1314 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
haberler
son dakika
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.