Şimdi Ara

Tr'de supportum adc pre arıyorum Silver V

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar supportta iyi olduğumu düşünüyorum fakat presiz olmuyor cidden :( Skype falan da mevcut 4e kadar oynayabilirim 4 gün boyunca nickim: eXtremeOP

• Ben Presiz Silver Vden Plat IV e sadece Support oynayarak hiç zorlanmadan çıktım. Pre aradığına göre yeterince iyi bir support değilsin, üzgünüm ama presiz support bal gibi de taşıtabilir oyunu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

Ben Presiz Silver Vden Plat IV e sadece Support oynayarak hiç zorlanmadan çıktım. Pre aradığına göre yeterince iyi bir support değilsin, üzgünüm ama presiz support bal gibi de taşıtabilir oyunu.

Haklısın ya. Ben flame yapan biri değilim gayet centilmen oynarım ama olmuyor beceremiyorum galiba, bu aralar tek yapabildiğim lol oynamak ki onu dahi beceremiyorum. Gold olsam falan ne kadar mutlu olacağım aslında. :/ Önerebileceğin silver eloda iş gören support var mı abi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nenoX

quote:

Ben Presiz Silver Vden Plat IV e sadece Support oynayarak hiç zorlanmadan çıktım. Pre aradığına göre yeterince iyi bir support değilsin, üzgünüm ama presiz support bal gibi de taşıtabilir oyunu.

Haklısın ya. Ben flame yapan biri değilim gayet centilmen oynarım ama olmuyor beceremiyorum galiba, bu aralar tek yapabildiğim lol oynamak ki onu dahi beceremiyorum. Gold olsam falan ne kadar mutlu olacağım aslında. :/ Önerebileceğin silver eloda iş gören support var mı abi?

Hepsi ama o eloda iyi oynayan bir Leona çooook rahat taşıtır Ayrıca yeni gelecek Taric'de çıktığı hafta free win olacak

• Smurf kasiyom ekle free win al.

Metal Baba niçk xD

• Şu keşif taşı denilen zımbırtıyı almanı öneririm w/l oranını arttıracaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Realroche61 silver 5 im main kalista ekleyin hocam isterseniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nenoX

quote:

Oyuna yeni başladığım sıralar sezon 3tü galiba bronz 5tim diyordum ne kadar iyi oynuyorum ama bronz 5im ne lanet bi oyun diyordum. Zamanla elim alıştı silvera çıktım westte oynamaya başladım bu sefer golda çıkamıyorum. Neyse trye geçtim gold oldum gold 5te bayağı bir süründüm otp yaparak gold 1 çıktım sezon 5i gold bitirdim ara sezonda otp yaparak yine vayne ile plata çıkatım. Şu an her adcyi oynuyorum ve diamond 4üm. Demek istediğim zamanla kendini geliştirir ve yükselirsin ama mesela diamonda plattan bayağı hızlı çıktım ve elonun değiştiğini ve herkesin hakettiği ligde olduğunu gerçekten öğrendim. Diamondda alt kümelere kıyasla gerçekten iyi oynuyorlar ve şuan oynadığım oyun beni tatmin ediyor gerçekten. İlk kan bayağı geç geliyor skorlar arasında fark çok fazla olmuyor ama kaybedilen bir teamfight kompozisyonunuz iyi değilse yada geri çekilip farmlamayı bilmiyorsanız arkasını getirtiyor.

Biraz geveledim ama özet olarak gold olursan mutlu olmayacaksın plat 5e kadar yolun çok basit buraları atlamalısın artık. Plattan nasıl çıktığımı söyleyeyim; oyunu 1 hafta kadar bırakıp sadece stream izledim çünkü bir ara gerçekten berbat oynuyordum yani takım bile iyi geliyordu ama millet benim yüzümden kaybediyordu. Boşuna elomu düşürmeden 1 hafta gosudur sneakydir piglettir hepsini izledim nasıl soloqda oynadıklarını gördüm. Ayrıca qtpie izledim gerçekten çok zevkliydi hemde yayınları.

Oyunu kötü oynamaya başlarsan yada öyle oynadığını düşünüyorsan stream izle faydası olur. Mesela Turkish Coffee izleyebilirsin milli support oyuncumuz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.