Şimdi Ara

TR'de sıradan bir gün

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ban yemiyceğini bildikleri için rahat feedliyorlar böyle

• Dediginde hakli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gözüm Wayen aradı Gosu vakası çıkar mı diye önce üzüldüm

Sonra Caitlyn'in nickini gördüm rahat nefes aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 17 Mayıs 2017; 16:41:9 >
  • Feedlemekten ban yemez ki. Bilerek beslemeden ban yiyen görmedim daha. 9 kişi raporlarsa "la" bile yazsa küfürden ban yer. İşte böyle saçma bi sistem

• Haklı bilerek beslemeden ban yiyen adam görmedim daha.

Raporlarda sadece küfür otomatik. Çok fazla rapor yerseniz küfürden ki her türlü yerseniz feedleyip küfür etmeden oynasanız bile küfürden ban yiyenler olmuştu.

İşe yarıyan 2 rapor var 2side otomatik

Küfür: Otomatik çok fazla kişi raporlarsa ban yer
    Hile: Next banwave de yakalanma ihtimali artıyor

Kalanlarına Riot bakıyor desem yalan olur kimse bakmıyor öyle duruyor
  • TR serverındaki oyuncuların çoğunluğu gerçekten çok sorunlu. Bu sorunlarının sebebi tamamen egoları. Bir oyuncu her maç iyi oynayamaz, feedler, bunlar normal şeyler. Tüm üst seviye oyuncular ara ara feedlemişlerdir çok ağır. Ama feedlemek oyun kaybetme sebebi olmadı hiçbir zaman. Her oyun, oyun içinde doğru hamleler yapılarak kazanılabilir. Ama bizim egoist oyuncularımız, feedledikleri zaman daha da fazla tilt olup oyunu uçuruma sürüklüyorlar. Her takımda genelde çok iyi takımı yönlendirebilecek 1-2 oyuncu olur ve feedleyen oyunculara tavsiye vermeye çalışır. Ama bu egoist oyuncular feedledikleri gibi bu kişinin tavsiyelerini ve callarını da dinlemez ve daha da feedler.

Ayrıca jungler'lar için ayrı bir iki şey yazmak istiyorum. Normalde Mid/Sup mainlemiş bir oyuncuyum, ama bu aralar jungle'da ustalaşmaya çalışıyorum. Early gamede gördüğüm en en büyük eksiklik lanerların, üst üste gank istemesine rağmen jungler'lar için uygun gank ortamı hazırlamayışı. Kesinlikle cc chain kavramının ne olduğu konusunda hiçbir fikirleri yok çoğunun. Her şeyi jungler'dan bekleyip last hiti bırakmasını bekliyorlar, yada lane'i karşı kuleye itip gank bekliyorlar. Early invade ve counter jungle'a karşı jungler'larına yardımcı olmuyorlar. Nasıl ki kendi jungle'ından çıkmayıp takımına yardım etmeyen bir jungler kötüyse, kendi jungler'ına zor durumlarda yardım edebileceği yerde etmeyen lanerlar da kötü oyuncudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kontrollee -- 17 Mayıs 2017; 18:22:37 >

• Her 0-2-0 gideni raporladığımız için, gerçek anlamda atılan raporların önemi de azalıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.