Şimdi Ara

Tr'de ilk ve tek Ücretsiz Delid Sayfası / 1700 Soket Eklendi 27.03.2023 Günceldir (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
392
Cevap
28
Favori
23.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Değerler böyleyse hocam delid yapmanıza gerek yok zaten

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Gün içinde isteyen varsa Delid için yardımcı olurum arkadaşlara Tr'de ilk ve tek Ücretsiz Delid Sayfası / 1700 Soket Eklendi 27.03.2023 Günceldir 

• nothingtodeclare kullanıcısına yanıt
    Hangi ildesiniz hocam?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • TheArchaeologist kullanıcısına yanıt
    İstanbul hocam

• Hocam gezici delid aracı kurmayi düşünür müsünüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydar paşa -- 15 Eylül 2021; 13:0:22 >
    Teşekkürler iyi çalışmalar hocam

• Bazı kahramanlar pelerin takmaz.

İstanbulun neresindesiniz hocam

• haydar paşa H kullanıcısına yanıt

hocam iş yoğunluğum olmasa heralde daha fazla kişiye yapmıştım bu işlemi hoş şuan bile yüzlerce kişiye ulaştık sadece yüz yüze yaparak kargo vs yapsaydık heralde forumda coğu kişiye yapmıştık . ,

mobile tamir gibi mobile delid aracı Tr'de ilk ve tek Ücretsiz Delid Sayfası / 1700 Soket Eklendi 27.03.2023 Günceldir 

• kubilay61 kullanıcısına yanıt

Üsküdar hocam

• En beğenilen yorumlari okuyunca bir işlemci alıp sirf tanismak icin yazasim geldi.

Teşekkürler iyi çalışmalar dilerim hocam.

• Fenool kullanıcısına yanıt

beklerim hocam çay kahveye her zaman Tr'de ilk ve tek Ücretsiz Delid Sayfası / 1700 Soket Eklendi 27.03.2023 Günceldir 

• ahh keske instanbul gelebilseydim bende islemci delid yaptirmak istiyordum :(

• Hipotermi hocamıza hayırlı olsun

Tr'de ilk ve tek Ücretsiz Delid Sayfası / 1700 Soket Eklendi 27.03.2023 Günceldir
    Tr'de ilk ve tek Ücretsiz Delid Sayfası / 1700 Soket Eklendi 27.03.2023 Günceldir

Öncelikle en içten dileklerimle @nothingtodeclare tunç hocama teşekkürlerimi sunuyorum. Sağolsun i7 7700K işlemcime ücretsiz olarak delid yaptı. İşçiliği, ilgi alakası ve işin kalitesi muazzam. İşlemin her anında fotoğraf ile bilgilendirerek, göstererek adım adım işlemleri yapıyor.

240mm sıvı soğutma ile boşta 45-50 oyunlarda 70-75 derece gören işlemcimde, aida64 stress testinde 2 dakika içinde 100 dereceyi görünce durdurdum ve bir daha stress test yapmaya korktum. Ardından delid yaptırmaya niyet ettim ki bu beladan kurtulayım. Kendi yaptığım kaba taslak araştırmalarla 7700k işlemcilerin ortalama 20 derece düşüş yakaladığını gördüm. İnternetten de delid tool'ları araştırdım, konuyu da gördüm fakat açıkçası bir türlü kit alıp delid yapamadım araya düğün vs girince toptan kaldı. Evlenip yeni eve taşındıktan sonra nasıl ve nerede yaptırabilirim derken tekrar konuya denk geldim. Tunç hocama yazdım ve anlaştık. Kendisi normalde yapmamasına ve başlangıçta karşı çıkmasına rağmen benim ricalarımı kırmadı ve sorumluluğu üstlenip işlemciyi yüksek güvenlik önlemleriyle kendisine kargoladım. Kendisinin de resimleri eklediği üzere açtığında gördük ki intel benim işlemcime macun koymayı unutmuş Tr'de ilk ve tek Ücretsiz Delid Sayfası / 1700 Soket Eklendi 27.03.2023 Günceldir  Duayenimizin sıvı termal metal ile delidlediği işlemcimde OC'siz stock değerlerde yaklaşık boşta 10 oyunlarda 23-25 derece arası bir düşüş yakaladım. Stress testini bir daha yapmayı planlamıyorum Tr'de ilk ve tek Ücretsiz Delid Sayfası / 1700 Soket Eklendi 27.03.2023 Günceldir 

Sonuç olarak beni kırmayıp her türlü sorumu cevaplayan, yapmadığı kargoyla delid işlemini beni kırmayıp yapan ve en önemlisi de hoş sohbeti ve arkadaşlığı için kendisine tekrar huzurlarınızda teşekkürlerimi sunuyorum. İşin rast gitsin inşallah.

• Hipotermi kullanıcısına yanıt

hocam tekrar güle güle kullan , güzel mesajın için teşekkür ederim .

diğer malzemeler için seni yarın rahatsız edeceğim aklımda .

Görüşmek üzere Allaha emanet . Tr'de ilk ve tek Ücretsiz Delid Sayfası / 1700 Soket Eklendi 27.03.2023 Günceldir 

• Selamlar Tunç abi ,özelden yazdım görmediniz sanırım.Bu uygulamaya devam ediyormusunuz? 10600K işlemciye sahibim bu işlemciye delid işlemi yapılabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quA07 -- 31 Mart 2022; 20:11:48 >
  • Malüm yaz ayları gelmekte ve sıcaklıklar bir o kadar artmakta olacak Tr'de ilk ve tek Ücretsiz Delid Sayfası / 1700 Soket Eklendi 27.03.2023 Günceldir 

Delid yapmak isteyen tarafıma ulaşabilir , her zaman yardımcı olurum.

Ne yazık ki kargo ile işlem kabul etmiyorum bilginiz olsun

Kesinlike Ücret talep etmiyorum.

Üsküdar ve Kadiköy civarında yardımcı olabilirim.

İş yoğunluğum nedeniyle genelde yurtdışında oluyorum geri dönüşlerim bir tık yavaş olaabilir bilginiz olsun.

Herkese güzel günler dilerim.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.