Şimdi Ara

Tp-Link W8961ND modem arayüzüne 'ulaşamama' sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle iyi günler. Modem arayüzüne(192.168.1.1) bağlanmak istediğimde "sayfaya ulaşılamıyor." uyarısı yemekten sıkıldım. Bi çok konu ve bi çok farklı forum sitesinde iç açıcı çözümler bulamadım. Tek çözüm fabrika ayarları diyorlar ama ttnet şifresini hatırlamada sorun yaşarım ya da modeme bağlanamam diye henüz yanaşmadım bu olaya. Farklı çözümleri olanlar varsa bunları duymak adına konu açıyorum.

Not: 192.168.2.1 falan yazcak olanlar varsa cmd komut satırından ipconfig/all'dan baktığım gateway adresi 192.168.1.1dir. Diğer kombinasyonlarda denenmiştir.

• modemin altında yazan porta girmiyorsa interneti aldığınız yeri arayın onlar bizden daha detaylı yardımcı olurlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: _PinkFreud_

Öncelikle iyi günler. Modem arayüzüne(192.168.1.1) bağlanmak istediğimde "sayfaya ulaşılamıyor." uyarısı yemekten sıkıldım. Bi çok konu ve bi çok farklı forum sitesinde iç açıcı çözümler bulamadım. Tek çözüm fabrika ayarları diyorlar ama ttnet şifresini hatırlamada sorun yaşarım ya da modeme bağlanamam diye henüz yanaşmadım bu olaya. Farklı çözümleri olanlar varsa bunları duymak adına konu açıyorum.

Not: 192.168.2.1 falan yazcak olanlar varsa cmd komut satırından ipconfig/all'dan baktığım gateway adresi 192.168.1.1dir. Diğer kombinasyonlarda denenmiştir.

bilgisayarına sabit ip ver 192.168.1.100 gibi sonra 192.168.1.1 veya 192.168.2.1 den girmeye çalış
  • Bence bu konularda forum forum dolaşıp günlerini harcamana gerek yok. Ben en direkt TPLink destek hattını arıyorum gayet de iyi yardım ediyorlar. Tavsiye ederim.

TP Link destek hattı tel: 0850 724 44 88

Sonuçta onların modemi en iyi onlar bilir bence. İnşallah bilirler yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 3 Ağustos 2014; 12:41:06 >
  • hepinize yardım amaçlı cevaplarınız için teşekkür ederim. henüz uygulamaya sürmedik ama teşekkürler :) aslında modem arayüzüne girmeyi deneme sebebimiz android telefonlar ve ipod'un modeme bağlanamaması. bunu çözümünü arayüze girmeden yapabilir miyiz ? zaten ne olur ne olmaza yarın tp link'i yarın arayacağız.
    undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _PinkFreud_ -- 3 Ağustos 2014; 21:45:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.