Şimdi Ara

tp link w8901n Router olarak Kullanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Ethernet kablosu ile internete baglanıyorum, fakat bu kablodan gelen interneti tp link w8901n adsl + router modem ile dağıtmak istiyorum. Ethernet kablosunu modeme taktım wifi özelliğini actım fakat bağlandıgım zaman sınırlı bağlantı diyor. Bu sorunu nasıl aşarım, şimdiden yardımlarınız için teşekkürler ....

• quote:

Orijinalden alıntı: forsakenflames

Merhaba arkadaşlar. Ethernet kablosu ile internete baglanıyorum, fakat bu kablodan gelen interneti tp link w8901n adsl + router modem ile dağıtmak istiyorum. Ethernet kablosunu modeme taktım wifi özelliğini actım fakat bağlandıgım zaman sınırlı bağlantı diyor. Bu sorunu nasıl aşarım, şimdiden yardımlarınız için teşekkürler ....

kablonun ucundaki netin ip aralığında farkli bir ip ver cihaza

dhpc yi relay yap ve kaynak modem ip yi gir yine ayni sekilde birinci dns de kaynak modem olsun

nat ve firewali kapat wifi isim ve sifreni belirle gelen kabloyu lan portuna takip yayin yap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yücel52 -- 8 Kasım 2013; 10:20:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler yanıt için ama farklı bi yolla çözdüm. Aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar olursa çözüm için; lan ayarlarından dhcp yi kapatıp, modemin arayüz ip sini 192.168.1.250 şeklinde değiştirildiği zaman sorun çözülüyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.