Şimdi Ara

TP-Link TL-WR741ND Wireless Router (access point) Kurulumu Yardım (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
10
Favori
207.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yok windows 7 yada başka işletim sistemi fark etmez. Ağ bağlantılarında sarı ünlem çıksada cihazın arayüzüne ulaşabilirsin.
    Burdan anlatmak biraz zor. Azda olsa network bilgiside gerekli.
    Bence müşteri hizmetlerini ara uzaktan kurulum yardımı iste.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 3 dkda kurdum ya siz nasıl kuramadınız anlamadım kolay kurulum sihirbazı ile kurdum gayet kolay oldu
  • yazılım güncellerken makineyi kapattım cihaz çalışmıyor varmı çaresi garantiyemi vereyim ?
  • garantiye gönder.

• iyi günler arkadaşlar
    bu cihaz ile kablosuz modemden hiçbir kablo bağlantısı olmadan kablosuz alıp dağıtabilirmiyim.
    http://www.hepsiburada.com/Liste/tp-link-tl-wr842nd-300mbps-cok-fonksiyonlu-kablosuz-n-router/productDetails.aspx?productId=bd101413&categoryId=410
    yani yandaki evdeki modemin kablosuz bağlantısını kendi evime taşımak istiyorum.
  • o cihazla olmaz. access point kullanman lazım.
    wa701 - wa901 yani tplinkde wa lı seriler olur.
  • bence olmasi
    gerekio sen bi arastir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de bu üründen var. Etraftaki kablosuz ağları görüyorum ama bağlanmayı bir türlü beceremedim. Bağlan deyip ayarları kaydediyorum ama internete çıkamıyorum.
    Sonunda kablo çektim, bu seferde laptop kafasına göre bazen IP alıp bazen almamaya başladı. sonunda Utkan hocanın yardımı ile ip vs. ayarlarını elle yaptım, şuan kablo ile sorunsuz kullanıyorum.
  • Arkadaşlar bugün TP-LINK TL-WN321G modeli ile AP yapıp interneti masaüstü bilgisayarından dağıttım. Dağıtılan interneti nokia ve iphone görüyor/bağlanıyor. Ancak android işletim sistemli telefon görmüyor...Bu durumun TP-LINK TL-WN321G ile alakalı olabileceğini düşünüyorum.

Soruma gelince bu şekilde AP yapıpta android telefonu ile internete bağlanabilen varmı? Saygılar.

• nokia iphone görüp bağlanıyor lakin android bağlanmayı bırak görmüyor sa bence sorun android de.

• quote:

Orijinalden alıntı: utkanizmit

nokia iphone görüp bağlanıyor lakin android bağlanmayı bırak görmüyor sa bence sorun android de.

Şimdiye kadar bağlanamadığım hiç bir modem olmamıştı. Görüp de bağlanmasa neyse diyeceğim şifreleme ile alakası olabilir. Ama hiç görmüyor.

• wifi kanalını ve wifi ağ ismini değiştirip bir dene bakalım.

• quote:

wifi kanalını ve wifi ağ ismini değiştirip bir dene bakalım.

Bu dediğimi Connectify isimli program ile yapıyorum. Ağ isimi değişik yaptım ancak kanal değiştirme gibi bir seçenek yok program da. Bu cihaz arkadaşımın. Ben sadece oluyormu diye denemek için almıştım. Eğer başka cihazlarda bu olayı yapan var ise ona göre o üründen alacağım.

• niye ucuz bir routerle çözmek varken bu tip çözümlere yöneliyorsun.

• quote:

niye ucuz bir routerle çözmek varken bu tip çözümlere yöneliyorsun.

Tavsiyelere açığım. En ucuzu bu şekilde diye biliyorum.

• en ucuz usb adaptör 20-25 lira.
    Tplink 740n router 40 lira.
    Zaten zorunlu pc açmıyacağın için 2 ayda elektrikten çıkar routerle bu fark.

• quote:

en ucuz usb adaptör 20-25 lira.
    Tplink 740n router 40 lira.
    Zaten zorunlu pc açmıyacağın için 2 ayda elektrikten çıkar routerle bu fark.

Bilgisayarını açık kalmadı sorun değil. Zaten akşama kadar açık. İşyeri için istiyorum. Çekeceği alan da çok olmasa olur.

• Up

• bu cihazda ben kablosuzu kapatmak istiyorum wifi yi yani ama kablolu olarak dagıtım devam etsın nasıl yapacagımı bulamadım acıkcası saygılarımla
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.