Şimdi Ara

TP-Link kablosuz modemler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçen gün TP-Link WN727N usb wireless adapter aldım. Kalitesinden ve malzemesinden gayet memnunum. Şuan Edimax isimli bir modem kullanıyorum, sürekli internet bağlantısı kopuyor (wireless bağlantıda problem yok). Modemi yenilemeyi düşünüyoruz. Kalitesinden memnun kaldığım için TP-Link modem almayı planlıyorum. 2 katlı bir evde oturuyoruz. 2 katta da wireless'ta herhangi bir problem olmadan yeni alacağımız bu modeme TP-Link adapterleri ile bağlanmayı düşünüyoruz.

TP-Link'in hangi model modemini önerirsiniz? Tecrübeleriniz varsa bunları da yazabilirsiniz.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etufan_cetin -- 15 Ekim 2011; 15:19:13 >

• TP-Link şuan için en iyi modeli bana göre 8961ND modelidir.Gerek donanımsal özellikleri olsun gerekse kablosuz çekim konusunda kullandığım dönemde sıkıntı çıkarmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyLord4u -- 15 Ekim 2011; 18:05:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: etufan_cetin

Arkadaşlar merhaba,

Geçen gün TP-Link WN727N usb wireless adapter aldım. Kalitesinden ve malzemesinden gayet memnunum. Şuan Edimax isimli bir modem kullanıyorum, sürekli internet bağlantısı kopuyor (wireless bağlantıda problem yok). Modemi yenilemeyi düşünüyoruz. Kalitesinden memnun kaldığım için TP-Link modem almayı planlıyorum. 2 katlı bir evde oturuyoruz. 2 katta da wireless'ta herhangi bir problem olmadan yeni alacağımız bu modeme TP-Link adapterleri ile bağlanmayı düşünüyoruz.

TP-Link'in hangi model modemini önerirsiniz? Tecrübeleriniz varsa bunları da yazabilirsiniz.

Teşekkürler.
    TP-LİNK WN722N wireless modelini kullanıyorum.Çok memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Viky -- 15 Ekim 2011; 18:14:43 >

• TP-Link çıkış gücü diğer modemlerden yüksek olmasına rağmen sinyal kalitesi aynı oranda düşük cihazlar.
    edimax da öyle
    bazı mütahitler beton ve demirden çalmıyor
    edimaxın bulunduğu katta problem yoksa balkona taşımayı dene.

diğer katta hi-power tabir edilen alıcılar kullanabilirsin .
    Airties ve linksys daha verimli cihazlardır.
    edimax kablolu olarak problem yaratmıyorsa ,acsess point ile sinyali aktarmak mümkün .
  • benim en çok verim aldığım sistem şu
    modem olarak kabloluhttp://www.bizdehesapli.com/?mainpage=urun_detay&urun_kodu=TD-8840T
    yanına wifi icin aphttp://www.bizdehesapli.com/?mainpage=urun_detay&urun_kodu=TL-WA5110G

toplam maliyet 88 tl. kablosuz yayın süper.

sisteme süper ikili adını verdim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.