Şimdi Ara

Toyotayı sattı vw golf aldı. Sözde ekonomi içerir. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
0
Favori
3.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O degilde golfu satan adam baya karli bi is yapmis. Hem d sinifi arac sahibi oldu hem de uzerine para aldi. Abinizin aracinin temiz oldugundan eminim. 15.000 in 2.000 i ni BRC ye verse kalan 13k₺ ile 50k Km den fazla yol alir.

Ne diyelim hayirlisi olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: icemy

quote:

Orijinalden alıntı: Schneeflocke

Hocam comfortline'de ne eksik buluyorsunuz ? Hani eleştirmek için degil gerçekten merak ettigim için sordum. Neyi eksik gördünüz ?

En basitinden benim eski aracım 208 orta donanımda olan park sensörü,Bluetooth,cc,katlanır ayna,usb opsiyonsuz comfortta yok.

Bu donanımlar artık her araçta satandart olmalı. VW bunları para ile satmaya iyi alışmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Orijinalden alıntı: Nonstop92

quote:

Toyota vw'i teknoloji olarak 10 yil sinif olarak 1 sinif geriden takip ettigi icin sorun yok abi
    Ayni sinif araba almis kalite olarak

O paraya golf almaz leon alirdim orasi ayri

Rica ediyorum konu vag grubu olunca saçma konuşmayın. Toyota mı volkswageni 10 yıl geriden takip ediyor, bunu otomotiv sektörüne hakim birine söylerseniz size gülerler. Hatta ilk ben güleyim. Toyota Türkiye'nin saçma stratejileri için volkswageni göğe çıkarmaya gerek yok. Volkswagende kaliteli araba yapıyor bunu inkar edemeyiz ama bunu ilah yapmaya da gerek yok.

Toyota japnlarda alınacak son markadır
    Vw ayarında değil belki seat ayarında araba yapıyor
    Vw 2 gomlek fazla gelir

yav sen ne anlarsin japon arabalarindan..
    Sonra kufur yedin mi agliyosun niye bana kufur ettiler diyosun?
    Ne kadar itici yorumlar yapiyosun sen ya .. ?
    Aksam aksam agzimi actiriyosun..

• quote:

Orijinalden alıntı: pro-black

O degilde golfu satan adam baya karli bi is yapmis. Hem d sinifi arac sahibi oldu hem de uzerine para aldi. Abinizin aracinin temiz oldugundan eminim. 15.000 in 2.000 i ni BRC ye verse kalan 13k₺ ile 50k Km den fazla yol alir.

Komple protect kaplama vardı aracta. Aldığı arac cok temiz kullanilmamis. Arka tamponda 5 cm yırtık ve baska cizikler de var.

• quote:

O degilde golfu satan adam baya karli bi is yapmis. Hem d sinifi arac sahibi oldu hem de uzerine para aldi. Abinizin aracinin temiz oldugundan eminim. 15.000 in 2.000 i ni BRC ye verse kalan 13k₺ ile 50k Km den fazla yol alir.

Aynısınò düşündüm

• Panthér kullanıcısına yanıt
    Bunlar kırtasiye donanımlar.hepsini toplasan maliyeti 1000 tl yi geçmez.bu aracı opsiyonsuz almak eziyet.

• quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

quote:

Komple protect kaplama vardı aracta. Aldığı arac cok temiz kullanilmamis. Arka tamponda 5 cm yırtık ve baska cizikler de var.

Abi şuan Mitsubishi Asx im var Toyota Perfect i Ametist Siyah Metalik Boyali aracima uygulatmayi dusundum Toyota Altan Plazada. Hele birde beyaz yada Fümeyse Avensis tadindan yenmezmis.

Ben bu insanlarin dizel otomatik fetişini anlayamiyorum. Şuan piyasada aklima yatan tek dizel otomatik arac M/M sanzimanli d4d motorlu Auris yada Corolla olurdu.

Bundan sonraki aracimda yuksek ihtmalle Honda Yada Toyota nin Lpg li bir araci olacak.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Toyota vw'i teknoloji olarak 10 yil sinif olarak 1 sinif geriden takip ettigi icin sorun yok abi

Rica ediyorum konu vag grubu olunca saçma konuşmayın. Toyota mı volkswageni 10 yıl geriden takip ediyor, bunu otomotiv sektörüne hakim birine söylerseniz size gülerler. Hatta ilk ben güleyim. Toyota Türkiye'nin saçma stratejileri için volkswageni göğe çıkarmaya gerek yok. Volkswagende kaliteli araba yapıyor bunu inkar edemeyiz ama bunu ilah yapmaya da gerek yok.

Vw 2 gomlek fazla gelir

Size iki sorum olacak;
    1. Toyota en son alınacak Japon arabasıysa neden Toyota dünyada en fazla araç satan firma?
    2. Sizin kalite anlayışınızı açıklar mısınız?

Umut abi kusura bakma seninde konunu baltalıyorum çok özür dilerim.

Yıllardır bu insanlar neden corollayı alırlar sorunun cevabını aradım ama inanın bulamadım

Kalite dediğin sey cam acma kapatma tuslarına ısık koymaktır mesale
    Adanlarda ince işçilik bir göz aşinalığı yok yıllardır aynı terane devam ediyor

İnsan su arabaya su parayı yazarken utanır ya
     Toyotayı sattı vw golf aldı. Sözde ekonomi içerir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Abi şuan Mitsubishi Asx im var Toyota Perfect i Ametist Siyah Metalik Boyali aracima uygulatmayi dusundum Toyota Altan Plazada. Hele birde beyaz yada Fümeyse Avensis tadindan yenmezmis.

Ben bu insanlarin dizel otomatik fetişini anlayamiyorum. Şuan piyasada aklima yatan tek dizel otomatik arac M/M sanzimanli d4d motorlu Auris yada Corolla olurdu.

Bundan sonraki aracimda yuksek ihtmalle Honda Yada Toyota nin Lpg li bir araci olacak.

Arabada boya koruma, lumar cam filmi de vardı. Cenmax 4300 k xenon far da uygulamisti. Mercekli farlar ile orninal duruyordu. Ayrica tamponun bazi yerlerine siyah film cektirmisti. Arac cok ufak dokunuslar ile baya alimli idi.
    Ha cok buyuk ekonomi olsu mu dersen 8.5 lt benzin yaktigi guzergahlarda simdi 6.3 lt dizel yakiyor. Km de simdi 25 kurus yakiyor. Lpg taktitsa 21 kurus yakacakti.

• quote:

quote:

Bende Cactus'ü kaplatmayı düşünür oldum. Ama tam karar veremedim.
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Araci uzun yillar kullanacaksan yaptir bence abi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arabada boya koruma, lumar cam filmi de vardı. Cenmax 4300 k xenon far da uygulamisti. Mercekli farlar ile orninal duruyordu. Ayrica tamponun bazi yerlerine siyah film cektirmisti. Arac cok ufak dokunuslar ile baya alimli idi.
    Ha cok buyuk ekonomi olsu mu dersen 8.5 lt benzin yaktigi guzergahlarda simdi 6.3 lt dizel yakiyor. Km de simdi 25 kurus yakiyor. Lpg taktitsa 21 kurus yakacakti.

Arada giden nakit para düşünüldüğünde pekte ekonomi olmamış. Sadece otomatik için de bu kadar fark verilmez.

Gerçi vardır kendine göre bir hesabı. Ona da sormak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

Toyota Avensis'e CVT koymalı.

Avensis 1.8ler cvt zaten..

• quote:

Araci uzun yillar kullanacaksan yaptir bence abi.

Arabadan memnun kaldım.

Her araç aldığımda 1 seneye kalmaz araba bakmaya başlardım. Şimdi aklıma gelmiyor(eşim de şaşırıyor).
    Araç ile ilgili sorun çıkmaz ise, en az 4-5 yıl binerim gibi.

Kaplama işini biraz daha düşünüp, araştıracağım.
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    Ananin karnindan sensorle dogdun ya

• İşte hep "algı operasyonları" bunlar :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozbayram

quote:

quote:

quote:

Hagi teknoloji o öyle 10 yıl ileride ?

Toyota da teknoloji olarak ne var vw'de ne var abi

Toyota daha yeni 1.2 turbo yapti vw yillardir uretiyor 1.2 tsi motordan hatta 1000 cc tsi motordan 6200 ye kadar var
    Toyota gitsin 1.33 motor yapsin

Kaliteye zaten girmiyorum bile golf icinden gecer d sinifina kadar butun toyotalarin

Avensise binip kullandınızmı. Özellikle avensis elegant extraya bir bakin binin derim. Sonra golf kalite olarak içinden geçermi öyle yorum yapın.

Bindim kullamdim
    Araba kalitesiz yol sesi lastik sesi ruzgar sesi aliyor
    Latitude bence daha mantikli avensizden en azindan dci motor var manuel ise oda manuel

Eskiden sürekli golf şöyle golf böyle diye her konuda fanboyluk yapardın. Sonra leon aldın ve golfe verilen paraya yazık leon almak daha mantıklı gibisinden yazmaya başladın. Şimdi de avensise kalitesiz diyorsun. Yol sesi rüzgar sesi lastik sesi alıyormuş!!. Hatta golf avensis konusuna ne alakaysa latituteyi soktun.

Ama anladımki sorun sende değil bizde. Nasıl bir kafada olduğunu bilmemize rağmen sana cevap veriyoruz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Vw 2 gomlek fazla gelir

Size iki sorum olacak;
    1. Toyota en son alınacak Japon arabasıysa neden Toyota dünyada en fazla araç satan firma?
    2. Sizin kalite anlayışınızı açıklar mısınız?

Umut abi kusura bakma seninde konunu baltalıyorum çok özür dilerim.

Yıllardır bu insanlar neden corollayı alırlar sorunun cevabını aradım ama inanın bulamadım

Kalite dediğin sey cam acma kapatma tuslarına ısık koymaktır mesale
    Adanlarda ince işçilik bir göz aşinalığı yok yıllardır aynı terane devam ediyor

İnsan su arabaya su parayı yazarken utanır ya
     Toyotayı sattı vw golf aldı. Sözde ekonomi içerir.

Bursa bayileri şuan 1,33 lıfe paket Corollaya 10 gün sıra yazıyorlar üst paketlerde çok satılıyor

sıra olan paketten yola çıkalım 1,33 lıfe paket yani

Arabadan azcık anlayan bir insan önce güvenliği önemser Diz Hava Yastığından ESP ye kadar herşey standart. Tabi senin gibi SmallOverlap test çok gereksiz diyen bir adam bu kalemi çok önemsemez zannetmiyorum.

Usb girişi Elektirkli Camlar Elektirikli Aynalar Klima Fonksiyonel Direksiyon Yol Bilgisayarı ısıtmalı yan aynalar led gündüz farları lastik basınç göstergesi vs gibi yaşatmaz ama nefes aldırır Donanımları var

Araç c sınıfı ama şşaft tünelinin olmayışı arka diz mesafesinin genişliği yaşam alanının ferahlığı ile D sınıflarıyla yarışır

Benzinde bile az yakıyor Lpg kartı çepte

500 lt bagajı var

Led gündüz farlar dinamik tasarımla birleşince 1000 liralık jantla bile en üst paketle arasında bir fark kalmıyor araç baya yakışıklı

2, eli çok çok iyi 2 yaşında 1 parça değişeni olan corolla pert olduğunda 0 ından 2,000 lira daha az para aldık kaskodan bu denli iyi piyasası var

kaskosu ucuz çıkıyor

Servisi yaygın Servise gitmesen bile anlayanı çok.

İcabında 5 kişilik arabaya 7 kişi bin yola çık devir çevir imanını gevret yokuşlarda banamısın demez 500 lt lik bagajını silme doldur memlekete git canına oku sıkıntı çıkarmaz az yakar marşa bas git 0 sorun. Bakımlara ancak uğrarsın servise.

En önemliside her bütçeye uygun bir araç bugün cebinde 49,000 lirası olan adamda Corolla alabilir 80,000 lirası olan adamda
    Seçenek çok bol 2 benzinli 1 dizel olmak üzere 3 çeşit şanzıman olmak üzere 5 ayrı paket olmak üzere her cebe her zevke her bütçeye uygun bir Corolla var.

49,000 lira hadi 50,000 lira diyelim bu saydıklarımı yakalayabilceğiniz başka bir araç yok c sınıfı sedanda bu yüzden Corolla çok satıyor çok satmayada devam edecek hatta bu kasası yeni efsane kasa olacak.

• pro-black kullanıcısına yanıt
    Enkaz 1.33 motor icin bu kadar sey yazmama gerek yok
    Baz paket 1.2 tsi leon varken yuzune bile bakmam corollanin

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hagi teknoloji o öyle 10 yıl ileride ?

Toyota da teknoloji olarak ne var vw'de ne var abi

Toyota daha yeni 1.2 turbo yapti vw yillardir uretiyor 1.2 tsi motordan hatta 1000 cc tsi motordan 6200 ye kadar var
    Toyota gitsin 1.33 motor yapsin

Kaliteye zaten girmiyorum bile golf icinden gecer d sinifina kadar butun toyotalarin

Avensise binip kullandınızmı. Özellikle avensis elegant extraya bir bakin binin derim. Sonra golf kalite olarak içinden geçermi öyle yorum yapın.

Bindim kullamdim
    Araba kalitesiz yol sesi lastik sesi ruzgar sesi aliyor
    Latitude bence daha mantikli avensizden en azindan dci motor var manuel ise oda manuel

Eskiden sürekli golf şöyle golf böyle diye her konuda fanboyluk yapardın. Sonra leon aldın ve golfe verilen paraya yazık leon almak daha mantıklı gibisinden yazmaya başladın. Şimdi de avensise kalitesiz diyorsun. Yol sesi rüzgar sesi lastik sesi alıyormuş!!. Hatta golf avensis konusuna ne alakaysa latituteyi soktun.

Ama anladımki sorun sende değil bizde. Nasıl bir kafada olduğunu bilmemize rağmen sana cevap veriyoruz.

Anlamadigin bu kadar uzun yazmamdan belli

Comfortline vw pismanliktir daha önce yasadim
    Cok daha ucuza cok daha dolu arabaya binmek varken niye bombos golf alim ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.