Şimdi Ara

\\\ TOYOTA YARiS FUN CLUB TURKEY /// :) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.158
Cevap
59
Favori
207.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lokosit kardeş, sıralamadaki Jazz eski. Yeni jazz için muhtemelen görüşler farklı olacaktır. Diğer yandan Jazz'ın sırasında fiyat evet ama getz'e göre. Örneğin Yaris'in de fiyat yönünden notu düşük ama toplamda aldığı iyi. Colt'u ben listeye almadım. Çünkü hepsini alsam kapasaite yetmez. Linki vermek suretiyle ilgilenenleri yönlendirmiş oldum. Wv polo da Türkiye'de çok iyi satıldı ama dış ülkelerde pek beğenilmemekte. Ancak şu var: Yeni Jazz epeyce ses getirmiş durumda. Dış ülkelerde de şimdilik fiyatı pahalı bulunmakta ve İ Shift vites tartışmaları yaşanmakta. Ancak 1.4 motorla daha yüksek BG ve tork beklenilmekte olduğu haklı olarak eleştirilmektedir. Diğer yandan yeni Jazz'ın hala Ncap'ta dört yıldız alması da Avrupalı jazz hayranlarının bazılarının canını sıktı. Belki çok da önemi yok ama Avrupa da şimdi markalar NCap 'ın kadar konuş diyor. Selamlar. Yanlışımız varsa şimdiden özür dileriz ve düzeltilmesi de her zaman temennimizdir.

• @magesuko
    teşekkür ederim sağol
  • Rica ederim Yalnız yazı solda kalmış onuda ortalasak iyi olur. Ya resim sola kaysın ya yazı ortaya gelsin bence.
  • yazı resmin altında ortada olabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bucegu60

yazı resmin altında ortada olabilir.

böyle giderse yeni resimler gelecek logo icin
  • en iyisi herkes istediğini koysun diyelim
  • Kulübünüz ve imzanız çok güzel olmuş. Tebrik ederim.
  • arkadşlar arka camları elektrikli yapan varmı aranızda.
    bugun kız arkadasım aa 2008 model arabada arka camları elle mi açıyorsun hala deyince kararı verdim kesin yaptırıyorum.
  • bucegu hocam imzanda ufak bir değişiklik yaptım sana sormadan eğer beğenmediysen eski haline getireyim

Birde bu D4-D ne demek tam olarak dizel olduğunu simgelemesi dışında? Yarislerin arka camlar manuel mi bilmiyordum. D4-D en üst donanımlı versiyon değil miydi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaGeSuKo

bucegu hocam imzanda ufak bir değişiklik yaptım sana sormadan eğer beğenmediysen eski haline getireyim

Birde bu D4-D ne demek tam olarak dizel olduğunu simgelemesi dışında? Yarislerin arka camlar manuel mi bilmiyordum. D4-D en üst donanımlı versiyon değil miydi?

yok dostum..donanımlar, terra-sol-sol special olarak sıralanıyo..

D4D diesel'i simgeliyor..ama bi açılımı var mı, dizelci arkadaşlar biliyolardır sanırım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaGeSuKo

bucegu hocam imzanda ufak bir değişiklik yaptım sana sormadan eğer beğenmediysen eski haline getireyim

D-4D dizel anlamına geliyor.başka bir anlamı yok.donanım seviyesi değil yani.
  •  \\\ TOYOTA YARiS FUN CLUB TURKEY ///   :)

beyazı da güzelmiş aslında..aramızda beyazı tercih eden olmamış ama almayı

düşünenlere fikir verebilir..

bu arada çok kereta bi tipi var bu yarislerin yauv..
  • ankara daki servislerin hepsinde beyaz yaris var.yol yardımıdı aracı.gayet güzel duruyor.
    kapı ve tampon bantları yakışıyor.almak lazım
  • @bucegu60

üzerlerinde kocaman kırmızı toyota amblemi var di mi

kapı-tampon koruma bantları gerçekten ayrı bi hava katıyor sanki..bi de bu jantlar

çok hoş..caş arkadaşımızda vardı bunlardan sanırım..askerden sonra

ben de düşünüyorum bant-jant-spoiler üçlüsünü yaptırmayı..

@revesnac78

çok güzel olmuş..
  • quote:

Orjinalden alıntı: guardiola

\\\ TOYOTA YARiS FUN CLUB TURKEY ///   :)

beyazı da güzelmiş aslında..aramızda beyazı tercih eden olmamış ama almayı

düşünenlere fikir verebilir..

bu arada çok kereta bi tipi var bu yarislerin yauv..

Kapı-tampon koruma bantları hem gerçekten hoş duruyor, hem de ufak tefek çizilmelere karşı bir koruyu unsur oluyor. Ancak fotoğraftaki Yaris'deki bantlar siyah, pek hoş durmuyor. Bence gövde renginde olsa çok daha şık durur. Ayrıca park sensoru taktıracak arkadaşlar, park sensoru düğmelerinin de gövde renginde olmaları konusunda ısrarcı olsalar iyi olur. Farklı renkli düğmeler çirkin gözüküyor.

Sağlıcakla kalın.

• quote:

Orjinalden alıntı: guardiola

@bucegu60

üzerlerinde kocaman kırmızı toyota amblemi var di mi

kapı-tampon koruma bantları gerçekten ayrı bi hava katıyor sanki..bi de bu jantlar

çok hoş..caş arkadaşımızda vardı bunlardan sanırım..askerden sonra

ben de düşünüyorum bant-jant-spoiler üçlüsünü yaptırmayı..

@revesnac78

çok güzel olmuş..

@revesnac78
    listeye sizi de ekledim.
    evet guardiola:)
    kapı ve tampon bantları gövde rengi olması lazım siyah kötü dürüyor.
    bu park sensörleri takılırken ki arabanın içini görseniz taktırmazsınız.kapı eşiklerini felan hep söküyolar.

• quote:

Orjinalden alıntı: caş

Geçmiş olsun sevgili orheen.

En kısa zamanda tekrar aramızda görmek dileği ile.

@Caş. Coşkun abi ilgin için teşekkür ederim. Arabalar haricindeki konulara yorum yapmamam gerektiğini anladım.

@Ceyhun plaka şakasına kızmadın umarım, konu açılmıştı katkı yapayı dedim eğer bozulduysan özür dilerim. Atılma sebebini sorarsan Ankarada 7 öğrencinin ölümüne bir gazetenin yazdığı "Yılbaşını kutlarsanız olacağı bu" haberini eleştirdim. Toplum olarak okadar sindirilmişizki bu zihniyete karşı yapılan eleştirilerden bile korkar olmuşuz. Belki burası siyaset yeri değil diyeceksiniz, haklısınız ama birşeyler yazmadan da duramadım.

Yeni yaris alan arkadaşların araçları hayırlı uğurlu olsun.

Soğuklardan dolayı yakıt tüketimi ortalamada 0.6 litre civarı arttı.

• quote:

Orjinalden alıntı: orheen

quote:

Orjinalden alıntı: caş

Geçmiş olsun sevgili orheen.

En kısa zamanda tekrar aramızda görmek dileği ile.

@Caş. Coşkun abi ilgin için teşekkür ederim. Arabalar haricindeki konulara yorum yapmamam gerektiğini anladım.

@Ceyhun plaka şakasına kızmadın umarım, konu açılmıştı katkı yapayı dedim eğer bozulduysan özür dilerim. Atılma sebebini sorarsan Ankarada 7 öğrencinin ölümüne bir gazetenin yazdığı "Yılbaşını kutlarsanız olacağı bu" haberini eleştirdim. Toplum olarak okadar sindirilmişizki bu zihniyete karşı yapılan eleştirilerden bile korkar olmuşuz. Belki burası siyaset yeri değil diyeceksiniz, haklısınız ama birşeyler yazmadan da duramadım.

Yeni yaris alan arkadaşların araçları hayırlı uğurlu olsun.

Soğuklardan dolayı yakıt tüketimi ortalamada 0.6 litre civarı arttı.

Sevgili orheen geçmiş olsun bir kez daha.

Ben öncelikle tartışma konusunda katılan üyelerin üsluplarına bakıyorum. Kırıcı ve saldırgan bir tarz gözlemez isem ve sohbet de düzeyli bir şekilde sürüyorsa bilgim ölçüsünde görüşümü bildiriyorum. O konuda bilgimi yeterli görmüyorsam, ilgimi çekmiyorsa, konuşmalar kaba, küfürlü veya argo sözcükleri içeriyorsa sadece izlemekle yetiniyorum. 2007 Ekiminden beri forumu takip ediyorum, 2008 Haziran ayından beri de üyeyim. Her ne kadar eleştirilecek bir çok yön olsa da, DH otomobil bölümü benzer forumlardan çok daha kapsamlı ve hareketli. Geçen sürede otomobil konusunda çok şey öğrendim, öğrenmeye de devam ediyorum, hem de hoş bir vakit geçiriyorum, yeni arkadaşlar ediniyorum …

Sağlıcakla kalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caş -- 9 Ocak 2009; 7:01:18 >

• @Revesnac ben ön koltuklarda koltuk kılıfı ve ortopedik minder kullanıyorum. Artık arabada aman dökülecek kaygısı olmadan daha rahat yemek yiyebiliyorum. Arka koltuklar içinde kılıf var ama tek parça olduğundan takamadım onun yerine bi örtü attım o duruyo.

Renklerle uyumlu olmasına dikkat et. Benim kılıf siyah üzerine gri olduğundan orjinal renklerle aynı dolayısıyla kimse koltuklarda kılıf olduğunu farkedemiyor, çokta şık duruyo öğle arası yada akşam bi resim çekip koyarım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bucegu60

arkadşlar arka camları elektrikli yapan varmı aranızda.
    bugun kız arkadasım aa 2008 model arabada arka camları elle mi açıyorsun hala deyince kararı verdim kesin yaptırıyorum.

valla ben oyle durumlarda arkada oturmuyorum oturan düsünsün diyorum

zaten arkada cammı acilirmis ne o oyle helikopter gibi
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.