Şimdi Ara

Toyota yaris 2015 çok yakıyor yardım ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar , 1 ay önce 2015 otomatik vites benzinli 1.33 yaris satın aldım . Aracı aldığım gün depoyu fulledim . Şu anda araba 130 kmde ve depo yarıya inmiş durumda . Arabanın yakıt tüketiminde verdiği bilgi 100 kmde 14.5 litre gözüküyor . Neden bu kadar fazla . Bu bi sorun mu yada araba sıfır olduğu için ilk zamanlar böyle mi oluyor . Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Frtsln

Merhaba arkadaşlar , 1 ay önce 2015 otomatik vites benzinli 1.33 yaris satın aldım . Aracı aldığım gün depoyu fulledim . Şu anda araba 130 kmde ve depo yarıya inmiş durumda . Arabanın yakıt tüketiminde verdiği bilgi 100 kmde 14.5 litre gözüküyor . Neden bu kadar fazla . Bu bi sorun mu yada araba sıfır olduğu için ilk zamanlar böyle mi oluyor . Şimdiden teşekkürler

Fazla gibi duruyor.Aracı ilk aldığımda 8 litre civarı yakıyordu.Şuan 6,5 litre. Verdiğim tüketimler Samsun'da alınmış değerler.Hani İstanbul'da otursan biraz daha fazla çıkar ama 14 litre çıkmaması lazım yinede.
  • Frtsln F kullanıcısına yanıt

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba bende 2013 1.33 cvt var e 47 000 km deyim. Ortalama 4.8 e kadar gorbildim 80 ve 100 km arasinda duz yolda gidince en son resim ekteki gibidir 5.0 ve 627 km yol yaptim ceyrek depo dolu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.