Şimdi Ara

Toyota Yaris. İzlenimler, Kıyaslama... (41. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
861
Cevap
12
Favori
145.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ama bir şey sormak istiyorum.. YARIS 1.33 Style Multidrive S Modelini aldım. Ancak aracımın resmi sitesinde özelliklerinin adasında " Isıtmalı yan aynalar " de var görünüyor. Benim aracımda bu özelliği bulamadım.. Sorun nerede acaba .?
    yardımcı olur musunuz? Aynı aracı sahibinden.com da satanlar da bu seçeneği işaretlemişler,, Acaba ben mi yerini bulamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: laruz

Ama bir şey sormak istiyorum.. YARIS 1.33 Style Multidrive S Modelini aldım. Ancak aracımın resmi sitesinde özelliklerinin adasında " Isıtmalı yan aynalar " de var görünüyor. Benim aracımda bu özelliği bulamadım.. Sorun nerede acaba .?
    yardımcı olur musunuz? Aynı aracı sahibinden.com da satanlar da bu seçeneği işaretlemişler,, Acaba ben mi yerini bulamıyorum.

Soğuk havalarda klimanın sıcak tarafını açınca aynalara da hava göndererek aynaları ısıtır bu sayede buğulanma oluşmaz. Aynı şekilde kapı yarafına yönelik havalandırma kanallarındanda şoför ve ön yolcu tarafının camının buğusunu çözer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: airspeed

Hocam tüp taktıracaklar simit depo taktıramıyacak gibi gözüküyor 2013 yılınca yapılan değişiklikle
    1.33 2013 model manuel yaris net agırlık 1115kg azami yüklü 1470kg ruhsatta gecen
    yani araca 4*75=300 kişiler + 65 kit ekleninde 1115+365=1480kg yapıyor ve arac vizeye girdiginde agır kusurlu oluyor.(bu hesap tup kıtı satan bayıler dedi 65 kg olmasa bıle kit bu sekılde hesaplanıyormus arac muayeneye gırdıgınde )
    Cozum, sımıt değil sılındır depo taktırmak kı oda zaten bagaj mınnacık olmaz benım ıs yattı
    taktıran arkadaslar nasıl yaptılar merak edıyorum yada ben yanlıs mı okudum sole bı goz ucuyla baktım ama yanlıssam benıde bılgılendırın arkadaslar .

tüple kimse muayaneye girmedi heralde :D
    bende bu soruyu merak ediyorum gerçekten.
  • Arkadaşlar bu araçta yokuş kalkış destegi yok mu acil cevap lazım.

• emesdos kullanıcısına yanıt
    hayır tabi ki yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy_dance

hayır tabi ki yok

Benim hybrid aracimda yokus kalkis destegi var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar 2012 model otomatik yaris alacagim. Cool ve style paket arasinda ne fark var, internetteki bilgi kirliliginden bulamadim. İsi bilen bir ustadimiz soyle guzel aciklayici bir cevap yazsa ne sevap kazanir benden :)
    Saygilar

• quote:

Orijinalden alıntı: babinsky

Arkadaslar 2012 model otomatik yaris alacagim. Cool ve style paket arasinda ne fark var, internetteki bilgi kirliliginden bulamadim. İsi bilen bir ustadimiz soyle guzel aciklayici bir cevap yazsa ne sevap kazanir benden :)
    Saygilar

Cool pakette jantlar kapak ve arkada rüzgarlık yok ama arka camlar otomatik çift bölgeli torpido soğutmalı dijital klima var. Style pakette klima ve arka camlar manuel ama alaşımlı jant var arkada spoiler var. Yani cool daha donanımlı style daha sportif. Benim tercihim cool oldu jant taktırdım

• Tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: babinsky

Arkadaslar 2012 model otomatik yaris alacagim. Cool ve style paket arasinda ne fark var, internetteki bilgi kirliliginden bulamadim. İsi bilen bir ustadimiz soyle guzel aciklayici bir cevap yazsa ne sevap kazanir benden :)
    Saygilar

Cooldaki tekerlerde alüminyum alışımlı jant,
    Cool ile style arasındaki farklara bakmak istiyorsan,
    toyotanın sitesinden yarisin e broşürünü indir
  • 2012 cool multidrive s (ekstradan çelik jant+ tavan spoiler+ kapı koruma bantları+ alarm mevcuttur) aracımı satmayı düşünüyorum. ilgilenenler mesaj atabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi namles34 -- 25 Kasım 2015; 13:06:39 >
  • Arkadaşlar YARİS 1,33 Cool Multidrive Skypack benzinli almayı düşünüyorum. sorularımı yanıtlarsanız sevinirim.

1)cam tavan çok ferah ama yazın sıkıntı çıkarır mı ne dersiniz? cam tavanlı alıp film çektirmek ne kadar doğru?

2)düz ve otomatik vites arasında yakıt tüketimi açısından farklılık var mı?

3) Jantları "Alüminyum jant Podium işlenmiş antrasit 15"" ile değiştirme şansı verdiler. Kalite açısından nasıldır standart jantına göre?

4)şu an 3000 tl takas indirimi var. Aralık ayında kampanya durumu sizce ne olur?

5)son olarak 57.750 fiyat verdiler, sizce bu fiyat nasıl?

şimdiden teşekkürler:)
  • 2015 yılında Türkiye pazarında toplam Yaris satış rakamı: 5.040
  • arkadaslar yaris in konsoluna tam uyan ölçülerde kaydırmaz satan bi yer, site vs var mi? yarim ay şeklinde.
  • Yaris - Motor Yıkama Öncesi ve Sonrası

Motor yıkama için 50 tl ödedim. Uygulama yaklaşık 30dakika sürdü.

Yarisimi Plazadan çıkardığım 2013 Mayıstan bu yana 26500 km'nin oluşturduğu kir aşağıda görülebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: balabanraca

Yaris - Motor Yıkama Öncesi ve Sonrası

Motor yıkama için 50 tl ödedim. Uygulama yaklaşık 30dakika sürdü.

Yarisimi Plazadan çıkardığım 2013 Mayıstan bu yana 26500 km'nin oluşturduğu kir aşağıda görülebilir.

Maşallah tertemiz olmuş, dikkatli yapılması gereken bi uygulama. Elektrik geçen aksamın iyi korunması lazım.

• B segmentinin en sağlam otomobili YARİS
  • Arkadaşlar herkese iyi akşamlar,

Diğer Fun Club konusuna da yazdım ancak görmeyen olur diye düşünerek sizlere de sorayım dedim.

Toyota Yaris Multidrive-s
    Model:2012 Style 1.33 Benzinli
    Km:19000
    Boya: Sol arka kapı ve sol arka çamurluk

İstenen fiyat: 43750

Sizce bu aracın ederi nedir? Ne kadara kadar ödemeliyim? Yaris kullanıcıları olarak siz daha iyi bilirsiniz diye düşündüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdertugrul -- 14 Nisan 2016; 22:31:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdertugrul

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar,

Diğer Fun Club konusuna da yazdım ancak görmeyen olur diye düşünerek sizlere de sorayım dedim.

Toyota Yaris Multidrive-s
    Model:2012 Style 1.33 Benzinli
    Km:19000
    Boya: Sol arka kapı ve sol arka çamurluk

İstenen fiyat: 43750

Sizce bu aracın ederi nedir? Ne kadara kadar ödemeliyim? Yaris kullanıcıları olarak siz daha iyi bilirsiniz diye düşündüm.

42bin e zorlayın. Fiyat fena değil...

• macropolo kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.