Şimdi Ara

Toyota vs Honda, geçmişten bugüne herşeyi ele alarak sohbet edelim? Hangisi neden (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git

Toyota vs Honda, geçmişten bugüne herşeyi ele alarak sohbet edelim? Hangisi neden

(En Son Oy Tarihi: 30.10.2021)
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayalet sürücü 33

Honda sahibi arkadaşlarım var hepsi fanboy. Biz hondadan başka arabaya binmeyiz bundan sonra diyorlar. Neden bilmiyorum.
    Ben de opelden başka binmem ama o kadar da iddialı değilim. Temiz kelepir bulursam avrupa, japon veya kore üretimi olmak koşuluyla alabilirim. Türkiyede üretilen araçlara pek sıcak bakmıyorum.
    Bende Fiat'tan başka kolay kolay başka markaya binmem ama Fiat fanboyu değilim, forumda kimse bana Fiat trollü demez.

Daha doğrusu FCA alışkanlığı var başka markaya binince yabancılık çekiyorum Alfa Romeo bindim yabancılık hiç çekmiyorum Fiat'ın aynısının daha kalitelisi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DFABFCB25

Bende Fiat'tan başka kolay kolay başka markaya binmem ama Fiat fanboyu değilim, forumda kimse bana Fiat trollü demez.

Daha doğrusu FCA alışkanlığı var başka markaya binince yabancılık çekiyorum Alfa Romeo bindim yabancılık hiç çekmiyorum Fiat'ın aynısının daha kalitelisi

Alıntıları Göster
    Fan boyları hiç sevmem.gerçekleri göremeyecek kadar kör olurlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• CRX, VTi, EP3 typer, S2000 lerin olduğu yıllarda kesinlikle Honda çok daha iyiydi. Toyotanın sıkıcı olduğuna katılıyorum.
  • Nasıl bir anlatım bozukluğudur bu ?Örnek diye konulur kitaplara
    "Japonların sadece dünyada değil ülkemizde de cok satan iki modeli "
    Bir başlık acicaksin Türkçeyi katletmeseydin bari

• commandx C kullanıcısına yanıt
    Tebrikler, o nedenle Amerikan pazarinin da grafiği var.

• İki markaya da asinayim. Honda son birkac nesildir ishift haric sanziman olsun motor olsun yaygin kronik arizasi yok. Toyotada yag eksiltme bazi modellerde yasanmis bunca yila ragmen. Ha 2013 sonrasi icin pek duymadim.
    Chr ile gelen nesli saymazsak toyota bariz sıkıcı ama saglam araclar yapiyordu. Yani ic mekanlar bunaltici idi. Hondaya baktigimizda hep zamaninin otesinde yillar sonra bile eski hissettirmeyen ic mekan tasarimlarina sahip.
    Alt takim yurur aksam kalitesi anlaminda toyotayi cok overler. Ve genel olarak toyotanin parcasi pahalidir ama zor bozulur durumu mevcuttur.
    Hondanin anlamsiz bir ikinci el piyasa yuksekligi var 2012 fb7 kasa bile yuz bin liralarin üzerinde ki temizleri sifir araba parasi, hal boyleyken ikinci elde tercih edilesi degiller.
    Japon araclarini severim, honda ve toyota lpg uyumlari ile ulkemizde on plana ciktilar, ama is satin almaya geldiginde her sey fiyatina gore degerlendirilir, ille de su marka olsun demenin bir anlami yok.

• Honda bence geriye gidiyor eski albenisi kaybetti toyota'yı daha başarılı buluyorum özellikle hibrit araçlar üzerinde yıllar boyunca yaptığı çalışmalar takdire şayan.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.