Şimdi Ara

Toyota Corolla 2012 1.6 Otomatik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar ,ben ve arkadaşlarım otomobil inceleme kanalı açtık.Kanalın ismi Arabama Bak.İlk incelediğimiz araçta dünyada en çok satılan modellerden ,sahibi olduğum Corolla 2012 model 1.6 tam otomatik modeli oldu.İlk çektiğimiz video olması sebebiyle eksikliklerimiz olabilir.Sizlerden de videomuzu izleyip iyi ve kötü yorumlarınızı bekliyoruz.

• Güzel çekmişsiniz ama giderken ki çektiğiniz yeri önden de çekim yapsaydınız daha güzel olurmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknik özellikleri birazdaha es geçip daha çok ikinci el araba alıcak olanların bu arabada karşılaşa bileceği sorunlardan bahsetseniz daha iyi olabilirdi fakat ilk video için gayet başarılı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BattleWaVe -- 1 Mart 2018; 22:50:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Undisclosed

Güzel çekmişsiniz ama giderken ki çektiğiniz yeri önden de çekim yapsaydınız daha güzel olurmuş

Ekipman olarak eksiklerimiz var zamanla daha iyi çekimler gelecektir. Teşekkür ederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BattleWaVe

Teknik özellikleri birazdaha es geçip daha çok ikinci el araba alıcak olanların bu arabada karşılaşa bileceği sorunlardan bahsetseniz daha iyi olabilirdi fakat ilk video için gayet başarılı

Evet haklısınız çoğu özellik bilindik olduğu için sıkıcı geçmiş olabilir, sonra ki videolarımızda dikkate alacağız. Teşekkür ederiz.
  • BattleWaVe kullanıcısına yanıt
    Teknik özelliklerden az bahsettik diye üzülüyordum bende. Bizim asıl kitlemiz, aracı almayı düşünen kişinin videoyu izlediğinde küçükte olsa ayrıntıları öğrenmesi. "Iyi bak bu özellikte varmış demesi."

Sorunlar konusunda haklısınız. Araçta karşılaşılan sorunlar diye bir başlık altında değerlendirebiliriz. Degerlendirmen için teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,
    Bizdede 2011 D4D Comfort Extra modeli var. Bu benzinli olanlar donanım olarak farklı mı dizellerden.. Bizim araçta vsc özelliği var bunda yok. Kaput içinde izolasyon sistemi var bunda oda yok. Üretim yeri neresi o aracın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_janti

Merhabalar,
    Bizdede 2011 D4D Comfort Extra modeli var. Bu benzinli olanlar donanım olarak farklı mı dizellerden.. Bizim araçta vsc özelliği var bunda yok. Kaput içinde izolasyon sistemi var bunda oda yok. Üretim yeri neresi o aracın?
    Toyotanın corolla modeli Sakarya nın Arifiye ilçesindeki fabrikasında üretiliyor ama dizelle belki fark ediyor olabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.