Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA 1.3 HAKKINDA +++++++++++

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR 1.3XE TOYOTA COROLLA MODELİ ŞEHİR İÇİ YAKIT TÜKETİMİ NASILDIR 12BİN BÜTÇEM VAR ALMALIMIYIM (ÖĞRENCİ ARABASI OLACAK)

• Şehir içi Lpg ile ekonomik olabilir ama kışın pek ekonomik değil ( bendeki 1.3 xe karbitörlü ) Otomatik ısıttığı için araçı motor ısınana kadar otomatik gaz veriyor. Gerçi hareket edebiliyorsunuz problem olmuyor.

Konuda epey eskimiş.

Şehir dışı 150 tl 580 yaptım benzinle 120-150 ortalama hız ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciglik398

Şehir içi Lpg ile ekonomik olabilir ama kışın pek ekonomik değil ( bendeki 1.3 xe karbitörlü ) Otomatik ısıttığı için araçı motor ısınana kadar otomatik gaz veriyor. Gerçi hareket edebiliyorsunuz problem olmuyor.

Konuda epey eskimiş.

Şehir dışı 150 tl 580 yaptım benzinle 120-150 ortalama hız ile

Sagolun ogrenci arabasi olur mu sizce az yakan az sorn cikaran bi arac mi
  • Sorunsuz dersen evet sorunsuz.. Hemen satabilirmiyim dersen muhtemelen araç düzgünse 1-3 gün arası satılır.. Yakıtı illaki merak ediyorsan

kısa mesafelerde kullanacak isen hoş olmayan yakıt tüketimi olur. Yoksa günde 20 km filan yapacaksan gayet mantıklı araç. Koy yağını devam et.. Sigorta düşük , vergi düşük masrafta çıkmaz pek. Bu arada hatırladım seni hala bulamadın bir araç sanırım. Kısa mesafede yakmasının nedeni bence otomatik Jikle normalde motor 0.800 devirde çalışıyor fakat sabahları soğuksa 1.500 devirde çalışıyor sonradan düşüyor. Ama uzun yolda az yakar. Kısa mesafede çok yakar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciglik398

Sorunsuz dersen evet sorunsuz.. Hemen satabilirmiyim dersen muhtemelen araç düzgünse 1-3 gün arası satılır.. Yakıtı illaki merak ediyorsan

kısa mesafelerde kullanacak isen hoş olmayan yakıt tüketimi olur. Yoksa günde 20 km filan yapacaksan gayet mantıklı araç. Koy yağını devam et.. Sigorta düşük , vergi düşük masrafta çıkmaz pek. Bu arada hatırladım seni hala bulamadın bir araç sanırım. Kısa mesafede yakmasının nedeni bence otomatik Jikle normalde motor 0.800 devirde çalışıyor fakat sabahları soğuksa 1.500 devirde çalışıyor sonradan düşüyor. Ama uzun yolda az yakar. Kısa mesafede çok yakar.

Ben araci seneye alacagim universite ev arasi yaklasik gunde 40km olur diye dusunuyorum yakiti onun icin cok onemmli

• alacağını arabanın modeli nedir hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alesta1818

alacağını arabanın modeli nedir hocam

97 altı düşünmüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.