Şimdi Ara

. . . : : : TOXK CLUB : : : . . . (481. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.692
Cevap
15
Favori
585.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Chippara işi yalan zaten 100 TL de 10 kuruş çip para kazanıyorsak iyidirki, 10 katıysa 1 TL kazanacaz işte. Ayran+simit parası cebimize kalıyor. Taksit imkanı çok iyiymiş ama şu an doviz yükseklerde seyrettiği için almak istemiyorum şu an hiçbirşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMEA -- 13 Ağustos 2011; 10:31:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:BBR:.

Günaydın herkese

Oyun işine hiç girmeyin moralimiz bozulmasın bu sonbahar maddi olarak göçtük ki ne göçtük...

Gerceklerden ne kadar kacarsan kac seni bulacaktir, kacman nafile
  • quote:

Orijinalden alıntı: apeksss

quote:

Orijinalden alıntı: WoW STORMRAGE

beyler Nuclear arkadaşımız açtığı bir konudada bahsetmiş, görmeyenler için burdan bilgilendireyim...

Axess kredi kartı kullananlar yurtdışı internet sitesi yada direkt yurtdışı alışverişlerinde vade farksız 5 taksit ve 10 kat chip para kazanıyor...tek yapmanız gereken axess in sitesinde belirtilen numaraya kayıt için mesaj atmak... gerçekten çok güzel bir fırsat axess kullananlar atlamasın bunu

Ahmet hocam şansa bak, citi axess var bende, bilgilendirme için saol hocam

Yavuz HOCAM bende kayıt oldum dün gece

• Axess'i olan kaçırmasın arkadaşlar. Gerçi vakit çok sene sonuna kadar. Taksit imkanı çok iyi. Ben şimdiden önsipariş verdim oyunlarımı kafam rahat :)
  • aynı kampanyaya garanti bonustada var 100$ ve üstü alışverişlerinizde vade farksız 3 taksit fırsatı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMEA

Günaydın herkese,
    Chippara işi yalan zaten 100 TL de 10 kuruş çip para kazanıyorsak iyidirki, 10 katıysa 1 TL kazanacaz işte. Ayran+simit parası cebimize kalıyor. Taksit imkanı çok iyiymiş ama şu an doviz yükseklerde seyrettiği için almak istemiyorum şu an hiçbirşey

chip paralarda %1 kazanıyoruz axess kampanyasında %10 oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: math_tiger

aynı kampanyaya garanti bonustada var 100$ ve üstü alışverişlerinizde vade farksız 3 taksit fırsatı var

garantininki ne zamana kadar acaba? bende axess yok garantininkinden yararlaniyim bari.
  • Arkadaşlar biraz önce gittigidiyor'dan kargo dahil 70 TL'ye sıfır Dirt 3 aldım. Almayı düşünenler varsa, 2-3 satıcıda sıfır fiyatlar 75 TL civarı

Bu arada oyun güzeldir umarım:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluelabel -- 13 Ağustos 2011; 13:20:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

Arkadaşlar biraz önce gittigidiyor'dan kargo dahil 70 TL'ye sıfır Dirt 3 aldım. Almayı düşünenler varsa, 2-3 satıcıda sıfır fiyatlar 75 TL civarı

eh işte 1 ve 2'den iyi değil
  • Bazı arkadaşlar da 2'den daha iyi diyorlar. Ben sadece ilk oyunu oynamıştım gerçi, ikinciyi oynamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: om3r-

quote:

aynı kampanyaya garanti bonustada var 100$ ve üstü alışverişlerinizde vade farksız 3 taksit fırsatı var

garantininki ne zamana kadar acaba? bende axess yok garantininkinden yararlaniyim bari.

Garanti Bonus'un kampanyası 25 Ağustosa kadar arkadaşlar. 100TL üzeri değil hemde 100$ üzeri alışverişlere 3 taksit.

Kampanya ve katılım detayları
    http://www.bonus.com.tr/apps/CampaignDetails.aspx?campaignId=764&title=bonusla+tum+dunyada+3+taksit!&b=

• quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

Arkadaşlar biraz önce gittigidiyor'dan kargo dahil 70 TL'ye sıfır Dirt 3 aldım. Almayı düşünenler varsa, 2-3 satıcıda sıfır fiyatlar 75 TL civarı

hayırlısı olsun güle güle kullan.

bende 1 hafta önce shoptodan takipli olarak 58 59 tl ye almıştım.
    anlaşılan döviz artışı belimizi bükecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

quote:

Orijinalden alıntı: om3r-

quote:

Garanti Bonus'un kampanyası 25 Ağustosa kadar arkadaşlar. 100TL üzeri değil hemde 100$ üzeri alışverişlere 3 taksit.

Kampanya ve katılım detayları
    http://www.bonus.com.tr/apps/CampaignDetails.aspx?campaignId=764&title=bonusla+tum+dunyada+3+taksit!&b=

Tesekkurler

• dirt 3 güzelde pist sayısı o kadar az ve yarışlar o kadar kısa sürüyorki insan oyunun ortalarına geldiğinde yavaştan sıkılmaya başlıyor.

dirt serisinin en güzel oyunu benim için hala dirt 1
  • quote:

dirt 3 güzelde pist sayısı o kadar az ve yarışlar o kadar kısa sürüyorki insan oyunun ortalarına geldiğinde yavaştan sıkılmaya başlıyor.

Haklisin babur hocam pistler kısa, ama multi si guzel, kedi fare olayı çok eğlenceli, hele hele Batu gibi bal balık badem bir arkadasla oynarsanız asiri zevkli
  • quote:

Orijinalden alıntı: apeksss

quote:

dirt 3 güzelde pist sayısı o kadar az ve yarışlar o kadar kısa sürüyorki insan oyunun ortalarına geldiğinde yavaştan sıkılmaya başlıyor.

Haklisin babur hocam pistler kısa, ama multi si guzel, kedi fare olayı çok eğlenceli, hele hele Batu gibi bal balık badem bir arkadasla oynarsanız asiri zevkli

siz pgr4 oynamadınız.. pgr4 deki cat and mouse 10 kat daha zevkli

• quote:

Anladım hocam, kontrollerde sorun olmasın yeter bana. Oyun süper de olsa, çok uzun süre oynayamıyorum ben zaten:) Bu arada, Dirt'ü Grid ile beraber benden almıştın yanlış hatırlamıyorsam:)
  • Beyler PGR kimlerde var, bı PGR etkinliği de yapılabilir aslında?
  • Selam Beyler.
    Dün gece oyun oynarken oyun değiştirme sırasında xbox cdleri tanımamaya başladı.
    Takıyorum Close Tray diyorum. Sonra uyduruktan bir reading yazısı ve makinede hafif okurmuş gibi bir ses sonra anında open tray yazıyor. 3-4 saat uğraştım hep böle. Makineyi dik çevirdim. Öyle denedim,kapattım açtım vs. hiç değişen birşey yok. Bugün tatile çıktım şimdi 1 hafta yokum ama gelince de sıkıntı olmaması için
    tavisyeleriniz nelerdir? Daha önce böyle birşey yaşayan oldu mu acaba?
  • Arkadaslar selam herkese. Uzun ugraslardan sonra Halo Reachi Legendary seviyesinde bitirdim. Fakat achivementler acilmadi. Baktimda Long Night Of Solace(uzay gemisi surme, covenant gemisine girip cikma bolumleri) chapteri bitirilmemis gorunuyor. Bu chapteri bastan oynasam acaba achleri acarbilirmiyim? Birde neden boyle olmus olabilir? Oyundan hep save and quit seklinde cikmistim
  • 
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.