Şimdi Ara

Touchpro 7” DESTEK-PAYLAŞIM (ANA KONU) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
434
Cevap
2
Favori
29.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir hayırsever şu ank romunun bi img sini alıp yüklesede bizdeandroid 4 ün sensorünü fela halletmeye çalışsak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: improvise

quote:

Orijinalden alıntı: cepcii

Arkadaşlar bu makinenin orjinal romunu nereden bulabiliriz. Makine güzel kullanışlı fakat herhalde ilk bozan ben oldum açılış ekranı geliyor touchpro yazıyor ve kalıyor. Orjinal romu bulabilirsem format atmayı denicem ya da makineyi nasıl resetleyeceğimi bilen biri varsa reset atarak açmayı da deneyebilirim.

Ben de cesaretle ics yükledim. Şu anda onunla çalışıyor tabletim. Mobee s 1200 konusundaki ics veya 2.3.4 romlarından birini yükleyin düzelecektir. Ben de elf romu yüklerken alet açılmamıştı, ses açma tuşuna basarken usb kablosunu takıp hemen ardından 6 defa hızlı hızlı power tuşuna basınca alet rom yükleme moduna geçer. yalnız söyliyim, hareket sensörü çalışmıyor. ses kısma açma düğmeleri ters çalışıyor, geri ve home düğmeleri de ters çalışıyor haberin olsun...

Kardeş,benim cihaz touchpro yazısında takılı kalıyor. senin dediğin yolla rom yükleme moduna geçemiyorum. valla 3 saat oldu,denemekten sinirlerim bozuldu. ses açma tuşuna basılı tutarken güç tuşuna 5-6 kez basmayı en az 50 kez denedim ama olmuyor. şu 4.0 yükleme olayını birkez benim de anlayabileceğim açıklıkta anlatırsan çok memnun olurum. şu saat oldu hala beceremedim. kardeş eğer yapamazsam servis yolu gözüktü benim cihaza. rootluydu. kaldı öyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: babur0026

quote:

quote:

Arkadaşlar bu makinenin orjinal romunu nereden bulabiliriz. Makine güzel kullanışlı fakat herhalde ilk bozan ben oldum açılış ekranı geliyor touchpro yazıyor ve kalıyor. Orjinal romu bulabilirsem format atmayı denicem ya da makineyi nasıl resetleyeceğimi bilen biri varsa reset atarak açmayı da deneyebilirim.

Ben de cesaretle ics yükledim. Şu anda onunla çalışıyor tabletim. Mobee s 1200 konusundaki ics veya 2.3.4 romlarından birini yükleyin düzelecektir. Ben de elf romu yüklerken alet açılmamıştı, ses açma tuşuna basarken usb kablosunu takıp hemen ardından 6 defa hızlı hızlı power tuşuna basınca alet rom yükleme moduna geçer. yalnız söyliyim, hareket sensörü çalışmıyor. ses kısma açma düğmeleri ters çalışıyor, geri ve home düğmeleri de ters çalışıyor haberin olsun...

Kardeş,benim cihaz touchpro yazısında takılı kalıyor. senin dediğin yolla rom yükleme moduna geçemiyorum. valla 3 saat oldu,denemekten sinirlerim bozuldu. ses açma tuşuna basılı tutarken güç tuşuna 5-6 kez basmayı en az 50 kez denedim ama olmuyor. şu 4.0 yükleme olayını birkez benim de anlayabileceğim açıklıkta anlatırsan çok memnun olurum. şu saat oldu hala beceremedim. kardeş eğer yapamazsam servis yolu gözüktü benim cihaza. rootluydu. kaldı öyle.

ses açmaya basarken usbyi takıp hemen ardından powera 6 defa yarım saniye arayla basıp bırakıyoruz. püf nokta usbyi takıp yapmak. siz direk ses açma ve power yapmışsınız sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babur0026 -- 18 Mart 2012; 4:47:01 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

ses açmaya basarken usbyi takıp hemen ardından powera 6 defa yarım saniye arayla basıp bırakıyoruz. püf nokta usbyi takıp yapmak. siz direk ses açma ve power yapmışsınız sanırım.

tamamdır kardeşim.çözdüm sonunda. Allah razı olsun. sonunda cihazı kurtardım sayende. çok teşekkür ederim. uykusuz kaldık ama neyse. rahatladım şimdi.artık rahat rahat yatabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babur0026 -- 18 Mart 2012; 4:45:52 >

• Üç kişi olduk sanırım. Artık sensör olayı daha çabuk çözülür herhalde.
  • Ses ayar sorunu ve klavyede "ı" harfi omaması dıºında cihazı çok beğendim, netbookun takılarak oynattığı HD filmleri çok güzel bir ºekilde oynatıyor, ºarjı da epey iyi, menülerde takılma olmuyor gayet hızlı. Çok memnunum cihazdan. İnternette gezerken pcdeymiºim hissine kapılıyorum, tablet kullandığımı unutuyorum. Beklediğimden iyi çıktı. Fiyatına göre çok güzel bir cihaz, alacaklar tereddüt etmesin derim.
  • improvise kardeşim bu ters çalışan tuşlar için system/usr/keylayout/hv_keypad daki tuş ve karşılığı kısmını değiştirip kaydedebilirsek belki tuşların ters çalışma olayını çözebiliriz. ben denedim ama kaydedemedim. daha önce telefonumda bununla ilgili bir uğraşım olmuştu fakat becerememiştim. ama yapanlar vardı.lg p970 de power tuşu ile g-button tuşunun işlevini değiştiren vardı. belki bizde bu yolla volume-up /down veya diğer tuşlar olayını çözebiliriz.hani belki olur demek istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babur0026 -- 18 Mart 2012; 13:05:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _2345

quote:

Orijinalden alıntı: oLedb

İyi forumlar
    3D oyunları oynaya bilen arkadaşlar hangi oyunları oynaya biliyor
    Kablosuz ağ performansınız nasıl
    bu konular hakkında bilgi verirseniz sevinirim

mobee destek sayfasındaki oyunlar pes12 ve asphalt 6 hariç hepsi çalıştı asphalt 6 yı kuramadım pes12 de hata verdi ama bir çok oyunu asphalt 5 gibi oyunları hiç sorunsuz çalıştırdı hatta counter strike 1.6 bile oynaıyor hemde hiç kasılmadan bu arada ganster miami de açılmayan oyunlar arasında wifi iyi kendi dizüstü bilgisayarımdan bile daha iyi nete giriyor sayfalarda geçişler internetteki videoları izlemek mükemmel neredeyse hiç kasılma olmuyor bence bu iyata alınabilecek bir tablet pc

ilgin için teşekkür ederim tekrar deneyeceğim

• Twitter uygulamasından giriş yapmaya çalışıyorum, girmiyor. Sizde de böyle mi?
  • Twitter uygulamasndan bnde gris yapamadm
  • Kipa'dan 269 TL'ye aldım. Şimdilik bir problem yok gibi. Gayet akıcı. Tek eksiği ekranı diyebiliriz. Görüş açısı çok kısıtlı, 10-15 derece döndürseniz bile renklerde oynamayı hissediyorsunuz. Tam karşıdan bakmanız gerekiyor. Android Markette uyumsuz bir programla karşılaşmadım henüz. Novo 7'nin adb sürücüsü ile uyumlu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rextr

Kipa'dan 269 TL'ye aldım. Şimdilik bir problem yok gibi. Gayet akıcı. Tek eksiği ekranı diyebiliriz. Görüş açısı çok kısıtlı, 10-15 derece döndürseniz bile renklerde oynamayı hissediyorsunuz. Tam karşıdan bakmanız gerekiyor. Android Markette uyumsuz bir programla karşılaşmadım henüz. Novo 7'nin adb sürücüsü ile uyumlu.

adb sürücüsü ne demek?

• quote:

Orijinalden alıntı: vhkm

suan bende harici kart yok .bugün akşam alacagim kargodan .o zaman backup prg ile yedek almayı denerim .

şarj olayını hallettinizmi? birde burada orjinal romun yedeğini almayı bir tek sizden bekliceğiz gibi görünüyor bu konudada bir gelişme varmı? 5-6 farklı ics rom denedim tek sorunum sensor onun için orjinal romun kerneline bakmak lazım.
  • quote:

quote:

suan bende harici kart yok .bugün akºam alacagim kargodan .o zaman backup prg ile yedek almayı denerim .

ºarj olayını hallettinizmi? birde burada orjinal romun yedeğini almayı bir tek sizden bekliceğiz gibi görünüyor bu konudada bir geliºme varmı? 5-6 farklı ics rom denedim tek sorunum sensor onun için orjinal romun kerneline bakmak lazım.

tablet acıkken dikkatli takarsam ºarj yapyor ama çok uzun sürede yapıyor
    rom yedegi için rom manager diye bir prg indirdim onunla yedek almaya çalıstım ama maalesef almadı.gs2 de birisi videolu anlatmıº nasıl aldıgını ona göre uyguladım ama benimkinde iºe yaramadı..
    bu aralar iº yoğunluğu nedeniyle fazla üzerinde zaman harcayamıyorum...

• quote:

quote:

suan bende harici kart yok .bugün akşam alacagim kargodan .o zaman backup prg ile yedek almayı denerim .

şarj olayını hallettinizmi? birde burada orjinal romun yedeğini almayı bir tek sizden bekliceğiz gibi görünüyor bu konudada bir gelişme varmı? 5-6 farklı ics rom denedim tek sorunum sensor onun için orjinal romun kerneline bakmak lazım.

hangi aletlerin romlarını denediniz acaba? ben de boşuna uğraşmayayım.
  • Arkadaºlar müjdemi isterim cihazımızda ics4 g sensor dahil çalıºan bir sürüm buldum ancak root olayında sıkıntıları var onlarıda halledip mx 2 günde paylaºıcam. Birzcık sabır. Birde tüm ics ler 1 ghz hızda çalıºıyor ben bu sürümde 1.5 ghz hızı ayarlayacağım dediğim gibi 1-2 gün sabır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cepcii -- 19 Mart 2012; 16:56:40 >
  • quote:

Arkadaºlar müjdemi isterim cihazımızda ics4 g sensor dahil çalıºan bir sürüm buldum ancak root olayında sıkıntıları var onlarıda halledip mx 2 günde paylaºıcam. Birzcık sabır. Birde tüm ics ler 1 ghz hızda çalıºıyor ben bu sürümde 1.5 ghz hızı ayarlayacağım dediğim gibi 1-2 gün sabır.

root olayı çok önemli değil benim için. hangi tabletin romu oldu söyleseniz de biz de yüklesek ya da araştırsak...
  • Cihaz arada bir kendi kendine kapaniyor yeniden başliyor. neden böyle normal birşey mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcalisan

Cihaz arada bir kendi kendine kapaniyor yeniden başliyor. neden böyle normal birşey mi?

hiç başıma gelmedi ama ben aldığım gün ics yükledim...

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.