Şimdi Ara

Touchpro 7” DESTEK-PAYLAŞIM (ANA KONU) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
435
Cevap
2
Favori
29.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _2345

arkadaşlar touchpro tableti kipadan dün aldım çok memnunum şarjı dedikleri gibi gidiyor vee şu ana kadar açamadığı 3d oyun olmadı herhangi bir takılma olmadan oynanabiliyor

Dostum usb girisi var mi ? Worl yada excel uygulamasi kullanilabiliyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadaşlar touchpro tableti kipadan dün aldım çok memnunum şarjı dedikleri gibi gidiyor vee şu ana kadar açamadığı 3d oyun olmadı herhangi bir takılma olmadan oynanabiliyor

ben fazla sayıda 3D oyunu açamadım örneğin real futboll 11,gta3,ve benzeri yarış oyunlarını zahmet olmassa actıgınız bazı oyunları belirtirmisiniz.
  • ben 3 gün önce aldım..2 aydır tablet araştırıyorum ..bu özelliklerde bu fiyata başka yerde yok..en azından şimdilik..ses düğmesi sorunsuz çalışıyor..tek sıkıntı rom konusunda..sanıyorum ileriki günlerde bu konuda bir destek olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oLedb

quote:

ben fazla sayıda 3D oyunu açamadım örneğin real futboll 11,gta3,ve benzeri yarış oyunlarını zahmet olmassa actıgınız bazı oyunları belirtirmisiniz.

aynen bende çoğu 3d oyunda sıkıntı yaşadım açılan oyunları yazarsanız seviniriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardday

quote:

Dostum usb girisi var mi ? Worl yada excel uygulamasi kullanilabiliyor mu ?

usb girişi yok..
    kulaklık girişi-tf card girişi-hdmı girişi-pc ye bağlanan giriş ( ki bunda usb dönüştüren ara kablo kutusunun içinden çıkıyor bu sayede usb baglanabiliyor ) ve dc 5v power girişi var

• quote:

Orijinalden alıntı: yalıçapkını35

Arkadaşar android türkçe klavyede büyük ve küçük "ı" harfi yok, başka klavye programı yüklemeden bunu yazmanın bir yolu yok mu? Swype Türkçe yükledim tamam sorunu çözüyor ama krdi kartı ve şifrelerinizi kaydedebilir gibi bir uyarı veriyır işletim sistemi... İçim rahat değil o yüzden.

tuşa basılı tutun. şu anda ben de standart android klavye ile yazıyoum. gerçi bendeandroid 4.0 yüklü ama aynı olmaı lazım.

• Arkadaşlar bu makinenin orjinal romunu nereden bulabiliriz. Makine güzel kullanışlı fakat herhalde ilk bozan ben oldum açılış ekranı geliyor touchpro yazıyor ve kalıyor. Orjinal romu bulabilirsem format atmayı denicem ya da makineyi nasıl resetleyeceğimi bilen biri varsa reset atarak açmayı da deneyebilirim.
  • mobee s1200 konusundaki rom deneyebilirsiniz.kipa müşteri hizmetlerine,yamahtech (üretici firma) bu konuda mail attım ama henüz bir cvb gelmedi.
  • sizin makinadaki orjinal romu yedekleyebildinizmi?
    yedek alabilirseniz belki onları beklememize gerek kalmaz.
  • suan bende harici kart yok .bugün akşam alacagim kargodan .o zaman backup prg ile yedek almayı denerim .

• Alabilirseniz süper olur bende şimdi bir kaç deişik rom indirdim orjinal bir romumuz olursa denem yaparak en stabil ıcs romu yükleyebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cepcii

Arkadaşlar bu makinenin orjinal romunu nereden bulabiliriz. Makine güzel kullanışlı fakat herhalde ilk bozan ben oldum açılış ekranı geliyor touchpro yazıyor ve kalıyor. Orjinal romu bulabilirsem format atmayı denicem ya da makineyi nasıl resetleyeceğimi bilen biri varsa reset atarak açmayı da deneyebilirim.

Ben de cesaretle ics yükledim. Şu anda onunla çalışıyor tabletim. Mobee s 1200 konusundaki ics veya 2.3.4 romlarından birini yükleyin düzelecektir. Ben de elf romu yüklerken alet açılmamıştı, ses açma tuşuna basarken usb kablosunu takıp hemen ardından 6 defa hızlı hızlı power tuşuna basınca alet rom yükleme moduna geçer. yalnız söyliyim, hareket sensörü çalışmıyor. ses kısma açma düğmeleri ters çalışıyor, geri ve home düğmeleri de ters çalışıyor haberin olsun...

• bu aleti factory reset yapamıyormuyuz
  • Bu arada hangi romların stabil çalıştığını deneyenler yazalarsa çok makbule geçer. Şu hareket sensörü olayı kafama bazen takılmıyor değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cepcii

bu aleti factory reset yapamıyormuyuz

Yüklediğiniz romun ayarları gelir, alet fabrika ayarlarına dönmez. eğer rom yüklemediyseniz problem yok...
  • rom yüklemedim henüz ancak anlamadığım mobeedeki anlatılanları yapıp rom yüklemeden makinayı resetleyip resetleyemeyeceğim.
    Çünkü makine touchpro yazısındakalıyor. bunun recovery mode u yokmudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cepcii -- 16 Mart 2012; 14:50:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: improvise

quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Ali

quote:

quote:

Paladini tavsiye ederim

imzam

Madem tavsiye ediyorsunuz neden satıyorsunuz. Ya da durumu açklayarak bu tavsiyeyi yapmalıydınız.

almamakta özgürsünüz arkadaşlar kimse size silah zoruyla satmıyor...açıklama yapmam gerekmiyorki; ürün belli, fiyat belli, bilen biliyor, daha önce alışveriş yaptığım insanların yorumları ortada...neden sattığımı merak ediyorsan düzgün bir şekilde sorabilirsin

Bu arada tanıştığımızı sanmıyorum. Bana sen diye hitap etmeyin, beraber bot bağlamadık...

Etik olup olmasına SİZ mi karar veriyorsunuz. Yöneticisinizde haberim mi yok. Sen diye hitap etme diyorsunuzda ünlü bir sanatçı falan mısınız? Yoksa milletvekili falan mı? Çok saygı arıyorsanız internet ortamlarında gezinmenize anlam veremedim. Samimiyet denen şeyin ne olduğunu biliyor musunuz? Ekleme: Sen diye hitap ettiğim kısmı göremedim. Gösterebilir misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prestiggge -- 16 Mart 2012; 18:07:04 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Paladini tavsiye ederim

imzam

Madem tavsiye ediyorsunuz neden satıyorsunuz. Ya da durumu açklayarak bu tavsiyeyi yapmalıydınız.

almamakta özgürsünüz arkadaşlar kimse size silah zoruyla satmıyor...açıklama yapmam gerekmiyorki; ürün belli, fiyat belli, bilen biliyor, daha önce alışveriş yaptığım insanların yorumları ortada...neden sattığımı merak ediyorsan düzgün bir şekilde sorabilirsin

Bu arada tanıştığımızı sanmıyorum. Bana sen diye hitap etmeyin, beraber bot bağlamadık...

Etik olup olmasına SİZ mi karar veriyorsunuz. Yöneticisinizde haberim mi yok. Sen diye hitap etme diyorsunuzda ünlü bir sanatçı falan mısınız? Yoksa milletvekili falan mı? Çok saygı arıyorsanız internet ortamlarında gezinmenize anlam veremedim. Samimiyet denen şeyin ne olduğunu biliyor musunuz? Ekleme: Sen diye hitap ettiğim kısmı göremedim. Gösterebilir misiniz

arkadaşlar lütfen konuyu başka mezralara çekmeyelim.. amacımız bilgi paylaşımı ...

bu arada e-mail attığım hiçbir yerden geri dönüş olmadı...
    dün akşam siparişini verdiğim 8gb class 4 sandisk micro hafıza kartı şuan elime geçti ( giiti gidiyor dan 12+3,75= 16 tl ye aldım kipada 32 tl yazıyordu bugün baktığımda :)
    kötü taraf benim tablet in şarjı problemli sanırım temassızlıkmı var nedir . kapalı iken şarja takmıstım 3 saat sonra cıkarttım bir baktım düşük pil nedeniyle acılır açılmaz kapanıyor.. şuan tekrar taktım şarja ..kontrol ettim doluyor görünüyor :)
    cepcii arkadaş sen ne yaptın son durumun nedir? rom falan yükledinmi yada reset yaptınmı?

• Arkadaşlar kaç saatte şarj tam dolu hale geliyor sizde? Çok uzun sürede şarj oluyor sanki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcalisan

Arkadaşlar kaç saatte şarj tam dolu hale geliyor sizde? Çok uzun sürede şarj oluyor sanki?

dediğim gb benim şarj olayında sorun var sanırım 3 saat taktım kapalı haldeyken (adaptor yada tablet ekranında ılk basta batarya simgesi çıkıyor sonra kayboluyor yanı devamlı dolum bosalım simgesi çıkmıyor bende ) sonra acmaya calıstım pil bomboş... tekrar kontrol ederek 2-3 kez bakarak taktım yaklasık 1 saat oldu dolmak uzere gösteriyor ...2 saat te dolum oluyormus normalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vhkm -- 16 Mart 2012; 19:26:04 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.