Şimdi Ara

Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE ! (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.589
Cevap
10
Favori
127.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yine yenilmedik , ama artık kazanmamız lazım
  • SONatak öldürücü.
  • çok çalım atmaya çalışmasa iyi çocuk ama bakalım lamela , alde , alli gelince yedeğe geçer son zaten , eriksende çok ama çok kötü bi türlü anlamadım noldu bu adama bu sene

bu arada dembele pogba ve xhaka yı cebinden çıkartır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 6 Kasım 2016; 17:1:28 >
  • Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE !

Dönme sırası onda
  • Adamdır.

Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE !

• gol attı diye demiyorum winks cidden çok yetenekli

edit:

saçma sapan bi penaltıyla 2-1 geriye düştük tam oyun istediğimiz gibi şekilleniyoken

alderweireld sakatlandığından beri (city maçı) kazanamıyoruz büyük hayal kırıklığı şuana kadar , sakatlar iyleşince takım toplanıcaktır ama şampiyonluk ümidim çok az kaldı

son olarak şu eşşek janssen i nerden aldıysak oraya geri şutlayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 19 Kasım 2016; 22:17:22 >
  • Poşet hocam her maça 0 oynuyor herhalde.

derken penaltı

maçı açtım 3 puan geldi hadi iyisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 19 Kasım 2016; 22:22:3 >
  • goooooooooooooooooooooool kaneeee what a comeback

edit
    başlığı poşetlendik yaptım 3 dk da 2 gol attık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 19 Kasım 2016; 22:22:18 >

• hala nağmalupuz
  • son allah belanı versin o golü fifada atamayanı dövüyolar

editt

lloris be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 22 Kasım 2016; 22:57:44 >
  • Monaco 2-1 onde su an. Tottenham CL den elendi diyebiliriz. bu kadar kolay gruptan cikamamak buyuk basarisizlik
  • Elendik , basarisizligin tek suclusu poset hocam , arkadas bu macta ne diye defansta rotasyon yapiyosun 2 gol yedik yaptigin rotasyondan dolayi, neyse en azindan ligde daha rahat olucaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 23 Kasım 2016; 1:07:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

Elendik , basarisizligin tek suclusu poset hocam , arkadas bu macta ne diye defansta rotasyon yapiyosun 2 gol yedik yaptigin rotasyondan dolayi, neyse en azindan ligde daha rahat olucaz

Uefa kupası var

• Aynısı bizede olmustu I know that feel bro

• Adamlıkta bugün

Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE !
  • @TrollFootball adlı kişinin Tweetine göz at:https://twitter.com/TrollFootball/status/801216884599300098?s=09

Buna iyi güldüm gece gece.

• quote:

Orijinalden alıntı: etihadb

quote:

Orijinalden alıntı: yusei

Elendik , basarisizligin tek suclusu poset hocam , arkadas bu macta ne diye defansta rotasyon yapiyosun 2 gol yedik yaptigin rotasyondan dolayi, neyse en azindan ligde daha rahat olucaz

Uefa kupası var

şampiyonlar liginde her maç en az 2-3 oyuncuyu dinlendiren adam uefa yı sallar mı , ilk 4 e gireceğimizi düşündüğüm için uefa ya önem vermicektir . bu arada cidden alderweireld harika bi stopermiş yanındaki adamların seviyesini bile yukarı çekiyomuş (bkz. wimmer , trippier)
  • ilk yarıyı internet probleminden dolayı izleyemedim1-0 öne geçip son dakiklarda yemişiz sanırım

edit :

eriksen harika atmış , bide canlı anlatımdan anladığım kadarıyla duran toptan 45. dk da yemişiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 26 Kasım 2016; 21:23:4 >
  • Bu Pocchettino'ya nasıl katlanıyor sizin yönetim anlamıyorum. %40 yararsa %60 zarar, inanın o yararın tamamı da fizik-kondisyondur. Hayatımda hiç bir takıma bu kadar kondisyon yüklenildiğini görmedim. Onun dışında tam bir kaos ezebilirse rakibi ezer onun dışında defosu olan bir takım Tottenham özellikle savunmada.

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.