Şimdi Ara

Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE ! (54. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.590
Cevap
10
Favori
127.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Todo al Blanco

ne genci arkadas cocuktur

20 yasindayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

quote:

Orijinalden alıntı: yusei

quote:

quote:

van der vaar ne kadar sansli, iyi bir oyuncu degildi ama ust duzey takimlarda oynadı.galiba karisi da unlu veya guzeldi tam hatirlayamadim

Aksine çok iyi oyuncuydu ama erken köreldi.

aynen , benim tottenham ı tutmaya başlamam van der vaart ın geldiği seneye dayanır , van der vaart ta en sevdiğim oyuncuydu

Bayağı gençsiniz hepiniz galiba :D Benim Klinsmann, Ginola zamanlarına dayanır.

Sende pek gençmişmişsin YouTube hariç Paul Gascoigne seyrettinmi hiç ?

• quote:

Orijinalden alıntı: uranus

quote:

quote:

quote:

quote:

van der vaar ne kadar sansli, iyi bir oyuncu degildi ama ust duzey takimlarda oynadı.galiba karisi da unlu veya guzeldi tam hatirlayamadim

aynen , benim tottenham ı tutmaya başlamam van der vaart ın geldiği seneye dayanır , van der vaart ta en sevdiğim oyuncuydu

95-96'ları çok hayal meyal hatırlıyorum. Aykut Kocaman, Oğuz Çetin ile başlayıp Boliç'le falan devam ediyor. 98 Dünya Kupası'nı baştan sonra hatırlıyorum, TRT sağolsun.

Bu arada küçümsemek için yazmamıştım. Klinsmann gerçekten özeldir benim için. 98 Almanya'yı, İtalya'yı severdim. Sadece Bale, Van der Vaart falan çok yakın geçmiş; o yüzden biraz şaşırarak yazdım. :) Artniyet aranmasına üzüldüm.
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    yeter artık bu koca yürekli adamın üstüne gitmeyin<3

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: uranus

quote:

quote:

quote:

quote:

95-96'ları çok hayal meyal hatırlıyorum. Aykut Kocaman, Oğuz Çetin ile başlayıp Boliç'le falan devam ediyor. 98 Dünya Kupası'nı baştan sonra hatırlıyorum, TRT sağolsun.

Bu arada küçümsemek için yazmamıştım. Klinsmann gerçekten özeldir benim için. 98 Almanya'yı, İtalya'yı severdim. Sadece Bale, Van der Vaart falan çok yakın geçmiş; o yüzden biraz şaşırarak yazdım. :) Artniyet aranmasına üzüldüm.

Artniyet aranmadı güzel kardeşim espri mahiyetinde karşılık yazdım. Kimseyi üzmek
    Kırmak değil niyetim. Ayrıca genç olmak her zaman daha güzeldir. keşke olabildiğince genç olabilsek,mümkün olsada tekrar çocuk olsak..

• uranus kullanıcısına yanıt
    evet, keske cocuklugumuza dönsek de pepee izlesek tekrar.

• quote:

yeter artık bu koca yürekli adamın üstüne gitmeyin<3

Abartmayın tamam :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mauricio Pochettino'yla Premier Lig'in iddialı ekiplerinden, hatta şampiyonluk adaylarından biri haline gelen Tottenham Hotspur transfer hedeflerini de ligdeki hedefleri gibi büyütmeye başladı.

İspanyol gazetesi Sport'un haberine göre Spurs, Real Madrid'de iyiden iyiye gözden düşen ve artık çok nadir forma şansı bulabilen İspanyol yıldız Isco için kesenin ağzını açmaya hazırlanıyor.

Daha önce de orta saha oyuncusuyla ilgilendiği bilinen İngiliz ekibi, yıldız oyuncu için 45 milyon Euro'luk bir bonservis bedelini gözden çıkarmaya hazır. Ancak transferin Ocak ayında mı yapılacağı, yoksa gelecek yılın yaz aylarına mı kalacağı belirsizliğini koruyor.

Bu sezon yalnızca 5 maça çıkan Isco'nun Real Madrid formasıyla gol ya da asisti bulunmuyor. (Goal)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

Mauricio Pochettino'yla Premier Lig'in iddialı ekiplerinden, hatta şampiyonluk adaylarından biri haline gelen Tottenham Hotspur transfer hedeflerini de ligdeki hedefleri gibi büyütmeye başladı.

İspanyol gazetesi Sport'un haberine göre Spurs, Real Madrid'de iyiden iyiye gözden düşen ve artık çok nadir forma şansı bulabilen İspanyol yıldız Isco için kesenin ağzını açmaya hazırlanıyor.

Daha önce de orta saha oyuncusuyla ilgilendiği bilinen İngiliz ekibi, yıldız oyuncu için 45 milyon Euro'luk bir bonservis bedelini gözden çıkarmaya hazır. Ancak transferin Ocak ayında mı yapılacağı, yoksa gelecek yılın yaz aylarına mı kalacağı belirsizliğini koruyor.

Bu sezon yalnızca 5 maça çıkan Isco'nun Real Madrid formasıyla gol ya da asisti bulunmuyor. (Goal)

Kimi kesicek?
  • Valla orasini bilmemde isco ile ilgimiz oldugu yuksek ihtimal gercek , yazinda bi ara ilgilenmistik hatta transfer donemi sonunda max meyer e teklif yaptik kabul etmedi schalke

• Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE !

Son Premier Ligde ayın oyuncusu seçildi , ayın menajerliğide poşet hocamın hakkıydı da klopp a verdiler
  • ben foster ın bize çoşacağı tuttu
  • yedik geçen sene dawson bu sene chadli nedir bu wba ya yolladığımız oyunculardan çektiğimiz (dipnot : gene akan oyundan değil kornerden yedik , alde nin sakatlanması çok kötü oldu umarım ciddi değildir )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 15 Ekim 2016; 18:42:15 >
  • gooooooooooooooooooool dele attı 1-1 hadi çocuklar

edit : bitti 1-1

neyse en azından nağmalup olma durumumuzu sürdürüyoruz , ben foster çoşmasa fark olurdu bu maç bu west brom tam anlamıyla anadolu takımı gibi oynuyo gol yemeyekte ne olursa olsun mottosunda

bu arada bu janssen nasıl gol kralı olmuş ben gol atmaktan bu kadar uzak bi gol kralı görmedim daha , kane olaydı almıştık bu maçı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 15 Ekim 2016; 18:58:01 >

• üşüyoruz be
  • #THFC team: Lloris, Trippier, Dier, Vertonghen, Rose; Wanyama; Alli, Eriksen, Son, Lamela; Janssen

poşet hocam neden bek rotasyonu yapıyor çözemedim bi türlü
  • Ulan neler kacti be

• Berabere bitti mac ilk yari cok iyiydik 1 2 gol bulabilirdik 2. Yari ise cok kotu oynadik lloris kurtardi

• yine berabere kaldık eriksen neden bu kadar kötü anlam veremiyorum
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.