Şimdi Ara

Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE ! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.589
Cevap
10
Favori
127.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 95 m euroya Bale Madride transfer oldu en pahalı transfer rekorunuda aldı
  • kaynak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

kaynak ?

ESPN
  • Allah Allah,ben de 95'e hayır dedi Tottenham başkanı,140 küsür milyon Euro istiyor diye duydum.
  • Tottenhamda daha fazla saçmalamasın. Satmıyorsa okeyde 100 milyon euroyu beğenmiyormuş. O bile çok bale a. 70 den kuruş fazla etmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soldado gelecek büyük ihtimalle, iyi transfer olacak. Defoe ve Adebayor ile yürümez, Soldado götürür ligi ama. Birde sol bek lazım size.

• Steven Caulker 9m £ a Cardiff'te
    _______

Bale transferinden 2m £ da Southampton'a gidecekmiş.
  • 60 + Di Maria + Coentrao teklifine Bale'i 100 kere veririm baskan olsam. Madritede kendi ozel jetimle yollarım.
  • http://m.youtube.com/watch?v=2PVUCTrmrug&feature=player_embedded&desktop_uri=%2Fwatch%3Ffeature%3Dplayer_embedded%26v%3D2PVUCTrmrug

FIFA 14 Bale ' i nasıl yaratıyor izlemek isteyenler ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Southampton Bale'i Tottenham'a satarken yanına bir sonraki satışından %25 pay maddesi de eklemiş ancak Southampton'ın o sıralar maddi problemler de çektiği 2008 yılında Tottenham Southampton'a karşılığında £3M ödeyince Southampton bu hakkından feragat etmiş.
  • Bende öyle biliyordumda şu yazı kafamı karıştırdı .

"Even though they aren't entitled to a sign on fee, Southampton could net £2m if Gareth Bale joins Real Madrid. (Source: Southern Daily Echo)"

2 saat önceki haber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaston Ramirez

Bende öyle biliyordumda şu yazı kafamı karıştırdı .

"Even though they aren't entitled to a sign on fee, Southampton could net £2m if Gareth Bale joins Real Madrid. (Source: Southern Daily Echo)"

2 saat önceki haber.

Southern Daily Echo kim? İlk defa duyuyorum. Fazla güvenilir olmasa gerek, ismini biraz araştırınca hakkında buna benzer şeylerden bahsediliyor. Bu tarz haber derleyen hesaplar önüne gelen kaynaktan da haber alıyorlar bir de, o da var, zaten İngiliz basınında genel de bir güvenilirlik problemi var bence, bir şeyler ileri sürüp sonra aslının çıkmadığına biraz fazla rastlanabiliyor.
  • Roberto Soldado resmen Tottenham'da
  • Çok büyük süpriz olmazsa stopere Tottenham Vlad Chiriches alacak
  • insallah 1 yil daha Tottenham'da kalir Bale. ciddi ciddi tottenham bu kadroyla cok rahat top 4'e girer cok iyi transferler yaptilar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaston Ramirez

Çok büyük süpriz olmazsa stopere Tottenham Vlad Chiriches alacak

o kim as stoper ikilimiz kaboul vertonghen olur her türlü iyi yedek olabilcek kapasitededir umarım
  • Ben anlamıyorum sizi ne güzel Stevan Caulker vardı 21 yaşında ne yapacaksın Vlad Chiriches'i. Romen stoper ne kadar iyi çıkar bilemem ama ben olumsuz hamle olarak görüyorum bunu Caulker kalmalıydı kesinlikle. Gerçi bilmiyorum iyi mi diyede peşinde Zenit-Spartak Moskova-Rubin Kazan-İnter vardı sizinle. Yüksek ihtimalle 7-8m euroya tamamlar Tottenham bu transferi.
  • sizce lloris bu sene bekleneni verebilecek mi
  • Tekne Kazıntısı kullanıcısına yanıt
    umarım geçen sene pek beklediğim performansı gösterememişti özellikle kaybettiğimiz liverpool maçındaki hatası çok pahalıya mal oldu 4.lük resmen o maçla kaçtı . ama yanlış hatırlamıyosam ağustos ortası gibi katılmıştı geçen sene takıma bu sene daha iyi olucağını düşünüyorum/umuyorum bence lloris dünyanın en iyi 5 kalecisinden biri formunu yakalasın yeterki
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

umarım geçen sene pek beklediğim performansı gösterememişti özellikle kaybettiğimiz liverpool maçındaki hatası çok pahalıya mal oldu 4.lük resmen o maçla kaçtı . ama yanlış hatırlamıyosam ağustos ortası gibi katılmıştı geçen sene takıma bu sene daha iyi olucağını düşünüyorum/umuyorum bence lloris dünyanın en iyi 5 kalecisinden biri formunu yakalasın yeterki

geç katıldı ve ilk yarının bi kısmı yedekti

sanırım geçen sezon defansın kötü durumu da buna etken oldu..rakiplere çok boş pozisyon verdiniz

en azından izlediğim maçlarda böyleydi

benim en sevdiğim kalecidir..umarım işte premier lig bu dedirten cinsten bi performans sergiler
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.