Şimdi Ara

Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE ! (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.589
Cevap
10
Favori
127.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eskiden sadece Pep’ten dayak yerdi şimdi hem Pep’ten hemde Klopp’tan yiyecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mourinho başarılı olabilir de ama çok içime sinmedi. Eddie Howe ismi geçerken gelmesini isterdim.
  • Manidar...
    Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE !

• Mourinho balonu patlicak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 20 Kasım 2019; 11:38:45 >
  • Kralin donusu... Hadi hocam su çomarlara kim oldugunu hatirlat. 2.chelsea donemindeki sampiyonlukla benzerini gerceklestirmisti. United donemini kistas olarak almam. O sirke kimi koysan basari getiremezdi. Yanlis transferler yapmisti o ayri. Totda problem yasayabilecegi 1 2 oyuncu var. Onun disinda kane le ve digerleriyle uyumlu olacagini dusunuyorum. Hoca su pinti baskana caglari aldir

• Attan inip eşeğe binmek. Geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

Attan inip eşeğe binmek. Geçmiş olsun.
    Emery gelseydi eşşşege binmis olurlardi. Bu mou aga karistirdin

• Mourinho hocam yine yanlış takımın başına geçti.Hırstan kimi boş bulsa saldırıyor resmen.

Dele allli verthongen gibi şımarıkların olduğu takımda yine kellen gider hocam.

İnşallah adam edersin.Kan uyuşursa Clyi alır hocam benim takipteyiz.Bu sene ezeli düşmanı takip edeceğiz belli olduZira Arsenaldan umudum yok
  • Yanlis yaptin hocam, ah hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: DisArt5k

Emery gelseydi eşşşege binmis olurlardi. Bu mou aga karistirdin

Alıntıları Göster
    Emery gelseydi eşekten daha düşük bir modele binmiş olurlardı. Dediğimde bir yanlış yok. Pochettino çok daha iyi bir td.
  • Tottenham'da kıyım yapması lazım başta Dele Alli gibi balonları elden çıkarırsa kaynak yaratabilir.
  • Mourinho mu?klopp bunu beğendi

• D. kullanıcısına yanıt
    Bunu sana dusunduren nedir? Porto, inter imkansizi basardi. Hadi onlar eskide kaldi. Chelseayi tekrar sampiyon yapti. Oyuncular yolladi. Bi united donemi mi? Orada cok yanlis transferleri oldu ama hollanda inegi van gaal den enkaz devralmisti. Hersey ust uste geldi. Pogbanin arsiz bi veled oldugunu kim tahmin edebilirdi? Ben bu hatalarindan ders aldigini dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: DisArt5k

Bunu sana dusunduren nedir? Porto, inter imkansizi basardi. Hadi onlar eskide kaldi. Chelseayi tekrar sampiyon yapti. Oyuncular yolladi. Bi united donemi mi? Orada cok yanlis transferleri oldu ama hollanda inegi van gaal den enkaz devralmisti. Hersey ust uste geldi. Pogbanin arsiz bi veled oldugunu kim tahmin edebilirdi? Ben bu hatalarindan ders aldigini dusunuyorum.
    Mourinho çağa ayak uyduramadı. Uyduramadığı içinde eski havası kalmadı. Chelsea dönemi şampiyon olduktan sonra berbat bir dönem geçirdi ve kovuldu. Burada oyuncuları suçlamak yerine olayın neden bu noktaya geldiğine bakmak lazım. Gittiği her takımda aynı sorunu yaşıyor. Chelsea dönemi şampiyon olurken de inanılmaz domine eden bir oyun yoktu. Manu dönemi de büyük hayal kırıklığı. 2.bitirdiği sezon tamamen göz boyama. O sezon yılın oyuncusu De Gea seçildi ki tarihte görülebilecek en iyi kaleci performanslarından birini sergilemişti. Enkaz devralmış olabilir ama hayvan gibi para harcadı. Mourinho'nun o dönem harcadığı parayı Pochettino kariyeri boyunca harcamamıştır mesela. O kadar harcamaya rağmen iyi futbol oynatamadı ve yanlış isimleri tercih etti. Bana göre büyük takımların oyun gücü olmalı. Kazan veya kaybet maçı domine etmen lazım. Mourinho da yıllardır bu yok. Bu saatten sonra değişir mi göreceğiz

Olayın birde diğer tarafı var. Pochettino geçen dönemi transfersiz geçirdi. Levy pintiliği ile meşhur bir adam. Mourinho'ya transfer yapmazsan veya düşük bir bütçe verirsen orada sıkıntı çıkar. Ayrıca Mourinho, Pochettino'nun aldığı maaşın 2 katını alacak. Nereden bakarsan bak bence yanlış bir seçim oldu. Tottenham'ın 5-6 yılda inşa etmek istediği şeye tamamen zıt bir isim geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: the wow

Tazminatı ne kadar acaba
    20 milyon Pound tazminat ödenecekmiş Poce hocaya.
  • arsenal ve manunun düştüğü duruma düşmek için bu kadar hevesli olmak :DDD
  • beyler young ve valencianın beklerde verimli kullanıldığı devrim olduğu sezon Mou sezonu değilmiydi yahu : )
  • Mourinho yememiş içmemiş futbol çalışmış, oyunu değiştirecekmiş gibi geliyor bana. Tamamen içgüdü tabii ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

20 milyon Pound tazminat ödenecekmiş Poce hocaya.

Alıntıları Göster
    Mourinhonun tazminatını sordum ben

• Bu kadar gömmeye gerek yok müzesinde kupa olmayan takıma carabao cup şansı yaver giderse FA cup kazandırır. Tottenham için bundan daha iyisi olamaz.
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.