Şimdi Ara

Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE ! (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.589
Cevap
10
Favori
127.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 Ingiliz takimini finalde gormeyeli uzun zaman olmustu sabirsizlikla bekliyorum bu yil kupa liverpoolda :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dele Ali deli etti beni, ayağına her top geldiğinde oyunu yavaşlattı. Ama neyseki lucas moira vardı.
  • Ajax kapanmayı bilmiyor. Tottenham maçın son anında bile sakindi. Poch 2,5 dakika kala bile "daha var, sakin olun" diye işaret etmişti zaten. Ajax çok sempati topladı, çok iyi maçlar çıkardı ama kesinlikle Tottenham'ın hakkıydı. Tottenham bu yapılanmayı yıllardır yapıp karşılığını alamıyor. Ligde çok ciddi rakipler var. Böyle turnuvalarda ise her zaman bir şansınız vardır. Dün kulübede Llorente ve Lamela dışında ofansif hamlesi yoktu hocanın. İkisini de kullanmak zorundaydı. Llorente her topu indirdi resmen, hele faul diye durdurulan bir pozisyon vardı; bence faul değildi.

İnanılmaz maçtı gerçekten. Son'un biraz pasif kaldığı maçta Lucas'ın sahne alması inanılmazdı.
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    inan hepsi ayakta kalamayacak kadar mucuadele etti bu bile zevkliydi

• Todo Al Blancos kullanıcısına yanıt
    Ajax'a üzülmemek elde değil. Her iki takım da inanılmaz mücadele etti zaten. Ama bunu göze en hoş gelecek şekilde yaptılar. Türkiye'de mücadele etmek sadece sağa sola koşmaktan ibaret. Adamlar son dakikada bile otobüsü çekmedi. Ajax ilk yarıda da açık veriyordu aslında, beklediğim ara paslar gelmedi Eriksen'den. Çok iyi oynayan Onana'nın maçın kaderini etkileyecek hatayı yapması da inanılmaz. Yarım saat gol bulamayıp son saniyelerde gol bulmak falan müthiş. Futbol harika oyun, keşke Türkiye'de de böyle oynansa.
  • fluox kullanıcısına yanıt
    İzledin mi bilmiyorum ama en son 2008'de Chelsea-ManU final oynamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 9 Mayıs 2019; 9:9:22 >
  • Poşet hocam spurs yönetimine uyarıyı çakmış, kısaca transfersiz plansız önüme gelirseniz ben seneye yokum demiş.

• Ligi 4. bitirdik ama sezon daha bitmedi. 3 hafta sonra Madrid'de büyük final...

• quote:

Orijinalden alıntı: yusei

her 6 ayda bir gelip şunu bütün konularda soracağına maçları izler misin ?

Alıntıları Göster
    lütfen anlat
  • [@SunSport] understand Tottenham Hotspur are considering a sensational offer to sign Gareth Bale on a £10M loan deal from Real Madrid.

Madrid are willing to take a huge hit on Bale’s wages too, with Spurs’ transfer committee now discussing the possibility of a loan.

Gel vefasız, gel vicdansız...
  • yusei kullanıcısına yanıt
    Andre gomes zu spurs haberleri gördük

• görmezden geliyorum onları
  • İnşallah UCL'yi kazanacaksınız güzel takım! Bunu hak ettiniz. #coys

• FİNAL GÜNÜ!!!

• Güveniyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kane'nin durumu nedir sanki antremanlarda vardı?
  • arsenal'in kazanamadığını siz kazanacaksınız.
  • fluox kullanıcısına yanıt
    Romantiklerini evine yollamak için hazır

• romantik loserpool'u tokatlayacak spurs 2 saat sonra. salah'ın fotografına bakıp ağlarlar artık.
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.