B

Teğmen
17 Ocak 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 49 (Bu ay: 2)
Gönderileri
merhaba diyelim ben ingilizceyi anadili gibi konuşan dahi seviyesinde zeki ama sağlık sorunları yüzünden hiçbir üniversite eğitimi olmayan lise mezunu 30 yaşında biriyim yurtdışındaki ünilere burslu olarak gitmek için ne gibi şartlar gerekiyor?
evet açıklıyorum bir kız olarak bir buse olarak besyo öğrencisi olarak diyorum ki; üç beş söylenmiş kelimenin etrafında dönen tartışmalar, özgün yaratıcı fikirlerin olmadığı veya olanın da yok edildiği, altyapıya yatırım yapacağız deyip giagnelere falcaolara kruselere bilmem nelere milyonlar harcayıp sonra hüsran yaşayıp hem başarısız olup hem ekonomik olarak günümüzdeki korkunç borçlara ulaşılan mafyatik tiplerin yönetici diye yönetemeyenler sınıfında olduğu izleyicinin ise tamamen sonuç odaklı olup güzel futbolu dan dun topa girmek sandığı garip bir futboldur futbolumuz.

değişmesi için değişmesi gereken tek şey; sizin kafanız!
ben böyle bir model arıyorum biraz aşama katettim, ama uzman biriyle konuşmak interaktif olarak araştırmak istiyorum, ekonomist ve bu tip fikirlere açık birileri benimle özelden konuşabilirse sevinirim.
merhaba arkadaşlar burada hentbol voleybol bisiklet eskrim tenis badminton yüzme atletizm jimnastik ve kış sporları gibi spor dallarından bahsedelim buyrun...
ben isveç stockholm üniversitesi başta olmak üzere bir ünide fizik okumak istiyorum acaba bana kaç bin euroya patlar ve nasıl bir prosedür var?
merhaba arkadaşlar aramızda söz yazan arkadaşlar burda tartışalım istiyorum nasıl yazılacağını satış yöntemlerini vs ben başlayayım baya bir söz yazdım ama nasıl satacağımı bilmiyorum sizce bu işin prosedürü nedir?
benden satın alırsanız patlarsınız fenomen olursunuz o derece özelden ulaşın bana
merhaba ben bir fantastik bilimkurgu kitabı yazıyorum ama bütün bu tür kitapları okumadım telif intihal olmaması için nelere dikkat etmeliyim prosedür nedir acaba biraz benzese karakterler olgular mekanlar canavarlar vs sorun olur mu?
hadi herkes aklına gelen komik diyalogu yazsın senaryoya bağlayalım, buyrun ben başlıyorum: -ali nerdeydin?
-sendeydim.
eğer istanbulda sözlerimi benim adıma şarkıcıların menajerlerine vs sunar satabilirseniz yüzde 30 pay alırsınız ilgilenenleri özele bekliyorum.
Hakkında
İlgi Alanları: bilim,bilimkurgu,edebiyat,felsefe,yazmak,okumak,üretmek
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 339
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 6.261 (Bu ay: 411)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 22 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.