Şimdi Ara

Total War: SHOGUN 2 (2011) [ANA KONU] (77. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.550
Cevap
1
Favori
85.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ne beyler konu ölmüş.oyunu yeni oynamaya başladım ileri savaş eğitiminde çuvallıyorum.ne yapmak lazım.pratik bilgiler yokmu kullanışlı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

Bu ne beyler konu ölmüş.oyunu yeni oynamaya başladım ileri savaş eğitiminde çuvallıyorum.ne yapmak lazım.pratik bilgiler yokmu kullanışlı ?

o savaşta topları iyi kullanırsan çok zorlanmazsın
  • suana kadar oynadıgım en ıyı total war oldugunu soyleyebılırım (rome total war ı ayrı tutuyorum) steamden tum ek paketlerını aldım ınanılmaz eglencelı oluyor oyunla ılgılı tek kotu sey (bana gore) shogun olduktan sonra tum bırlıklerın onumuzde dız coktugu bı vıdeo ekranı gelıyor karsımıza ama bız shogun olana kadar shoguna saygıda kusur etmeyen clanlar bızım onumuzde dız cokmelerıne ragmen bıze karsı olan dusmanlıklarını masallah hıc azaltmıyorlar oyunu elestırecegım tek nokta budur onun dısında cok ama cok guzel bır oyun yapmıslar :D rome 2 yı sabırsızlıkla beklıyorum
  • basit bişey sorcam arkadaşlar..ordumu gemilere bindirip deniz üzerinden başka bir adaya nasıl çıkartma yapıcam ?şuan sıkışmış durumdayım kendi bölgemde denizlerin üzerinden askerleri yollamam lazım ama bir türlü beceremedim..orduyu seçip gemiye sağ tıklıyorum ama binmiyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ras0

basit bişey sorcam arkadaşlar..ordumu gemilere bindirip deniz üzerinden başka bir adaya nasıl çıkartma yapıcam ?şuan sıkışmış durumdayım kendi bölgemde denizlerin üzerinden askerleri yollamam lazım ama bir türlü beceremedim..orduyu seçip gemiye sağ tıklıyorum ama binmiyolar

??
  • quote:

quote:

basit bişey sorcam arkadaşlar..ordumu gemilere bindirip deniz üzerinden başka bir adaya nasıl çıkartma yapıcam ?şuan sıkışmış durumdayım kendi bölgemde denizlerin üzerinden askerleri yollamam lazım ama bir türlü beceremedim..orduyu seçip gemiye sağ tıklıyorum ama binmiyolar

??

askerlerını harıta uzerınde normal nasıl yurutorsan o sekılde gemıye bındırıyorsun ama arazı sartları onemlı daglık alanlarda vs bınemıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

quote:

quote:

??

askerlerını harıta uzerınde normal nasıl yurutorsan o sekılde gemıye bındırıyorsun ama arazı sartları onemlı daglık alanlarda vs bınemıyor

her türlü gemiye biniliyormu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

quote:

quote:

??

her türlü gemiye biniliyormu

yanlıs yonlendırmek ıstemıyorum ama tıcaret gemılerıne bıle bınılebılıyor dıye aklımda kalmıs

• tamam teşekkür ederim
  • her vize donemi mutlaka Shogun2 oynarim.alişkanlik oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmariacci

her vize donemi mutlaka Shogun2 oynarim.alişkanlik oldu

Ben de finallerden önce oynuyorum niyese 2 hafta sonra finaller var Steam'den indirip tekrar oynamayı düşünüyorum şu anda
  • Heroic beklerke decisive geldi ama benim gözümde heroic bir zaferdir iki katı kadarım olan orduyu yendim ve hani dandik birliklerde değildi eşit kalitedeydik benim tek farkım 2 tane 20lik atlı birliğim vardı ama vur kaçları çok iyi yapıp toplamda 3 birlikten olusan tüfekli birlikerlimi iyi dizip capraz ateside kullanıp baya zaiyat verdim ve tabi atlılarla 3-4 sefer arkadan ve yandan akınlar yaptım. zorluk düzeyi hard ve battle realism mod acıktır bu arada :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AltairinZırhı -- 17 Mayıs 2013; 1:43:47 >

• arkadaşlar ben de shogun 2 dall of the samurai aldım . ancakoyun normal çalışırken savaşlarda çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. sistem gereksinimlerini karşılıyor fakat sorunu bende anlamadım çözebilirseniz sevinirim.

Sistem özelliklerim:
    İşlemci: İntel core i3-2100 cpu 3.10 ghz
    Ram :4 gb
    Ekran kartı : Ati radeon HD 4600 series 2800 mb

Bütün özelliklerimi yazdım lütfen yardım edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem3463

Arkadaşlar bu oyundan atma sorunun tam bir çözümü yok mu acaba ? İlk oynadığım sıralarda atmıyordu sonradan savaşa girerken veya savaş bitiminde atıyordu sadece.O da arada bir.Oyunda ilerledikçe daha sık olmaya başladı.Ses kartı,ekran kartı güncelledim,appdata'daki shogun 2 dosyasını sildim bi nebze düzelme oldu.
    2-3 saat kadar oynadıktan sonra tekrar atmaya başladı savaş loadinglerinde.Bu sefer steam'den dosyaları kontrol ettirdim savaş loadinglerinde atma sorunu çözüldü ama şimdi saçma sapan yerlerde,clan sekmesinde,finans sekmesinde,turn atlarken veya compaign haritasında herhangi bişey yaparken atmaya başladı

cmd dosyasını yönetici olarak aç

bcdedit /set increaseuserva 2500 bunu yaz enterle sonra yeniden başlat pc yi

bendede vardı sinir ediyodu ama düzeldi artık hiç attıgını görmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: cihan_YK

arkadaşlar ben de shogun 2 dall of the samurai aldım . ancakoyun normal çalışırken savaşlarda çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. sistem gereksinimlerini karşılıyor fakat sorunu bende anlamadım çözebilirseniz sevinirim.

Sistem özelliklerim:
    İşlemci: İntel core i3-2100 cpu 3.10 ghz
    Ram :4 gb
    Ekran kartı : Ati radeon HD 4600 series 2800 mb

Bütün özelliklerimi yazdım lütfen yardım edin

cevabı üstte
  • quote:

Orijinalden alıntı: canerx1234

quote:

Arkadaşlar bu oyundan atma sorunun tam bir çözümü yok mu acaba ? İlk oynadığım sıralarda atmıyordu sonradan savaşa girerken veya savaş bitiminde atıyordu sadece.O da arada bir.Oyunda ilerledikçe daha sık olmaya başladı.Ses kartı,ekran kartı güncelledim,appdata'daki shogun 2 dosyasını sildim bi nebze düzelme oldu.
    2-3 saat kadar oynadıktan sonra tekrar atmaya başladı savaş loadinglerinde.Bu sefer steam'den dosyaları kontrol ettirdim savaş loadinglerinde atma sorunu çözüldü ama şimdi saçma sapan yerlerde,clan sekmesinde,finans sekmesinde,turn atlarken veya compaign haritasında herhangi bişey yaparken atmaya başladı

cmd dosyasını yönetici olarak aç

bcdedit /set increaseuserva 2500 bunu yaz enterle sonra yeniden başlat pc yi

bendede vardı sinir ediyodu ama düzeldi artık hiç attıgını görmedim

Eyvallah kardeşim , 1 yıl gecikmeyle de olsa cevapladığın için

Birkaç ay önce sistemim değişti , o zamandan beri o sorunu görmedim.Muhtemel az ram ve kötü işlemciden dolayı oluşan bir sorundu.Hala aynı sorunu alanlar vardır muhtemel , onlar için yararlı bir bilgi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: elmariacci

her vize donemi mutlaka Shogun2 oynarim.alişkanlik oldu

Ben de finallerden önce oynuyorum niyese 2 hafta sonra finaller var Steam'den indirip tekrar oynamayı düşünüyorum şu anda

25 gb kim indirecek şimdi

• Türkçe yama linkini oyuncevirinin sitesinde bulamıyorum?
  • Merhaba arkadaşlar ben oyunu kurdum ama savaşı başlatamıyorum start battle butonu çalışmıyor ne yapmam lazım (bu arada oyun korsan) oto savaş yapmam gerekiyor... diğer seçeneklerde de maalesef oynanmıyor savaşı başlatamadığım için.Ne yapmam lazım. ?
  • Beyler oyunu yeni aldım orjinal. Türkçe yama yaptım fakat bazı yazılar gözükmüyor nasıl çözebilirim?
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.