Şimdi Ara

Total War: Rome Remastered'dan oynanış videosu paylaşıldı: 2004 vs 2021 grafik karşılaştırması (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Daha geçen yepyeni Crusader Kings 3'ü 61 liraya almışken bu fiyatlar elbette ki çok pahalı. Total War hiç ısınamadığım bir seri esasında, Shogun 2 dışında 20 saati aştığım bir oyun yok ama bu oyun arayüz güncellemeleriyle güzel göründü gözüme. Zaten grafik takıntım yok. Harita üzerinden oynamayı da tercih ettiğim düşünülürse yarı fiyatına alınabilir.

• Şimdi mesajınıza tekrar baktım da MTW olmuş. Ben de diyorum Napeleon Total War 2 ne ara çıktı.  

Herkes MTW 2 oynamış. Ben RTW ile başladım bu maceraya ama hiç MTW oynamadım. Bakmak lazım.

• Total War Warhammer 1'den sonra bende film koptu. Total War: Warhammer II es geçip, Total War Saga:Thrones of Britannia satın aldım. Bedava Epic'den geleni edindikten sonra ciddi anlamda indirim görmedikce Total War serisine para vermeyi düşünmüyorum. Yeni getirdikleri sisteme pek alışamadım, kahramanlar vs.. gibi

• SkyTech74 kullanıcısına yanıt

aynen yanlış yazmışım hocam ben de sen yazınca fark ettim.  

MTW:2'yi şiddetle tavsiye ederim. hatta ana oyunu bitirdikten sonra kingdoms ek paketi var onu da tavsiye ederim.

• Bence en güzeli shogun total war dı, epik bedavaya verdiği son tw. oynamıştım, beğenmedim, hemen sildim. Bence en büyük sıkıntı hemen düşmanın size saldırması. Bu tür oyunların genel sıkıntısı ayrıca,

• batar B kullanıcısına yanıt

TW Troy idi sanırım. Benim en sevmediğim olay kahraman birliklerin hemen yeniden doğmasıydı. Oyun nefes aldırmıyor resmen. Sarmadı ben de sildim.

ETW oynuyordum şu sıralar. MTW oynamadım hiç hala ona bakacağım.

• Daha iyi grafiklerini yaparlardı ama aslını bozmadan olabildiğince modernleştirmişler. Güzel gözüküyor ama fiyatına bakınca pahalı. Yine de bir yerden indirir oynarım muhakkak. Medieval2 Remastered gelse seneye çok iyi olur ihtiyacı var oyunun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • story bitmesin,hevesi geçmesin diye roma'yı kuşatmadan tüm haritayı bir bir ele geçirdiğim bitmeyen oyun :)

oyunun tek kusuru kuşatmalarda yapay zekanın hep aynı davranmasıydı.ona da bir el atsalar iyiydi

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.