Şimdi Ara

Total War Attilayı Medieval 2.5a dönüştüren efsane güzel bir mod Medieval Kingdoms Total War 1212 AD (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
1
Favori
13.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Usta bu adamlar şu an 1212 ye update yapıyorlar mı yoksa 1337 ye mi odaklandılar (1337 ne zaman çıkar bu arada). Eğer 1212 ye update yapıyorlarsa bu updateleri almak için nereden indireceğiz nereden takip edeceğiz otomatik flan mı geliyor? Yeni campaing mi açmak lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Total War Attilayı Medieval 2.5a dönüştüren efsane güzel bir mod Medieval Kingdoms Total War 1212 AD

Dünyanın son hali böyle ( yıl 1283) müslüman olduktan sonra bütün katolik alemi düşman oldu haçlı seferleri bitmek bilmedi hala akın akın geliyorlar en son polonya işlagline kalktığım sırada dost macaristanda sattı bizi ama 2 ye böldüm macaristanı. Şu an sadece yunanlılar sırplar ve hırvatlar dost ama her an satabilirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: lucky s

Usta bu adamlar şu an 1212 ye update yapıyorlar mı yoksa 1337 ye mi odaklandılar (1337 ne zaman çıkar bu arada). Eğer 1212 ye update yapıyorlarsa bu updateleri almak için nereden indireceğiz nereden takip edeceğiz otomatik flan mı geliyor? Yeni campaing mi açmak lazım
    1212 ye update yapıyorlar ama bu gelişimler 1337 nin de içeriğini oluşturuyor. t2/t3 birimler gibi. Oyun orjinal ise steam otomatik günceller steam dışı ise senin güncellemen gerekir.
  • Modun ilk hali 1 turn 1 yıldı..değişen bir şey var mı acaba..1 yıl 4 turn seçeneği olacak diye okumuştum bir yerlerde
  • EndOfTheNight kullanıcısına yanıt
    Valla ben kendim 4 turn modunu kurdum sorunsuz çalışıyor

• quote:

Valla ben kendim 4 turn modunu kurdum sorunsuz çalışıyor
    teşkür
  • mbyHN M kullanıcısına yanıt
    Hacı sen de gpu kullanımı kaç oyun içinde benim kart rtx2070 oyunda 3gb kullanıyor %30-40 larda gpu kullanımı (diğer oyunlarda sorun yok) gpu kullanımını yükseltmenin yolu var mı

Total War Attilayı Medieval 2.5a dönüştüren efsane güzel bir mod Medieval Kingdoms Total War 1212 AD

• quote:

Hacı sen de gpu kullanımı kaç oyun içinde benim kart rtx2070 oyunda 3gb kullanıyor %30-40 larda gpu kullanımı (diğer oyunlarda sorun yok) gpu kullanımını yükseltmenin yolu var mı

Bende de aynı ama fps teslerinde gpu kullanımı %100 lerde seyrediyor. Bir yolu var mı bilmiyorum.

• mbyHN M kullanıcısına yanıt
    3gb ı 4 e çıkartabildim bi nebze fps arttı ama 8 gb ın hepsini kullanmıyor

• quote:

3gb ı 4 e çıkartabildim bi nebze fps arttı ama 8 gb ın hepsini kullanmıyor
    Nasıl yapıyoruz hocam bu ekran kartı hafıza yükseltme olayını oyunda ?
  • EndOfTheNight kullanıcısına yanıt
    Go to...
    Computer/Local Disc (C:)/Users/your user name/AppData/Roaming/The Creative Assembly/Attila/scripts/preferences.script

Open with Notepad & scroll down to about the 10th line of stuff & be looking for where it says
    gfx_video_memory 0;
    Now change the zero to -2000
    It should look like this
    gfx_video_memory -2000;
    Now save the file with the change & boot up Attila. Go to your custom graphics & your full 4GB should be showing available now

Bu işlemleri uygula

• Arakdaşlar modu yükledim ama bende ülkelerin isimleri ve ekrana gelen mesajların içeriği gözükmüyor sebebini ve çözümünü bilen var mıdır ?

Ayrıca Ülke seçme ekranında ülkelerle alakalı bilgiler falanda görünmüyor o kısımlar hep boş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna da Silva -- 7 Mart 2020; 21:41:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton Senna da Silva

Arakdaşlar modu yükledim ama bende ülkelerin isimleri ve ekrana gelen mesajların içeriği gözükmüyor sebebini ve çözümünü bilen var mıdır ?

Ayrıca Ülke seçme ekranında ülkelerle alakalı bilgiler falanda görünmüyor o kısımlar hep boş.
    Attilayı İngilizce yapmalısın. Grafik ayarlarından 2d/3d 3d olmalı.
  • Bir sorum olacak...oyunda karakter etkileri var biliyorsunuz..örneğin bir eyalette valimiz olsun..ayrıca o vali dışında o eyalette bir şehirde ordusuyla konuşlanmış bir aile mensubu veya generalimiz olsun..ve onunda hane halkı özelliklerinde etkin olan " +5 vergi (vali bulunan eyalet) " özelliği bulunsun...şimdi sorum şu...bu +5 vergi, bu kişi o eyaletin valisi olsaydı etki edecek etki mi veya kendisi vali olmasa da o eyalette bir vali bulunduğu için total vergiye eklenen bir özellik mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbyHN

Attilayı İngilizce yapmalısın. Grafik ayarlarından 2d/3d 3d olmalı.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton Senna da Silva

Teşekkür ederim

Alıntıları Göster
    Benim düşüncem şehirde bir valinin bulunması yeterli. Ayrıca kendisinin vali olmasına gerek yok. Ama bunu modun çevirisi çıkınca tam olarak öğrenmiş olacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbyHN

Benim düşüncem şehirde bir valinin bulunması yeterli. Ayrıca kendisinin vali olmasına gerek yok. Ama bunu modun çevirisi çıkınca tam olarak öğrenmiş olacağız.

Alıntıları Göster
    Bizzat deneyerek öğrendim..Vali olmayan generalimin +5 vergi hane halkını başkasıyla değiştirdim..ertesi turn eyaletteki vergi 5 birim düştü
  • Şu war wearness olayı delirtecek beni -10-15 ülkeyle savaştayım kağıt üzerinde ama aktif olarak 5 yıldır sıcak çatışma olmadı war wearness düşsün diye düşmüyor bir türlü

• lucky s L kullanıcısına yanıt
    Total War Attilayı Medieval 2.5a dönüştüren efsane güzel bir mod Medieval Kingdoms Total War 1212 AD

• selam arkadaşlar, steam harici yükleme için modun linkleri moddb'den kaldırılmış. bu modun güncel versiyonunu indirebileceğimiz bir link var mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.