Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.568
Cevap
222
Favori
1.544.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
57. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler, peki gözünüz kapalı alın diyebileceğiniz ürün hangisi, evime alıp lezzetli tostlar yapıp, uzun süre kullanmak istiyorum
  • travellerrr T kullanıcısına yanıt
    bütçe düşükse;
    -simton/silver/remta 8 dilim (döküm)
    -fayrinoks dökümix dt-30 (döküm)
    para sorun değilse;
    -Delonghi CGH 1012D Multigrill
    -Breville 250ex

@travellerrr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 28 Eylül 2017; 20:6:36 >
  • https://urun.n11.com/tencere-ve-tava-setleri/ocak-ustu-el-tost-makinasi-ic-ve-dis-yuzey-granit-kaplama-gri-P170864315

@Bayberty Kendi üretimimiz, kısa süreliğine bu fiyata yazmışlar. Granit ocak üstü. Alınır mı? Fiyatı çok değil denemek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

selam, şu ürünü almaya karar vermiştim fiyatı düşmüştü yine yükselmiş ...https://www.lavashops.com/lava-34-metal-kulplu-yuvarlak-griddle/

@eye.Q

Düşük olan fiyatı kaç seviyelerindeydi hocam acaba
  • Sercan Ç. kullanıcısına yanıt
    ayrıntılı bilgi vermemişler ama ucuz olduğu için şansınızı deneyebilirsiniz ...
    bende şu var, taşhan 1.4 kg. ...http://www.tashanmutfak.com.tr/ocak-ustu-tost-makinalari/Array/detay/256578/mega-ici-greblon-tost-makinasi
    linkteki ona benziyor, 70 lira ...https://urun.n11.com/tost-makinesi/tashan-ocak-ustu-ic-ve-dis-yuzeyi-3-kat-teflon-kaplama-yanmaz-yap-P179563004
    ondan daha iyisi lava, 3 kg., 90 lira ama ömürlük ...https://www.tekzen.com.tr/lava-tost-yapma-izgarasi-makinesi-18x26-cm-2410694

@Sercan Ç.

• eye.Q kullanıcısına yanıt
    100 liraydı ... öncekini de 100'e almıştım ama hediye etmek "zorunda" kaldım ...

@eye.Q
  • quote:

100 liraydı ... öncekini de 100'e almıştım ama hediye etmek "zorunda" kaldım ...

@eye.Q

Şimdikine göre iyi fiyatmış gerçekten :) kızartma tavalarının tabanları düz görünüyor ancak bu ızgara tavalar gibi kullanamaz mıyız onları da ?
    kızartma tavalar alüminyumdur teflon vb. kaplaması vardır yüksek ısılarda zararlıdır ızgaraya gelmez, demir-döküm en sağlıklı seçenek ayrıca ızgara tadı verir ...

@eye.Q
  • quote:

kızartma tavalar alüminyumdur teflon vb. kaplaması vardır yüksek ısılarda zararlıdır ızgaraya gelmez, demir-döküm en sağlıklı seçenek ayrıca ızgara tadı verir ...

@eye.Q

Lava'nın sitesinde yer alan demir döküm kızartma tavalar tabanları biraz ince ama yine de dün tabanlı ızgara gibi kullanılmaz mı
    tabii ki olur hatta düz tabanlı olması daha iyi benim aradığım özellik zaten bu, ızgara çizgiliden istediğim verimi alamadım ayrıca temizliği de zor ... önceki mesajda piyasada bolca satılan normal kızartma tavası olarak anlamıştım ...

@eye.Q
  • ofis için şık ve kaliteli iki model var;
    -Breville 250ex

pahalı geldiyse bunları öneririm;
    -homend 1314
    -hotpoint-ariston cg-200

@Promayz00
  • Ablamda arnica tostica 4000 vardı, hoşuma gitti, hem güzel tost yapıyor hemde plakasını değiştirip waffle yapılabiliyor. eve dönünce kendime de aldım. n11 de kupon indirimiyle 125 e aldım....
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Biraz detay sordum. Şöyle yazdı.

''marka MENZİR.iç ve dış yüzey granit dir döküm alüminyün''

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    dediğim gibi fiyatı uygun olduğundan denemeye değer, kargo dahil 35 lira makul fiyat bence ...

@Sercan Ç.
  • nacar08 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun ...
    ekonomik fiyatlılar arasında en çok önerdiğim modellerdendir, 125 fiyat çok çok iyi, güle güle kullanın ...

@nacar08
  • fiyat grubuna göre tavsiye listesi ... bütçenize ve zevkinize uygun olanı seçmek sizlere düşüyor ...

*200’e kadar
    -simton/silver/remta 8 dilim (döküm)
    -fayrinoks dökümix dt-30 (döküm)
    -korkmaz a-310 formula
    -fakir camilla (sabit plaka)
    -arnica tostika 4000 (waffle)
    -arzum ar-2006 panini granite
    -era sm-24 press granito
    -king p-626 (sabit plaka)
    -arzum ar-271 prego delux
    -arçelik k-2380-tg
    küçük modeller;
    -arzum ar-297 panimini (sabit plaka)
    -korkmaz a-309 (waffle)
    -kenwood sm-650 (waffle)
    -homend 1307 (waffle)
    -tefal break time
    -arçelik k-2370
    -korkmaz a-305
    -vestel v-brunch 1000 kırmızı
    -lava döküm ocak üstü tost makinesi

*200’ün üstü
    -homend 1314
    -hotpoint-ariston cg-200
    -korkmaz a-328
    -korkmaz a-328-05
    -arzum ar-2001 tostçu delux
    -arnica tostit pro
    -tefal gourmet grill comfort
    -homend 1315 (sabit plaka)

*500’ün üstü
    -Breville BGR820XL Smart Grill
    -Breville 800gr
    -Breville 250ex
    -Tefal Comfort XL 800

• Bayberty kullanıcısına yanıt
    Hocam senin de tavsiyenle dayanamayıp az önce Lava aldım. Almışken bir seferlik alalım dedim. Ömürlük çünkü. Bir de aliminyuma ısınamadım. Ateşe koyacağız o kadar.

Teşekkür ederim önerin için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercan Ç. -- 1 Ekim 2017; 17:17:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    en mantıklı seçim, hayırlı olsun ...
    not: gelen ürünü defolu-çatlak-vs. çıkması ihtimaline karşı iyice kontrol edin, ilk kullanımda yağlamayı da ihmal etmeyin ...

@Sercan Ç.
  • diğer konuda değindiğim yeni bir ürün var, ilginenenler olabilir burada da haber vereyim dedim ...https://forum.donanimhaber.com/elektrikli-izgara-tavsiyesi-2017--78705928-22

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ...
  • Merhaba

Delonghi CGH 1012D almayı düşünüyorum fakat ızgara yaparken döküm tavada aldığım performansı alabilecek miyim merak ediyorum. Tost için memnun kalmayacağımı düşünmüyorum fakat o kadar para verdikten sonra ızgara yaparken et mühürleme performansı nasıl kullananlardan yorumlarını merak ediyorum?
  • 
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.