Şimdi Ara

_/ TOSHIBA Satellite A300 FUN CLUB Ana Topic \_ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
618
Cevap
4
Favori
103.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benide ekleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emq03 -- 2 Ekim 2008; 2:16:02 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: emq03

A300 1ec.
    Benide ekleyin.

Tamam @emq03 ekledim senide
  • quote:

Orjinalden alıntı: aliass

sizce aşağıdakilerden hangisi iyi??

1-) Satellite A300-15D
    2_) qosmio f50 10g

ve nedenleri?

• quote:

quote:

sizce aşağıdakilerden hangisi iyi??

1-) Satellite A300-15D
    2_) qosmio f50 10g

ve nedenleri?

Arkadaşım buna şimdi ben cevap veremem ama qosmio kullanıcılarından ve 15d kullanıcılarından bilgi alarak orta yolu bulursun eminim
  • Ardaşlar bende ACER 5720g kullanıcısıyım büyük ihtimalle bende TOSHİBA kullanıcısı olucam biraz bilgi verirseniz sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: By_uMut

Ardaşlar bende ACER 5720g kullanıcısıyım büyük ihtimalle bende TOSHİBA kullanıcısı olucam biraz bilgi verirseniz sevinirim

Tabiki arkadaşım senide bekleriz aramıza ilk sayfada vermiş oldugum bilgiler var istediğin modelin özelliklerine oradan bakabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flex94 -- 2 Ekim 2008; 23:02:30 >
  • teşekkürler arkadaşım yakında bende sizlerin arasında olucam
  • bu başlıkta birçok pc incelemesi mevcut.Onlara bakabilirsiniz.
  • Şaşırıyorum walla bukadar az kişimiyiz yaw
  • Arkadaşlar kullandığım a4 r7 70md model kablosuz mause belli bir süre hareketsiz kalınca kilitleniyor ve takıp çıkarmadan çalışmıyor. Aranızda böyle bi sorun duyan veya yaşayan arkadaşlar varmı? Sorun mause'dan değil a200 1m4'de sorunsuz kullanıyordum.

Bilgisayar'da herhangi bi ayar varmı diye baktım ama bulamadım sürücü güncelleme ayarları kurcalama bir sürü şey denedim düzelmedi.

Buna çözüm bulabilecek kimse varmı???
  • quote:

Arkadaşlar kullandığım a4 r7 70md model kablosuz mause belli bir süre hareketsiz kalınca kilitleniyor ve takıp çıkarmadan çalışmıyor. Aranızda böyle bi sorun duyan veya yaşayan arkadaşlar varmı? Sorun mause'dan değil a200 1m4'de sorunsuz kullanıyordum.

Bilgisayar'da herhangi bi ayar varmı diye baktım ama bulamadım sürücü güncelleme ayarları kurcalama bir sürü şey denedim düzelmedi.

Buna çözüm bulabilecek kimse varmı???

arkadaşım bende ACER 5720 G yi kullanıorum bendede mause bir süre kullanılmassa takılıyyor düzeltmek için laptop üzerindeki mause ile düzeliyor
  • Arkadaslar herkese slm.
    Ayrı bir konu baslıgı acmak istemedim ben de. Sorularımı burda sorayım:

1) Toshiba malzeme kalitesi ve kasa sağlamlığı acısından takdire şayan ürünler üretiyor. Acaba yanlış mı düşünüyorum???

2) Laptoplarda büyük önem arz eden konuların basında ısınma problemi ve ses sorunsalı gelmekte,
    Acaba A300 serisinde bu problemler yasanmakta mı???

3) A300 almakla bitmiyo, acaba hangi A300??? 15A düşünüyorum ama bilmiyorum daha fazla verip 15B yada 15D alamak ne kadar mantıklı??

4) Vista ya sinir oluyorum. Caaanım makineleri sömürüyo, yani cok fazla sistem kaynagı tüketiyo. Acaba A300 lerde (mesela 15A da) yavaslama, menü geçişlerinde bi yavaslık söz konusu mu? Yeri gelmişken sorayım XP driver larını bulabilen varmı??

Herkese cok tesekkür ederim... Cevaplarınızı merakla bekliyorum...

• ben de A300-15d var klavye takımı biraz esniyor(a ve u tuşlarının olduğu kısım özellikle) ve ekranı açma kapatma esnasında menteşesi sürtünmeden dolayı çizildi.ısınma problemi benim makinede olmadı saatlerce açık kaldığı halde ama hdd'nin büyük bi kısmı boş belki dolunca ısınabilir.Ses konusuna gelince benim laptoplarda duyduğum en güzel ses diyebilirim harman kardon süper bence.Ben de ilk başta vistayı kaldırım xp'ye dönerim falan diodum ama makinenin performansını görünce bu düşüncemden çok çabuk vazgeçtim.Hiç bi kasılma yavaşlama söz konusu değil.Üstelik benim bilgisayarımda visual studio 2008,matlab(rb2008),dev c,proteus gibi simülasyon programları(mühendislik öğrencileri bilirler) bulunmasına rağmen...umarım yardımcı olabilmişimdir...

quote:

Orjinalden alıntı: guner05

Arkadaslar herkese slm.

1) Toshiba malzeme kalitesi ve kasa sağlamlığı acısından takdire şayan ürünler üretiyor. Acaba yanlış mı düşünüyorum???

2) Laptoplarda büyük önem arz eden konuların basında ısınma problemi ve ses sorunsalı gelmekte,

3) A300 almakla bitmiyo, acaba hangi A300??? 15A düşünüyorum ama bilmiyorum daha fazla verip 15B yada 15D alamak ne kadar mantıklı??

4) Vista ya sinir oluyorum. Caaanım makineleri sömürüyo, yani cok fazla sistem kaynagı tüketiyo. Acaba A300 lerde (mesela 15A da) yavaslama, menü geçişlerinde bi yavaslık söz konusu mu? Yeri gelmişken sorayım XP driver larını bulabilen varmı??

• quote:

Orjinalden alıntı: jöntürk87

ben de A300-15d var klavye takımı biraz esniyor(a ve u tuşlarının olduğu kısım özellikle) ve ekranı açma kapatma esnasında menteşesi sürtünmeden dolayı çizildi.ısınma problemi benim makinede olmadı saatlerce açık kaldığı halde ama hdd'nin büyük bi kısmı boş belki dolunca ısınabilir.Ses konusuna gelince benim laptoplarda duyduğum en güzel ses diyebilirim harman kardon süper bence.Ben de ilk başta vistayı kaldırım xp'ye dönerim falan diodum ama makinenin performansını görünce bu düşüncemden çok çabuk vazgeçtim.Hiç bi kasılma yavaşlama söz konusu değil.Üstelik benim bilgisayarımda visual studio 2008,matlab(rb2008),dev c,proteus gibi simülasyon programları(mühendislik öğrencileri bilirler) bulunmasına rağmen...umarım yardımcı olabilmişimdir...

quote:

Orjinalden alıntı: guner05

Arkadaslar herkese slm.

Sağolasın bunlar önemli bilgiler. Benim aklıma sürekli performansı ve ısınma gibi problemler takılıyor. Bu konuda bi problem yasamaman sevindirici...

Ses derken aslında fan sesi ve bilgisayarın calısıyoken cıkardığı (işlemci harddisk v.s) seslerden bahsetmiştim...Acaba kafa şişirici cinsten mi???

• yanlışlıkla da olsa hoparlör konusuna da açıklık getirmişim
    ben bilgisayarın çalıştığını fark etmiyorum bile fan arada bi çalışıo sadece çalışırken hissediyorum sesten rahatsız olmuyorum yani..
  • quote:

Orjinalden alıntı: jöntürk87

yanlışlıkla da olsa hoparlör konusuna da açıklık getirmişim
    ben bilgisayarın çalıştığını fark etmiyorum bile fan arada bi çalışıo sadece çalışırken hissediyorum sesten rahatsız olmuyorum yani..

aynen fan arada bir çalışıyor oyun oynarken veya müzik dinlerken hiç farketmiyorsun bile.

Performansı iyi bir model düşünüyorsan 15-b en mantıklısı özellikler ilk sayfada var zaten

quote:

Orjinalden alıntı: _Cowboy_

EVET ARKADAŞLAR İMZAMIZ HAZIR TÜM TOSHIBA A300 KULLANICILARIN BU İMZAYI KULLANMALARINI RİCA EDİYORUM

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_26736691/tm.htm][b][u][size=2][color=#000000]|[/color][font="Trebuchet MS"][color=#CC0000]TOSHIBA[/color]  [color=#0099FF]Satellite[/color]  [color=#FF6600]A300[/color]  [color=#660066]FUN CLUB[/color][/font][color=#000000]|[/color] [/size][/u][/b][/link]

• Bu da benden alternatif A300 imzası
    [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_26736691/tm.htm][image]https://store.donanimhaber.com/98/13/1f/98131fa4fd6941d12fa1298c6ffeccf4.png[/image] 
    | [color=#CC0000]TOSHIBA[/color] [color=#000033]Satellite [/color]A300 [color=#660066]FUN CLUB[/color] | [/link][/color]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlack_IC£ -- 4 Ekim 2008; 23:15:09 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ßlack_IC£

Bu da benden alternatif A300 imzası
    [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_26736691/tm.htm][image]https://store.donanimhaber.com/98/13/1f/98131fa4fd6941d12fa1298c6ffeccf4.png[/image] 
    | [color=#CC0000]TOSHIBA[/color] [color=#000033]Satellite [/color]A300 [color=#660066]FUN CLUB[/color] | [/link][/color]

Büyüksün üstat bu daha güzel olmuş emeğine sağlık
  • bende onumuzdeki hafta ici bir a300 sahibi olcagim ins. asus dusunuyordum ama toshibanin artilari daha fazla bana sans dileyin
  • quote:

Orjinalden alıntı: coskun72

bende onumuzdeki hafta ici bir a300 sahibi olcagim ins. asus dusunuyordum ama toshibanin artilari daha fazla bana sans dileyin

Diledim arkadaşım diledim. Senide aramıza bekleriz
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.