Şimdi Ara

_/ TOSHIBA Satellite A300 FUN CLUB Ana Topic \_ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
619
Cevap
4
Favori
103.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: kadircaliskan

Mrba arkadaşlar. 3gün sonra bende sizden biri olucam :) ayrı bi başlık açtım . foruma yeniyim. ilgilenen olmadı. 15B modelini alıyorum kısmetse. ekran kartıyla ilgili şüphelerim vardı. kullanan arkadaşlar -lerini +larını belirtebilirlerse çok memnun olurum. son çıkan oyunlar vs crysis tir oynamam. sadece vista ortamı msn müzik. film lzlerim dvd. bu kadar. belki bi kaç oyun pes. fifa manager ...
    görüşlerinizi düşüncelerinizi bekliorum arkadaşlar. çok tşkler

hocam makine süper ekran kartı sorunsuz süperrr
  • Arkadaşlar birşey kafama takıldı.Acaba A300-1EC modelinde mouse kullanamıyor muyuz?Yani sadece touchpad kısmı var gibi.Var da acaba ben mi göremedim:)
  • arkadaşlar A300-15D için aşağıdaki çantayı almayı düşünüyorum.Bu çantayı kullanan var mı?varsa tavsiyeleriniz bekliyorum.
    http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=676&productid=bs5628

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jöntürk87 -- 28 Eylül 2008; 12:06:36 >
  • Arkadaşım LG' yi bilmem kalitesi nasildir falan ama TOSHIBA kalitesinde olacağını sanmıyorum tamam özellikleri ağır basıyor A300-1EC modeline göre ama LG'yi almayı düşünüyosan üstüne az biraz daha ekle TOSHIBA Satellite A300 15b al derim
    Zaten LG' nin ekran kartı seni tatmin etmeyebilir

teşekkürler düşünceni paylaştığın için önerdiğin toshibaya da baktım lgnin özellikleriyle aynı olmasına rağmen aralarında 600ytl fark var üstelik ekran kartı,işlemcisi de aynı neyse yorum için teşekkürler yinede ama bende bi toshiba kullanıcısı olsamda (bilgisayarı kardeşim için alıyorum) özellikler aynı olmasına rağmen fiyat farkının çok olması beni hala düşündürüyor..

• quote:

Orjinalden alıntı: jöntürk87

arkadaşlar A300-15D için aşağıdaki çantayı almayı düşünüyorum.Bu çantayı kullanan var mı?varsa tavsiyeleriniz bekliyorum.
    http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=676&productid=bs5628

Arkadasim cantaya bukadar para vermek sence saçma değilmi ben notebook u alırken bana TOSHIBA Orjinal çantası verdiler.Sana vermediyseler git bari oradan parayla al

• ya verdiler orijinal çanta ama uzun mesafede sen hiç o çantayı taşımadın galiba?omzun ellerim çürüde bea daha ucuzları da var tabi ama almışken kaliteli bi şeyler olsun demi
  • arkadaşlar herkese merhaba bugun a300-1ec almayı düşünüyorum sizde dogru bi karar mı sonra pişman olmam umarım ben internet ve film için alıyorum kardeşimde fifa 2008 hastası internet hızı nasıl ve birde fifa oynatırmı
    ve bu notebookun artıları eksileri neler acaba acele cvp larsanız çok sevinirim
  • Bende A300 15B kullanıyorum,ilk zamanlarda kapanmama sorunu vardı bılgısayarı kapat dedıkten sonra ekran kapanıyor fakat pc kapanmıyordu ve elle açma kapama dugmesıne bırkac sanıye basmak zorunda kalıyordum,şuan o sorun da ortadan kalktı,gayet memnunum almayı düşünen arkadaşlara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim...
  • Tekrar Yineliyorum... Arkadaşlar bu kapanma sorunu sadece TOSHIBA'da yok. Arkadaşım Acer kullanıyordu ondada aynı sorun vardı başlattaki o kapatma tuşu uyku modumuydu bekleme modumuydu tam hatırlamıyorum onun hemen yanında sağa bir ok veriyor ona geldiğimizde en altta bilgisayarı kapat var oraya tıklayarak kapatalım.
    Herkeze iyi ForumLar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flex94 -- 28 Eylül 2008; 20:05:14 >
  • mrb arkadaşlar bu a300 15a modelindeki wireless 3 antenli model mi? cvp verir seniz sevinirim...acilll
  • Hocam ben dediğin gibi kapatıyordum ama gene oluyordu sonra kendi kendine düzeldi :) Şuan yok bir sorun çok şükür gayet memnunum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: beatle

Arkadaşlar birşey kafama takıldı.Acaba A300-1EC modelinde mouse kullanamıyor muyuz?Yani sadece touchpad kısmı var gibi.Var da acaba ben mi göremedim:)

touchpad zaten mouse gibi ilev görür.Ancak ayrıca bir mouse bağlayabiliyorsunuz tabiki.ister kablolu ister kablosuz olsun,cihaz bütün aygıtları sorunsuzca tanıyor ve yüklemeyi otomatik yapıyor.
  • biri bana yardım etsin liütfen oyun oynarken veya film izlerken ekran tam ekran olmuyor nasıl tam ekran yapabilirim yardım edin
  • Listeye beni de ekleyin.

A300 - 15D kullanıcısıyım ben de bayaa uzun zamandır..
  • arkadaşlar. ben yarın bimeksten a300-15b yi almayı düşünüyorum. özeelikle asus x52sa ile bu model arasında kaldım. özellikle 15b de ekran kartı paylaşımlı mı paylaşımsızmı? bu soruma ve asus modeliyle karşılaştırabilrseniz sevinirim. kullananlar açısndan. tşkler
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgurcagri

arkadaşlar. ben yarın bimeksten a300-15b yi almayı düşünüyorum. özeelikle asus x52sa ile bu model arasında kaldım. özellikle 15b de ekran kartı paylaşımlı mı paylaşımsızmı? bu soruma ve asus modeliyle karşılaştırabilrseniz sevinirim. kullananlar açısndan. tşkler

wallahi arkadaşım TOSHIBA A300-15b süper bi alet yani pişman olmassın ama x52sa bimeks stoklarında göremedim ama karar senin asus hakkında bir bilgim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flex94 -- 29 Eylül 2008; 20:06:16 >
  • İşte TOSHIBA a300 (15B)

_/ TOSHIBA Satellite A300 FUN CLUB Ana Topic \_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flex94 -- 29 Eylül 2008; 22:45:51 >

• bende 15b kullanıcısıyım..2,2.30 saat arası şarj sizce iyimi winamp,firefox fln açıkken(dengeli modda,ışıklandırma kapalı)
  • bence a300 serisinin en kötü özelliği bataryanın bitime az kaldığını sesli olarak uyarmaması çok önemli bir sorun
  • quote:

Orjinalden alıntı: tigi

bende 15b kullanıcısıyım..2,2.30 saat arası şarj sizce iyimi winamp,firefox fln açıkken(dengeli modda,ışıklandırma kapalı)

Oldukça iyi arkadaşım ama ışıklandırmanın sarjda okadar etkisi olacağını sanmıyorum, denemedim aslında ama ...

quote:

Orjinalden alıntı: alphi

bence a300 serisinin en kötü özelliği bataryanın bitime az kaldığını sesli olarak uyarmaması çok önemli bir sorun

Göz ardı edilebilecek bir durum alphi yani evet hep takip etmemiz gerekiyor ama...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.