Şimdi Ara

TOSHİBA SALONDAKİ SİZDEN DİĞER ODA BİZDEN KAMPANYASI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
10
Favori
45.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar toshiba klima kampanyası devam ediyormu kampanya nasıldır? Anneme ve kendime alicam aynı klima dan 2 adet mi oluyor? 18 lik lazım ne önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceycey84x -- 26 Haziran 2016; 10:38:52 >
  • Fiyati bayiilerden sorunuz ayni üründen verilmiyor biri 13000btu digeri 18000btu
  • Bu kampanya değil ki. Toshiba'nın zaten kendi liste fiyatları bu seviyede....

http://www.alarko-carrier.com.tr/tr/Dosya/Fiyat/A.1-5-1.pdf?11.07.2016_18:42
  • bu klimadan 2 ay önce almış bulunmaktayım. 2 aydır kulanıyorum izmir de fiyatı uygun 2 oda için sonuçta dış ünite biraz sesli çalışıyor birde bu dış hava 3 derecelere düştüğünde iç sıcaklığı 22 dereceye setlememe rağmen cihaz sık sık defrost yapıyor buzlanma olup olmadığına bakmadım ama defrost çok sık giriyor onun dışında cihazda sıkıntı yok.. alınabilir.
  • Kampanya hala geçerli mi bilen var mı? Ayrıca İzmir'de alıp yazın kullanan var mi? Sadece sogutma amaçlı kullanılacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

Kampanya hala geçerli mi bilen var mı? Ayrıca İzmir'de alıp yazın kullanan var mi? Sadece sogutma amaçlı kullanılacak.

Bu kampanya olayını bilmiyorum ama Toshiba suzumi klimalar eskisinden daha başarılı yaz kış alınacak tam bir F/P klima.
    Eski seriler soğutma sorunlu idi tıpkı fujitsu lgc serileri gibi geç iklimlendiriyordu odayı.
    Onlarda aç kapa kullananlar için sorundu, 24 saat kapamadan kullananlar için hiçbir sorun yoktu.

Kısacası toshiba iyidir.
    İyi Akşamlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peerless kullanıcısına yanıt
    Kampanya tekrar başlamış.
  • Haber icin teşekkür ederim

@Ado hocam Toshiba klimalar konusunda fikriniz nedir acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Peerless kullanıcısına yanıt
    Şahsi fikrimdir ki, ust segment klimalar listesindedir bence ancak o segment de alt siralardadir

• Bu konuyla ilgili dogru duzgun bilgi yok. Lutfen tecrubesi olan paylassin. Fiyat nasil? Bahsi gecen promosyonlu klimalar nasil? Servis nasil? Multisplit sorunlu mu?

• Ado kullanıcısına yanıt
    Üst segmentin üstünde hangi markalar var hocam (sizin görüşünüze göre)?

• ME-MHE-DAIKIN-PANASONİC vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ado

ME-MHE-DAIKIN-PANASONİC vs

Bence bu sıralama yanlış. İşi genele bağlamak yanlış. Neden derseniz çünkü aynı başka markanın bir modeli mükemmel iken başka modeli kötü oluyor. Mesela Daikın ururu sarara Daikının en üst modeli iken Tegora daikının en alt modeli ama sizin sıralamaya göre daikının tüm modelleri üst oluyor. Ama sizin fikrinize de saygı duyarım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar otorite görüşü değil şahsi fikrimdir, ki forum üyeleri artık biliyorlar benim söylemlerimin şahsi fikrim olduğunu.

Bunun dışında o bir sıralama değil, aklıma gelenleri yazdım.

Marka büyüklüğü olarak bu yazılanlar üst segment dir, ama yönetim politikası olarak ortadirek vatandaşa da hitap etmek üzere üretim yapmışlardır o ayrı konu, yine de bu o markanın büyük olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
  • memedince kullanıcısına yanıt
    Ayni soruların cevabını bende merak ediyorum. Alanlar olmuş ama yorum az.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyat 5300 civarı baya zamlanmis

• memedince kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Konu hakkında bir yorum hala yok. Kullanıcılardan bir cevap gelmediğine göre şikayet yok galiba, aldıklarını bile unutmuş olabilirler.

Ek bir soru, çatı dublex için bu kampanya modellerini önerir misiniz?

Teşekkürler.
  • Hala bir kullanıcı yorumu yok mu yahu?
  • Ben bulabildiğim kadarıyla özelliklerini buraya ekliyorum

Burada dikkatimi çeken özellikle iç ünite ses basıncı değerinin B10N modeli için 39/27db ve B16N modeli için 45/31db olması. Aynı broşürde Toshiba'nın diğer klima modellerinde bu değerler daha düşük seviyede. Örneğin Daiseikai modelinde 25db seviyesinde. Bu konuda yorumu olan arkadaşlar var mıdır?

Teşekkürler.

• Yoğun istek üzerine tekrar başlatmışlar bu kampanyayı, fakat o yoğun istek nerden geldi merak içindeyim :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.