Şimdi Ara

Toshiba RAS 13 SKVR Nasıl Daha Verimli Kullanılır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 3 gün once 2000 liraya Toshiba RAS 13 SKVR aldım.
    Ancak klavuzunda klimayı nasıl daha verimli kullanabilirim yazmamışlar.

kumanda üzerindeki tuşların ne işe yaradığını anlatıp geçiştirmişler.

şimdi soyle bir sey duydum bu klimayı kapatıp açmayacaksın kapat aç kapat aç daha çok elektirik yakar.
    açacaksın uzun süre açık bırakacaksın deniyor. kumanda üzerinde eco slient hi power comfort bilemem ne gibi seçenekler var.
    16 m2 bir odadya taktırdım. 24 derecede bıraktım ayarı ısıtmada. birde eco tuşuna bastım çalışıyor 24 ü bulunca
    kendi kendine duruyor kapağını kapatıyor bakıyorum dış ünitede durmuş bi tek operation ışığı yeşil yanıyor.
    sonra bir ara yine başlıyor çalışmaya.. sonra yine kapatıyor.. klimayı hiç kapatmayacaksın dedikelri bu mu..
    boyle olunca dur kalk yapmamış mı oluyor.. yoksa daha yüksek bir derece seçip mewsela 27 sürekli aktif
    olarak çalışır haldemi bulundurmak gerek..

genelde annem kardeşim ve ben evdeyiz. malüm web işleri yapıyorum evdende yapsam oluyor.
    sabah saat 11 gibi açıyoruz akşiam saat 24 e kadar çalışıyor klima. bu çalışma temposunda,
    ay sonında elektirik faturama ne kadar fark yaratır. servis 35 lira dedi. doğrumu yoksa salladılar mı ?

bununla ilgili verimli ve ekonomik kullanım espişrisini sisteminin açıklayıp tavsiyelerde bulunacak biri varmı ?

şimdiden yardımınız ve tavsiyeleriniz içni çok tşk ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZaFeRMaX -- 31 Ocak 2011; 18:45:56 >

• Ben ce bir servise gözükmeli o cihazının güle güle kullanın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.