Şimdi Ara

Toshiba L50-C-1WL Klavye Değişimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

toshiba l50c model notebookumun klavyesindeki bazı tuşlar kırık klavye siparişi verdim geldi ancak notebook'u 25 parçaya bölmeme rağmen klavyeyi çıkaramadım plastik uçlar tutuyor bu uçları nasıl açıyoruz bilgisi olan lütfen destek olsun.

videodaki arkadaş bir cihaz kullanıyor, bu cihazı kullanmadan açmak mümkün değil mi? teşekkürler.
    https://www.youtube.com/watch?v=3b_rNBTQV4Q

• Bilen yokmu hala değiştiremedim klavyeyi
  • KSCND kullanıcısına yanıt
    plastik uçları havya ile eriterek çıkarıyor. havyanız olmadığına göre, tornavida ucunu ısıtarak yapabilirsiniz.
  • spacetimereality kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazı buldum çok teşekkürler, peki bu uçları eritip açtık diyelim daha sonra nasıl takacağız nasıl çalıştığından bahsedebilir misiniz biraz
  • KSCND kullanıcısına yanıt
    daha önce sizdeki modelden klavye değiştirmedim. klavyeyi takın, laptopu tam toplamadan test edin. klavye çalışıyorsa o erittiğiniz plastik uçlara azar azar hızlı yapıştırıcı uygulanabilinir.
  • değişik bi modelmiş.

hızlı yapıştırıcı kullanmayın bi dahaki sefere sıkıntı olur.

sıcak silikon kullanabilirsin.
  • Arkadaşlar bende benzer sorun var toshıba stale r630-105 klavye bozuldu nasıl değiştireceğimi bulamadım.Daha doğrusu klavyeyi söktüm değiştirdim test ettim çalışıyor ama yerine nasıl sabitleyeceğim bilen yada daha önce değiştiren varmı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.