Şimdi Ara

Toshiba Distribütörü battı mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tanıdım bir bilgisayarcının söylediği göre Toshiba Distribütörü batmıs ve su anda elindeki parçaları ve laptopları satıyormus yedek parça ve teknik servisde çok sorun oluyormus internette böyle bisi duymadım ama bilgisi olan var mı?tamda toshiba almayı dusunurken.

• Toshibanın batacağına sen inanıyonmu?
  • Valla Toshiba gibi bi markanın distribütörünün batması kulağa hiç mantıklı gelmiyor. Hele ki bu kadar sürüme kalkmışken. Zararına dağıtmıyor ya bilgisayarları. Aynı indirimi yapabilen özerk firmalar da çıkıyor arada.
  • toshiba'nın batacagına tabiki inanmıyorum ama toshiba batmasıyla distribütörünün batması aynı şey değil.
  • Toshibanın distribütörü tnb dir. tnb batsaydı duyardık merak etme bence.
  • batmasi gibi bir durum soz konusu olsa toshiba sirketinden mutlaka bir aciklama gelirdi bu kurulusla olan baglantimiz sona ermistir gibisinden.
  • toshiba devasa bi şirket batması imkansız gibi batması için borçlanması gerek hiç bi toshiba ürünü almazsak o zaman iflas eşiğine gelir
  • yok yaa nerdeeeee,adamlar bizden peşin aldığı parayı repoya yatırsa köşe olur be 45 gün 1340 dolar çarpı bilmemkaç kişi düşünsenize bi?zaten adamlar nasıl 1800 dolarlık makineyi bize 1340 dolara veriyor ki?babasının hayrına değil tabi,daha fazla konuşmak istemiyorum...
  • 10 yıl sonra battı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.