Şimdi Ara

Toruk Üretim İçin Gün Sayıyor! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
2.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yerli üretim sadece elektrikli olursa bence diger üretici babayigitleri satış rakamlarına bakılırsa cesaretlendirmez..... O yüzden dizel benzinli motor seçenekleri kesinlikle olmalı...
    Bu arada ben Özdemir SABANCI neden öldürüldü diyorum ve gidiyorum.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifomer

Bilgimiz yok nedir bu ? kimsede açıklamamış.

hocam yerli elektrikli araç projemiz ayrıntılı bilgiyi facebook sayfamızda görebilirsiniz;
    https://www.facebook.com/Toruk.Electric.Cars?fref=ts
  • saysın bakalım 3GEN'de sayıyordu sabaha kadar sayarlar artık...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çoksakatvar kullanıcısına yanıt
    Öncelikle bahsi geçen efendilerin hürmet gösterdiği meczuplardan el alır, sonra da üretim aşamasındaki yan ihtiyaçlarınızı bu efendilerin yakınlarından temin edecenizi garanti ederseniz destekler önünüze halı gibi serilir.

"Araba olsun da nasıl olursa olsun" mantığına kapılmayarak hem iç ve dıştan estetik, hem işlevsel ve güvenli, hem de makul fiyatlı ürünler sunabilmeniz temennisiyle Allah yardımcınız olsun.

• dış tasarımı güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcos_alonso

Öncelikle bahsi geçen efendilerin hürmet gösterdiği meczuplardan el alır, sonra da üretim aşamasındaki yan ihtiyaçlarınızı bu efendilerin yakınlarından temin edecenizi garanti ederseniz destekler önünüze halı gibi serilir.

"Araba olsun da nasıl olursa olsun" mantığına kapılmayarak hem iç ve dıştan estetik, hem işlevsel ve güvenli, hem de makul fiyatlı ürünler sunabilmeniz temennisiyle Allah yardımcınız olsun.

güzel dilekleriniz için teşekkürler
  • Kimse kusura bakmasın ama böyle cicili bicili araçlar biraz traş geliyor bana.

Eğer yerli üretim yapıp Türkiyede satış yapacaksan sedan araçla başlayacaksın işe. Bu cicili hatchbackler yedek oyuncun olacak. Çünkü hatchback 1 satıyorsan sedan 3 satacak.

Ayrıca o kadar girintili çıkıntılı parçaların yapım maliyeti aracın fiyatını bir hayli yükseltecek. Hatta yedek parça maliyeti de yükselecek. Fiyatı yüksek olunca da senin markan istediği kadar milliyetçi duyguları sömürsün diğer firmaların gerisinde kalmaya mahkum olacak.

Linea kalitesinde araç üretilse yeter satılması için.

Hatta iki ayrı sedan üretilebilir. Biri düşük bütçeli kullanıcılar için 301, linea tarzı, diğeri daha lüks corolla gibi. Hatcback olarak da yine biri sandero diğeri clio gibi iki ayrı araç.

Önemli olan bu araçların 6 sene kesintisiz üretilmesi. 3.senesinde makyajlayıp bir 3 sene daha satılabilir. Irak, suriye, ermenistan gibi ülkelere de satışı yapılır mesela.

• quote:

Orijinalden alıntı: SemihYilmaz

dış tasarımı güzel

teşekkürler dış tasarımı Dünyaca ünlü tasarımcı Uğur Şahin tarafından yapılmaktadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çoksakatvar

quote:

Orijinalden alıntı: SemihYilmaz

dış tasarımı güzel

teşekkürler dış tasarımı Dünyaca ünlü tasarımcı Uğur Şahin tarafından yapılmaktadır.

rica ederimm hmm
  • çoksakatvar kullanıcısına yanıt
    şu aston martının tasarımcılarından olan ugur sahınden mı bahsedıyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: SuperSantorelli

aynen hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: çoksakatvar

quote:

Orijinalden alıntı: SuperSantorelli

aynen hocam

Merhaba aracın Ambleminin bir hikayesi var mı?.Neden?.
  • İnşallah bu gol olur.
    Devlet fazla destek vermiyor maalesef. Sapmaz - 3Gen modelinin takipçileri bilir. Öyle önü açık bir projeyi bile çizip attılar. Keşke devlet sahip çıksa.
  • Devletin bu tarz bir araca fazla destek çikacağını sanmıyorum. Devlet elle tutulur birşeyler; sağlam bir maddi kaynak,elini tasin altına koyan yatırımcı istiyor. Buda hiçbir babayigitin işine gelmiyor. Devlette buna karşılık bol bol cemkiriyor :) Sonuc olarak bu ülkeden kolay kolay yerli araç çıkmaz ne yazıkki gerçek bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acr -- 22 Eylül 2013; 17:03:44 >
  • Yerli aracımız olsun diye çıkıp kürsüde konuşmanın ötesine geçemiyoruz malesef..umarım yeterli desteği görürde bu gerçek olur..Aracın tasarımı çok güzel ama bunun yanında birçok arkadaşında dediği gibi sedan model olsa hatta sedan modeli bu araçtan bi adım önde olsa daha iyi olur sanki.Genele hitab etmek açısından
  • İç tasarımı şöyle aykırı bir şey değil ise, tutar. Yeter ki üretsinler artık bir başlangıç yapılmalı.
     Toruk Üretim İçin Gün Sayıyor!

Tüm üreticiler ortak olacağı bir şirket olmalı otomotiv sektöründe, devlet de kolaylıklar sağlamalı. Faizsiz krediler falanda filanda. Yerli üretim araçlara vergiyi de azaltırsa yollarda sırf Türk üretimi araçlar görebiliriz. Şimdilik hayal gibi ama biraz uğraşılsa 5 6 seneye durum bu olur. Ama senelerdir aynı terane o da gülünç tarafı.

• quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

İç tasarımı şöyle aykırı bir şey değil ise, tutar. Yeter ki üretsinler artık bir başlangıç yapılmalı.
     Toruk Üretim İçin Gün Sayıyor!

Tüm üreticiler ortak olacağı bir şirket olmalı otomotiv sektöründe, devlet de kolaylıklar sağlamalı. Faizsiz krediler falanda filanda. Yerli üretim araçlara vergiyi de azaltırsa yollarda sırf Türk üretimi araçlar görebiliriz. Şimdilik hayal gibi ama biraz uğraşılsa 5 6 seneye durum bu olur. Ama senelerdir aynı terane o da gülünç tarafı.

uğur şahin eminim iç tasarım içinde güzel birşey yapacaktır merak etmeyiniz :))

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.