Şimdi Ara

Torrent zamanlama nasıl yapılıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Umarım konu kurallara aykırı değildir. :)

Torrenti gece 12 ile sabah 9a ayarlamam gerekiyor nasıl yapıldığını bilen var mı?

• Ben kendim bittorent kullanıyorum. Ondaki ayarları bu şekilde yapabilirsin. Normal zamanda yapacağın indirmeler için indirmeye sağ tıklayıp zorla seçeneğini seçmen lazım. Aksi halde aşağıdaki ayarlar için indirme yapmaz sadece gönderme yapacaktır.
    Kutuların rengini üzerine tıklayıp değiştirebiliyorsun. Gerisi sana kalmış

• quote:

Orijinalden alıntı: shindorei

Ben kendim bittorent kullanıyorum. Ondaki ayarları bu şekilde yapabilirsin. Normal zamanda yapacağın indirmeler için indirmeye sağ tıklayıp zorla seçeneğini seçmen lazım. Aksi halde aşağıdaki ayarlar için indirme yapmaz sadece gönderme yapacaktır.
    Kutuların rengini üzerine tıklayıp değiştirebiliyorsun. Gerisi sana kalmış

bunu bilmiyordum ama bitcomet kurmuşdum onda da vardı zamanlama. gerçi gece olunca kendisi otomatik başlamıyor bitcomet de. bunu bir deneyeyim teşekkür ederim.

• Peki indirme listesini ne ile bekletiyoruz ? pause ile mi ?
  • kerem2018 kullanıcısına yanıt
    uTorrent'te zamanlamayı yaptıktan sonra eğer başlama vakti gelmediyse "Sırada" yazıyor. Ben gece 2-8 arası ayarladım, şuan ne eklersem ekleyeyim "Sırada" yazıyor.

Ekleme: Sağ tık yapıp "Başlamaya zorla" deyince başlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C_K -- 13 Mayıs 2017; 18:14:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C_K

uTorrent'te zamanlamayı yaptıktan sonra eğer başlama vakti gelmediyse "Sırada" yazıyor. Ben gece 2-8 arası ayarladım, şuan ne eklersem ekleyeyim "Sırada" yazıyor.

Ekleme: Sağ tık yapıp "Başlamaya zorla" deyince başlıyor.

Yok hocam olmuyor maalesef. 10 adet indirilecek var, torrenti açınca (zamanlama yapılmış dahi olsa zamanı gelmeden) indirmeye başlıyor. Yani pause yapınca da sabaha kadar indirme yapmadan duruyor, anlamadım. İndirilecekleri nasıl bekletmek gerek acaba indirme saatine kadar? pause mi stop mu? yoksa torrenti mi komple kapatmak gerekiyor ?
    Hocam beyaz olan saatlerde indirmiyor dediğim gibi Sırada yazıyor. Torrenti ekler eklemez yazıyor hem de. Karelerin üstüne tıklayarak istediğiniz saati ayarladınız mı? Ben böyle yaptım akk'den dolayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C_K -- 13 Mayıs 2017; 23:31:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C_K

Hocam beyaz olan saatlerde indirmiyor dediğim gibi Sırada yazıyor. Torrenti ekler eklemez yazıyor hem de. Karelerin üstüne tıklayarak istediğiniz saati ayarladınız mı? Ben böyle yaptım akk'den dolayı.

Hepsini beyaz yapıp birde bu şekilde deneyeyim. çok teşekkürler
    Rica ederim, sonucu bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.