Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Torrent indirebilen Router?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
257
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Modem >> Torrent indirebilen Router?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      607 Mesaj
      04 Haziran 2017 13:38:42 Konu Sahibi
      Merhaba arkadaşlar,

Bir adet NAS harici diskim var. Şu şekilde bişey arıyorum. Bilgisayar bağımsız uzaktan kontrol edilebilen ve direk olarak NAS'a torrent indirebilen bir router.
      Bu şekilde bir sistem var mı? Yoksa direk olarak NAS'a PC bağımsız nasıl download yapabilirim?

Teşekkürer

|
      |

• Yarbay
      2102 Mesaj
      04 Haziran 2017 13:47:58
      netgear r6400 kullanıyorum, uzaktan kontrol edilebiliyor ve torrent ya da herhangi bir şeyi indirebiliyor. ac özelliği ile 1750mbps kapasitesi var ama 102mb/sn yani wifi kartımın limiti olan 833mbps ile kablosuz aktarım yapabiliyor. bunun dışında tp-link archer c7 de bu dediklerimi yapabiliyor ve biraz daha bütçe dostu

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    • Yüzbaşı
      607 Mesaj
      04 Haziran 2017 14:43:19 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: LGR9

netgear r6400 kullanıyorum, uzaktan kontrol edilebiliyor ve torrent ya da herhangi bir şeyi indirebiliyor. ac özelliği ile 1750mbps kapasitesi var ama 102mb/sn yani wifi kartımın limiti olan 833mbps ile kablosuz aktarım yapabiliyor. bunun dışında tp-link archer c7 de bu dediklerimi yapabiliyor ve biraz daha bütçe dostu

Peki hocam bunlar kaydı direk NAS cihazına yapabiliyor mu?

• Yarbay
      2102 Mesaj
      04 Haziran 2017 14:50:00

evet yapabiliyor, kendi nas cihazıma 220mbps civarı bir aktarım hızı elde ediyorum. daha iyi bir performans için ssd kullanmak gerekiyor, o da pahalıya geliyor

|
      |
      Sefa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      607 Mesaj
      04 Haziran 2017 15:00:12 Konu Sahibi
      quote:

evet yapabiliyor, kendi nas cihazıma 220mbps civarı bir aktarım hızı elde ediyorum. daha iyi bir performans için ssd kullanmak gerekiyor, o da pahalıya geliyor

O kadarı bana yeter diye düşünüyorum.
      Bunların fiyatları biraz tuzlu gibi.
      Daha uygun bişeyler varsa tavsiyleri bekliyorum.

Teşekkürler.
      |
      |

• Binbaşı
      1157 Mesaj
      05 Haziran 2017 19:08:54
      quote:

torrenti indirmek için bilgisayara ihtiyaç duyuyor mu? Ev dışından yani Uzaktan torrent eklenebiliyor mu?

• Yarbay
      2102 Mesaj
      05 Haziran 2017 19:20:52

ihtiyaç duymuyor, dışarıdan da eklenebiliyor.

|
      |
      erkange kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Binbaşı
      1827 Mesaj
      13 Eylül 2018 14:26:00

TP-Link Archer C7 nin pc den bağımsız usb taktığımızda HDD ye torrent indirme özelliği varmı hocam gerçekten
      |
      |
      LGR9 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SAMSUNG 24" CFG70 144hz 1ms FreeSync Curved Gaming Monitor /// Asus Maximus V Gene /// İntel Core i7 2600K OC @4.5Ghz 7/24" /// NZXT KRAKEN X62 LIQUID COOLER /// MSI RX 480 GAMING X 8G /// CORSAIR 8GB (2X4GB) VENGEANCE LOWPROFILE /// SEAGATE 3.5" 2TB BARRACUDA /// XIGMATEK MC NRP-MC751 750W 80+ /// THERMALTAKE CORE V21 /// ASUS DRW-24B5ST /// Logitech R-20 2+1 Speaker /// Philips SHP9500 HiFi Stereo + V moda Boompro Mic /// Corsair H2100 Wireless Dolby® 7.1 /// Ozone Strike Pro Mechanical Keyboard /// Steelseries Rival 300 Gunmetal & Steelseries Qck+ NiP Team Edition Mousepad

PSN: KeNji-xo-
    • Yarbay
      8069 Mesaj
      15 Eylül 2018 10:03:18
      quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

TP-Link Archer C7 nin pc den bağımsız usb taktığımızda HDD ye torrent indirme özelliği varmı hocam gerçekten
      Tp linkte ne modem nede router cihazlarında torrent desteği yok diye biliyorum

Hatta zamanında sormuştum böyle bir çalışma veya düşünce de yok denmişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Derdin kendindendir bilmiyorsun, derman yine sendedir görmüyorsun, koskoca alem içinde yerleştirilmiş, sen kendini hala küçük bir şey mi zannediyorsun...
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.