Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

TORRENT İLE OYUN İNDİRİRKEN 2MB HATALI VERİ YAZIYOR NE YAPMALIYIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
260
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> TORRENT İLE OYUN İNDİRİRKEN 2MB HATALI VERİ YAZIYOR NE YAPMALIYIM
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1163 Mesaj
    Bitcomet ile Never Winter Nights adlı oyunu indiriyorum ve şu an 554 MB bitti ama yanında parantez içinde 2MB hatalı veri yazıyor. Bu hatalı veriyi nasıl düzelteceğim. Diğer indirdiğim oyunlarda hep sıfır MB hatalı veri yazıyor. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardım etsinler.

Birde Baldurs Gate 2'yi indiriyorum.Tracke demonoid.com fakat iki gündür
    trackerdan hata mesajı geliyor (torrent is not in pool). Sitesine baktım durdurup 3 dakika bekledikten sonra yeniden başlatmam gerektiğini söylüyor ama bir türlü başlamıyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

|
    |
  • Binbaşı
    1344 Mesaj
    İndirme işlemi bittikten sonra paylaşımda bırakmaya devam et. Bitcomet hatalı olan verilerin doğrularını bulup çekmeye devam eder. Düzelir merak etme
    |
    |
    bİTCOMETİ ilk kullandığımda ben Allah Allah demiştim 700 Mb dosya indirdim karşısında hatalı veri 5mb yazıyodu demiştim tek çarem donanımhaber'e sormaktı saolsun donanımhaberdeki değer üyelerin anlatımıyla Bitcomet dosyaları fazla yüklediği için o hatalı veri ortadan kalkıyor olduğunu öğrendim saolsun donanımhaber

yani kısacası bitcomet 700mb dosyayı bazen 770mb olarak yüklüyo orda 5mb hatalı veri yoq oluyo...
    |
    |
    |
    |
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,159
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.