Şimdi Ara

Toros Sağlam mı sizce? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
7.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gördüğüm tüm toroslar yamuk yumuk gidiyor can çekişir gibi ama gidiyor. Arabada kafa karıştıracak dikkat dağıtacak hiç birşey kullanmamış reno mühendisleri, olabildiğince sade, direksiyon, vites kolu (harbiden kol gibi) boş bir ön konsol ve koltuk. Şimdi bu arabanın her tarafı sorun olsa nolacak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzakdağ -- 4 Nisan 2017; 6:41:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağlam değildir..Dağa bayıra sürersin..

Tofaş,Reno ikiye bölünmelerinede şahit oluyoruz..

• Adın gibi kendinde trolsün 🤕

• Toros bu. Önceden kimlerin kullandığına bağlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QralCess

Sağlam değildir..Dağa bayıra sürersin..

Tofaş ile torosu bir tutmak saçmalık.

Bu zamana kadar hiç bölünen bi Toros kazası görmedim ama tofaş her kaza bölünüyor.

Toroslar sağa sola yatık gidiyo yazmışlar doğrudur ama arabanın suçu değil alan adam bakımını yaptırmıyor ondan 30 yaşında araç gaz koyup geziyor.

Bakımlı bi toros kullandım manevraları sıfır araçlar kadar iyi olmasada iyiydi en azından yayılmıyordu araba sağa sola tabi bakımsızlar facia nereye dönersen o tarafa yatıyor araç.

Bakımlı bi torosun kullanması çok zevklidir.

Yolda arkamdaki 2015 1.2 Renault clio benzin ile aradaki farkı kapatamadı toros tüpte iken he zaman clioda 2016 toros.

Aynı şekilde yeni kasa corollada 90 km ye kadar farkı kapatamadı ondan sonra geçti toros 90dan sonra çok az gider.

Sonuç olarak bakımlı Toroslar o kadar facia değil.

• reodentreomantik R kullanıcısına yanıt
    Ben gördüm işte yazımdadabelirttim çok satması ...,

Kalkıpda bana torosu savunma...

• Toros dediniz anılar canlandı :(
    Toros Sağlam mı sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U.KAYALI -- 4 Nisan 2017; 12:9:34 >
  • quote:

Ben gördüm işte yazımdadabelirttim çok satması ...,

Kalkıpda bana torosu savunma...

Kazanın boyutuna gore her araba bolunebilir.

En azından tofaş gibi kaputunu bastırınca içine goçmuyor.Tofaşların bölünmediği kaza bile yok nerdeyse

Torosun niye savunayım sana ? Savunmamın bi faydası var mı bana ?

Kötülenmesi gereken araçlardan biri 2016 clio 1.2 75liktir.2016 model toros ki torosun yaptığı için onda birini yapamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reodentreomantik -- 4 Nisan 2017; 12:28:59 >
  • Toros un metalini bilemeyeceğim ama direksiyonu çok sağlam. 2011 opel astra ile 100 döndüğüm virajda , toros la 80 le gir 1 saat kol kası çalışmış gibi hissediyorsun.
  • reodentreomantik R kullanıcısına yanıt
    Estağfirullah Hocam ama Tofaş,Reno o dönemler resmen kazıkladı..

İkiside tenekedir ama maddi güç doğrultusunda iş görüyorlardı..

Neyse boşver kalplerimizi kırmaya gerek yok..

Dünya gelip geçici..

• Sağlam ama dayanıksızdır.
  • Sağlam tabi aynı ladalar gibi perfect from beginning.
    Toros Sağlam mı sizce?
  • Beyazi makbuldur beyaz gunes isigini yansitir o yuzden
  • quote:

İkiye bölünme mi?

Tamam sağlam değil ama bu araç Tofaş gibi her anlamda bölünmez.

Egea konusunda can ciğer savunduğun slim best koltuk bile yok ortada.Konusu açıldı,cevap bile yazamadın.

Bir inceleme videosunda duymuşsun,kulaktan dolma bilgilerle çıkma karşıma.

Mümkünse her açtığım konuya cevap yazma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reodentreomantik

quote:

Tofaş ile torosu bir tutmak saçmalık.

Bu zamana kadar hiç bölünen bi Toros kazası görmedim ama tofaş her kaza bölünüyor.

Toroslar sağa sola yatık gidiyo yazmışlar doğrudur ama arabanın suçu değil alan adam bakımını yaptırmıyor ondan 30 yaşında araç gaz koyup geziyor.

Bakımlı bi toros kullandım manevraları sıfır araçlar kadar iyi olmasada iyiydi en azından yayılmıyordu araba sağa sola tabi bakımsızlar facia nereye dönersen o tarafa yatıyor araç.

Bakımlı bi torosun kullanması çok zevklidir.

Yolda arkamdaki 2015 1.2 Renault clio benzin ile aradaki farkı kapatamadı toros tüpte iken he zaman clioda 2016 toros.

Aynı şekilde yeni kasa corollada 90 km ye kadar farkı kapatamadı ondan sonra geçti toros 90dan sonra çok az gider.

Sonuç olarak bakımlı Toroslar o kadar facia değil.

Bakımsız Torosları ortaya atıyor.Boşver Hocam,troll işte laflara aldanma.Bunun yüzünden ceza yemeye değmez.

• quote:

Estağfirullah Hocam ama Tofaş,Reno o dönemler resmen kazıkladı..

İkiside tenekedir ama maddi güç doğrultusunda iş görüyorlardı..

Neyse boşver kalplerimizi kırmaya gerek yok..

Dünya gelip geçici..

Teneke sensin,insanların tercihlerine saygılı ol.Terbiyesiz.
  • teneke1236737 kullanıcısına yanıt
    Sınırı geçme istersen terbiye kurallarını Ne aştım Ne de aşarım..Tamam mı

• quote:

Bak QralCess,senin yüzüne ceza yemek istemem!Terbiyeyi aşan sensin.Ne demek teneke ya,millet alın teri ile almış sen milletin malına teneke diyorsun!Ayıp be ayıp!

Bir daha benimle ve benim konularıma cevap verme!
  • Sağlam araç değildir. Bazı kronik sorunlarını yazayım. Aks körükleri çabuk patlar ayrıca akslar kısa zamanda boşluk yapar. Benzin deposu çürür ve delinir. Fren hidrolik hortumlarının tıkandığını bilirim nasıl oluyorsa. Süspansiyon sistemi söylendiği gibi sağlam değildir. Rotiller, rot kolları gibi parçalar çabuk arızalanır. KOntağı bir süre sonra boşluk yapar, anahtarı çevirmek özel beceri ister, alışık olmayan çeviremez. Anahtarı hafif geriye çekmek gerekir. Direksiyon kutusu da bir süre sonra boşluk yapıp tıkırtı yapmaya başlar v.s.

Motoru için bir şey diyemem ama şanzımanı pek sağlam değildir. Özellikle de senkromeçleri. Zaman zaman ötme de yapar.

Sanırım bu araçların üretildiği dönemde yerli yan sanayi kalitesiz ürünler ürettiği için bu araçlarda bu tür sorunlar çıktı. Orijinal Fransızlar daha kaliteli olabilir. Özellikle toros öncesi üretilen R-12 ler garip sorunlar çıkartıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

quote:

Orijinalden alıntı: teneke1236737

quote:

Bak QralCess,senin yüzüne ceza yemek istemem!Terbiyeyi aşan sensin.Ne demek teneke ya,millet alın teri ile almış sen milletin malına teneke diyorsun!Ayıp be ayıp!

Bir daha benimle ve benim konularıma cevap verme!

Yazmayayım diyorum da dayanamadım, sen sorunlu musun kardeşim? bir şey sormuşsun adam da görüşünü belirtmiş terbiye sınırını aşacak bir şey görmedim, insanların alın teriyle alması kullanması teneke olduğu gerçeğini değiştirir mi? Bende diyorum teneke nolmuş hatta garajda aileden kalma bir şahin duruyor o da teneke benim aracım olması bir şeyi değiştirmiyor hepsi güvenliksiz bir kazada parçalanan araçlar savunmaya gerek yok

O zaman senin karşına biri gelse aldığın bir cihaza ya da ürüne vs. çöp bu berbat dese ne tepki verirsin?

Edit:Bir iki gün sonra inşallah kısa süreliğine Şahin aracı geçecek elime.Teneke olduğunu ben bilirim ama onun belirtmesine gerek yok.Başka konularda da aynısını yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teneke1236737 -- 4 Nisan 2017; 18:33:47 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.