Şimdi Ara

Toraman ve Holosko kadro dışı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ligin ilk yarısında son maçına çıkacak olan Beşiktaş, Kardemir Karabükspor maçı için kampa girerken, Teknik Direktör Carvalhal kadroda sürpriz yaptı. Portekizli teknik adam, herhangi bir sakatlığı olmamasına rağmen İbrahim Toraman ile Holosko’yu 18 kişilik maç kadrosuna dahil etmedi.

BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde gerçekleştirilen idmana ısınma hareketleriyle başlayan Beşiktaş, bir süre elle pas çalışmaları yaptı. Daha sonra taktik varyasyonlar üzerinde duran siyah-beyazlı takım, çift kale maçın ardından yaptığı şut çalışmasıyla günü tamamladı.

Ülkesinde tedavisini sürdüren Quaresma’nın yanı sıra Aurelio ve sağ dizinde ödem oluşan Rüştü idmana katılmadı. Simao ve Almeida ise takımla birlikte çalıştı.

Simao’nun tedavisinin süreceği ve maç kadrosunda olmayacağı, Almeida’nın ise 18 kişilik kadroda yer alacağı öğrenildi. Ayrıca dün takımla birlikte çalışmayan Rüştü Reçber de bugün kadroda yer alabilecek.
    Haber Kaynağı: Milliyet

• Holosko bunu kendi istedi.Verilen şansları değerlendiremedi.
  • Holosko vasatın altında oynuyor. Bu kadar şans tanındı ancak kendisi değerlendiremedi.

Bundan böyle gerekirse yeniden IBB'ye veya başka bir Anadolu kulübüne kiralanmalı. Orada her ne kadar kendini bulup iyi oynasa da artık Beşiktaş'a geri dönüşü olmamalı. Çok daha hırslı bir hücum oyuncusuna ihtiyacımız var...
  • Ooooo ooooo mehmet akyuzz
  • Mehmet Akyüz çok iyi forvet ne yazık ki oynatacak yürekli hoca yok

Mustafa + Edu + Holoskoyu topla M. Akyüz etmez biz elimizdekinin değerini bilmiyoruz dışarıda forvet arıyoruz

Eğer 3 maç sürekli oynatılırsa Mehmet Akyüzden kimse formayı alamaz buna yürekten inanıyorum herhalde ben çok büyütüyorum
  • Şu Carvalhal 'e bayılıyorum ya
  • holosko değil ilk 18e stada bile alınmasın
    Carvalhal gerçekten işi yapana veriyor
  • noldu holoskoya böyle ya tam sepetleştı. hakettı dıyecem valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

Mehmet Akyüz çok iyi forvet ne yazık ki oynatacak yürekli hoca yok

Mustafa + Edu + Holoskoyu topla M. Akyüz etmez biz elimizdekinin değerini bilmiyoruz dışarıda forvet arıyoruz

Eğer 3 maç sürekli oynatılırsa Mehmet Akyüzden kimse formayı alamaz buna yürekten inanıyorum herhalde ben çok büyütüyorum

biraz büyütüyosun hocam. tamam holosko ile edu'nun toplamı bir mehmet akyüz etmez, buna bende katılıyorum. ama işin içine mustafa girdiğinde akyüz işler değişir... mustafa akyüz'den daha üstün ve öncelikli olması gereken bir forvet.

• quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

Mehmet Akyüz çok iyi forvet ne yazık ki oynatacak yürekli hoca yok

mustafa konusunda bence haksızsın.bence bizim son yıllarda yaptığım ön önemli transfer.şanssızlık yaşamazsa uzun süre üst düzey futbol oynar.
  • İkisi de bize gelsin. Hatta vazgeçtim, Holosko kalsın Toraman gelsin.
  • Holosko bi var bi yok bi maç alıyo bi maçın içinde bulamıyosun ama yukarıda arkadaşın biri Mustafa ya haksızlık yapmış Mustafa bence geleceğin en parlak ismi Mehmet akyüz hala kapalı kutu sene başı hazırlık maçlarında bitiriciliği yok deniyordu bi koşuyor şuan ne durumda bilmiyorum ama görecez bakalım TR kupasının başlamasını en çok tanju , burak , mehmet , edu , sidnei , alves , muhammed , atınc için bekliyorum şişiriyormuyuz yoksa gerçekten iyilermi
  • Veli yerine Burak Kaplan oynasın o adamda gerçekten çok büyük yetenek var
  • Carvalhalin en ama en iyi yanı bu. Hatır için çiğ tavuk yemiyor
  • Holosko'nun girememesine inanılmaz sevindim
  • Aydın bir Holosko 2 zaten Yakında 2side sektör değiştirirse şaşırmam
  • Simao ne sakatlığı yaşadı böyle 1.5 aydır yok ben onu çözemedim yada kaçırdığım birşey mi oldu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.