Şimdi Ara

Toptan kablo toplama kiti(sleeve) alıyoruz. [ PART ll(SİYAH) ] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
0
Favori
7.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mc.kork eğer berk_turkmen'in yeri doldurulmadıysa 10 mt. almak istiyorum pm atabilirseniz sevinirim.
  • Pm attım
  • Bi 10 metre'de benden geldi, beklemedeyiz (:
  • 5 metre tamamlanmadıysa beni yazın
  • jeofizikci ilk mesaj düzenlenmemiş

1-berk_turkmen:.......15mt sleeve....3mt makaron

1nci sıradaki arkadaş vazgeçti onun yerine ben geçtim fakat 5 mt eksikle doğal olarak 200 mt ye varmak için 5 değil 10 mt eksik şu anda istersen 10 mt alabilirsin.
  • tamam hocam 10mt bana yazın. metresi 2 tl idi dimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeofizikci

tamam hocam 10mt bana yazın. metresi 2 tl idi dimi

Evet meslektaşım Metresi 2TL. Ama mc.kork ile konuş bi o söylesin açığı o tutuyor. Sonra PM at bana hesap bilgilerini atarım
  • ooo hocam sen jeofizikci misin ya. şimdiye kadar karşılaşmış olmamız gerekirdi oc, su soğutma bolumunde falan. neyse memnun oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeofizikci -- 24 Kasım 2009; 22:39:22 >
  • Karşılaştık zaten de hatırlamıyorsun sen herhalde Hatta sismoloji çalışıyordun galiba.
  • Arkadaşlar 365 TL yattı bana şimdiye kadar.

200TL nx9020
    140 (Ya da 145 tam hatırlamıyorum) Marco
    20 TL Nicholasvanorton

Geri kalan nerde Jeofizikçi hocam hesap bilgilerini PM ile atıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***CoNDoR***

Karşılaştık zaten de hatırlamıyorsun sen herhalde Hatta sismoloji çalışıyordun galiba.

yapmaya. rezilliğe bak. kusura bakma askere gidince internetten baya bi koptum. akıda bi şey kalmamış
    bide mc.kork bana açık hakkında hala bir donuş yapmadı. sana herhangi bir bilgi verdimi. yani listeye yazıldımmı ben
  • 13 metre falan açık var sanırım qpcole 5 metre alıcam dedi ama ses yok alırsa 12.5 metre almazsa 17.5 metre açık var istediğin kadar alabilirsin
  • tamam hocam 7.5 metra bana düzlensin açık
  • mc.kork nx9020 100 mt yazdırmış zaten ücretini yatırmıyacaksa eğer kalanlarımız olarak sanırım 100 mt'ye ulşamışız bi bağlantıya geçsenizde birşeyler dese konu hakkında bekliyoruz bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholasvanorton

mc.kork nx9020 100 mt yazdırmış zaten ücretini yatırmıyacaksa eğer kalanlarımız olarak sanırım 100 mt'ye ulşamışız bi bağlantıya geçsenizde birşeyler dese konu hakkında bekliyoruz bekliyoruz.

***Condor***

Arkadaşlar 365 TL yattı bana şimdiye kadar.

200TL nx9020
    140 (Ya da 145 tam hatırlamıyorum) Marco
    20 TL Nicholasvanorton

bu satırlar gözünden kacmıs galıba dostum
  • (: hocam çok özür dilerim ya valla kaçmış dediğin gibi
  • Paniğe gerek yok
  • beyler siyah kalmadı madem, şu kırmızı için bir operasyon yapalım. bana sadece 5 metre lazım.
  • GÜZEL HARİKA BİŞİ
  • siyahtan 10 metre qpcole alırsa 5 metre açık var o sorun değil siparişi verdik almak isteyen olursa haberi olsun. Diğer renkler içinde organize olursanız getittiririz benimde ihtiyacım var
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.