Şimdi Ara

@@@ TOPLU KLIPSCH SATIN ALMA(!) HAREKETi @@@ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
4.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: SertaçS

Arkadaşlar Klipsch in en alt model sub ı 1250 TL nakit fiyatı var. Diğer markalardan öneriniz varmı ? Kalite çok düşmesin ama..
    Jamo sub 200, 250, Wharf. P.C. 12.... fiyatları uygun gibi ne dersiniz ?

Jamo sub200'ü bence düşünmeyin. Sub250 benim önceki sub'ım. Sürücü çapı sebebi ile doğal olarak performansı rw-12d'den düşük. Bence bas tercihinize göre alternatifleri dinlemeye çalışıp öyle karar verin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @coyote

quote:

Arkadaşlar Klipsch in en alt model sub ı 1250 TL nakit fiyatı var. Diğer markalardan öneriniz varmı ? Kalite çok düşmesin ama..
    Jamo sub 200, 250, Wharf. P.C. 12.... fiyatları uygun gibi ne dersiniz ?

Jamo sub200'ü bence düşünmeyin. Sub250 benim önceki sub'ım. Sürücü çapı sebebi ile doğal olarak performansı rw-12d'den düşük. Bence bas tercihinize göre alternatifleri dinlemeye çalışıp öyle karar verin.

Slm, Peki sub 250 den memnunmuydunuz ? 2. el Sub 300 de buldum fiyatı uygun gibi. Aslından bas tercihim yok sadece şu sıralar yüksek ihtimal değiştireceğim Klipsch lerin ( Dali ve MA ile değişebilir) arkasında sırıtmadan işini yapsın yeter. Rw-12d nin fiyatını bilmiyorum ama 10d yi en düşük 1250 tl nakit bulduğum için başka marka arayışına girdim.

• quote:

Slm, Peki sub 250 den memnunmuydunuz ? 2. el Sub 300 de buldum fiyatı uygun gibi. Aslından bas tercihim yok sadece şu sıralar yüksek ihtimal değiştireceğim Klipsch lerin ( Dali ve MA ile değişebilir) arkasında sırıtmadan işini yapsın yeter. Rw-12d nin fiyatını bilmiyorum ama 10d yi en düşük 1250 tl nakit bulduğum için başka marka arayışına girdim.

Sub 250'yi jamo S606'lar ile beraber 20-25 m2 bir odada kullanıyordum. Hem sub'da hem de front'larda 8 inç bas sürücüsü bulunuyordu. Bas konusunda "nicelik" olarak bir eksiklik hissetmiyordum. Ancak rw-12d kullanmaya başladıktan sonra, özellikle "punch" modunda, çok daha sıkı ve derlitoplu bass almaya başladım. Ancak unutmamak gerekir ki, sub250 250w, 30-150 Hz, 8 inç iken rw-12d 350w, 24-120 Hz, 12 inç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coyote -- 25 Haziran 2010; 14:30:35 >

• Coyote konuyla ilgisi yok ama imzan da dikkatimi çekince biraz okudum, bende garanti müşterisiyim şu kart yıllık ücretini geri alabildin mi?
  • quote:

Coyote konuyla ilgisi yok ama imzan da dikkatimi çekince biraz okudum, bende garanti müşterisiyim şu kart yıllık ücretini geri alabildin mi?

Yurtdışı harcamadan kesilen komisyonu geri aldım. Yıllık ücret ile ilgili, tüketici sorunları hakem heyetine şikayet dilekçesini verdim, karar çıktıktan sonra onu da geri alacağım.
  • Bizi haberdar et mutlaka
    Bu arada sub 300 10'' miş, bu fiyat aralığında daha mantıklı bir seçenek yok gibi.
  • Klipsch RF-82 Ev Sinema Hoparlörü 1.082,31 TL x2 front

Klipsch RVX-42 Ev Sinema Hoparlörü x 2 rear
    1.080,38 TL

Klipsch RC-62 Ev Sinema Hoparlörü x 1 center
    867,78 TL

5.1 için nasıl sizce? subwoofer olarak ne önerirsiniz? Onkyo 608 ile kullanmak için alıyorum??
  • Merhabalar,

Klipsch RB-81 II (Siyah) arıyorum. Çok temiz ikinci el veya yeni olabilir. Bana yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkür ederim.
    Fatih EVREN
    0 530 157 04 91
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.