Şimdi Ara

toplama pc önerisi acil yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar bir kasa toplicam 2000 tl limit var ama hersey dahil olcak özelikle yeni nesil oyunalri kasmadan oynamak istiorum internette dolasirim o.c yapmam onu belirtyim hocanin vercegi powerpoint sunulsrini yaparim vb
    Iste tavsiyelerinizi bekliom ltfen yardim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardes ben bu islerden anlamam onn icin ooabilckk en iyisini istiom ltfn yardim yada ilk yorumdaki gzlmi kardes ben anlamadigim icin soruom yksa ustune alinmanyani

• ulud49 U kullanıcısına yanıt
    amd ye karşı önyargın olmasın. benimde bi zamanlar vardı. amd ucuz ve performansı yüksektir bu yüzden. amd fx8320 kullandım. 400tl felan. i5 olsaydı 500-550 tl gibi olurdu. ekran kartı ise gtx760 bf3 ve crysis 3 ultrada 1080p 30-40 fps değişiyor. ram 8 gb yeterli dual kit ramlar daha iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezer1578

amd ye karşı önyargın olmasın. benimde bi zamanlar vardı. amd ucuz ve performansı yüksektir bu yüzden. amd fx8320 kullandım. 400tl felan. i5 olsaydı 500-550 tl gibi olurdu. ekran kartı ise gtx760 bf3 ve crysis 3 ultrada 1080p 30-40 fps değişiyor. ram 8 gb yeterli dual kit ramlar daha iyidir.

Yani kardes bu ustteki sistem benim butceye gore en iyisimi yada degilse eksikler ney

• Arkadaşın önerdiği sistem sağlam intel çok pahalıya gelir en sağlamı amd amd yi kötüleyenlere bakta hepsi intel fanı :) bu pc 2 sene rahat gerisinide üstüne ekleme yaparak götürür

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulud49

quote:

Yani kardes bu ustteki sistem benim butceye gore en iyisimi yada degilse eksikler ney

hocam işlemci soğutucu yazmayı unutmuşum.XIGMATEK GAIA SD1283 INTEL LGA775/1156/1366 & AMD AM2/AM3 İŞLEMCİ SOĞUTUCU vatandan.

şimdi hocam siz oyunları üst düzey oynamak istiyorsunuz ileriye dönük. ekran kartı yeterlidir. daha fazlası fiyatı aşar. anakart evo r2.0 olabilir bütçeniz 2000 tl olduğu için ekran karta yöneldim. bu anakart da sizi karşılar. işlemci i5 4670k ile hemen hemen aynıdır bazı durumlarda amd önde oluyor veya i5. i7 almanıza gerek yok hocam.yazın bende sistem topluycam konuda açtım isterseniz benim sistemede bakabilirsiniz.http://forum.donanimhaber.com/m_83713739/f_//tm.htm#83713739 . kasayı ve soğutucuyu burdakini yapıcam.

• Tmm kardes 1-2 aya bu sistemi toplucam ama tekrar solim daha iyisi vsrsa ltfn yardim edin sizi sıktıysamda kusura bakmayın

• Sezer kardes bnm icin arastrdn ck saol

• quote:

Sezer kardes bnm icin arastrdn ck saol

kardeşim rica ederim. alıntı olarak cevaplasan görebilirdim. şansa gördük :) dolar bu seviyedeyken alınmaz bence biraz düşşün dicem ama düşeceği yok daha da yükselir :)
  • hocam bide bu siteden testlerine bakabilirsiniz. http://www.cpubenchmark.net/
  • quote:

hocam bide bu siteden testlerine bakabilirsiniz. http://www.cpubenchmark.net/

Bide kardes analarti bu yapsal daha iyi olrmu http://www.vatanbilgisayar.com/Anakart/msi-z87m-g43-z87m-g43-intel-z87-soket-1150-ddr3-3000mhz(oc)-sata-30-usb-30-hdmi-anakart/productdetails.aspx?I_ID=66517

• ulud49 U kullanıcısına yanıt
    hocam o anakart intel işlemcile için . fakat 25 tl gibi veririseniz bu daha le den daha iyidir . ASUS R.20
  • quote:

hocam o anakart intel işlemcile için . fakat 25 tl gibi veririseniz bu daha le den daha iyidir . ASUS R.20

Bu anakartı kulanırsam dahamı iyi olck bide hangi acidan daha iyi olck?

• quote:

quote:

Bu anakartı kulanırsam dahamı iyi olck bide hangi acidan daha iyi olck?

ileriye dönük pcı ve pcı express slotları 2 tanedir. Pc de kullanacağınız yüksek programlar içinde idealdir. 25 tl ekleyebilme ihtimaliniz varsa bunu alın

• Tmm . Sezer kardes saoo bunu alcam

• Tmm arkasaslar bu s8dtemi topluom itirazi olan???

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.