Şimdi Ara

TOPLAMA PC ARIYORUM LÜTFEN YARDIM EDİN (bütçe:3500-4000)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
157
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Hazır ve Markalı Sistemler >> All in One Pc'ler >> TOPLAMA PC ARIYORUM LÜTFEN YARDIM EDİN (bütçe:3500-4000)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    363 Mesaj
    Arkadaşlar i7 7. Nesil işlemci gtx1050 ekran kartı olan ssd veya hdd farketmez fakat ssd si varsa 1tb
    Şuan aradığım bütçeye göre sadece monster da buldum fakat imdada ssd hdd ile ilgili sıkıntılarım var
    Bana acil yardımcı olabilecek birileri var mı pc toplayabilecek veya bulup önerecek (not:dizüstü arıyorum)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Binbaşı
    1108 Mesaj
    |
    |
    |||Anakart|||: Gigabyte GA-B75M-D3V soket: 1555 |||işlemci|||: İntel core i5 3450 3,10 ghz turbo boost ile 3,71 ghz 1155 Pin 3.nesil |||Ram-1|||: 4 gb 1600 kingston hyperx white |||Ram-2||| 8 gb kingston hperx blue ddr-3 1600 mhz ||SSD||: Kingston 120 gb ssd |||Harddisk-1|||: 3 trb segate sata-3 |||Harddisk-2|||: Segate 500 gb sata-2 |||Power supply|||: enermax naxn 750w 80 bronze moduler |||Fare|||: Logitech g300s oyuncu fare |||Klavye||| : everest rampage kb-r73 usb aydınlatmalı metal kasa |||Kulaklık|||: Rampage Sn-R1 Oyuncu Kulaklık ||Kasa|||; Dark N5 ATX Mid Tower oyuncu kasa ||
  • Yüzbaşı
    756 Mesaj
    Toplama pc ama laptop =) öyle birşey yok hacm. Laptoplarda konfigurasyon yapılmaz ana bileşenler üzerinde alienware de bile kısıtlı yapılıyor. Onlarında fiyatı uçuk.

Bahsettiğin bütçede monster alabilirsin. 3700 3800 tl likleri var birinde hdd birinde ssd var. Bütçen 4bin tl olduğunu varsayarsak kendin tamamlarsın eksik parçayı. Genişletilebilir slotu olması önemli monster ın bu avantajı var. Dell asus msi modellerine de bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
bankalar.org
Lastik Avcısı
SEO
Sohbet
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.